Skup aut Sopot

Najlepszy skup aut – zapraszamy osoby z Sopotu

Jesteśmy doświadczoną firmą, która zawsze stawia na pierwszym miejscu dobro i zadowolenie swojego klienta. Posiadamy ogólnopolski zasięg i zawsze oferujemy naszym klientom atrakcyjne warunki transakcji. Jeśli chcesz szybko sprzedać swój samochód i cieszyć się gotówką dostępną praktycznie od zaraz, wybierz nasz skup aut, by natrafić na najkorzystniejszą cenę. Obsługujemy klientów z całej Polski, trójmiasta w tym również osoby z miasta Sopot. Zobacz, co możemy Ci zaoferować i zapoznaj się z naszą ofertą!

skup aut Sopot
Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Każdy klient, który zdecyduje się rozpocząć z nami współpracę, może być pewien rzetelnego skupu własnego auta. Współpraca z naszą firmą rozpoczyna się w chwili podjęcia kontaktu – telefonicznego (można do nas dzwonić pod numer 660 637 702 lub 692 443 443 ) albo internetowego (wystarczy wysłać formularz na naszej stronie www).


Oględziny auta

Razem określamy wygodny termin, w którym jeden z naszych rzeczoznawców przyjedzie pod wyznaczony przez Was adres, aby dokonać oględzin auta i ocenić jego wartość (ta usługa jest darmowa). Wycena zależy od takich czynników, jak rocznik, stan techniczny oraz markę.


Kupno samochodu

Całość, ostatecznie kończy się zbyciem samochodu i podpisaniem niezbędnych dokumentów (gwarantujemy zero zbędnych formalności). Na koniec wypłacamy gotówkę.

Formularz zgłoszeniowy


  Warto zdecydować się na nasze usługi. Co możemy zapewnić?

  • podchodzimy indywidualnie do klienta,
  • gwarantujemy uczciwe wyceny,
  • niezwłocznie wypłacamy gotówkę za samochód,
  • skupujemy wszystkie auta bez względu na ich stan techniczny i markę
  • w naszej firmie możecie Państwo liczyć na minimum formalności,
  • dojeżdżamy pod wskazany przez klienta adres na własny koszt,
  • po odbiór samochodu zgłaszamy się z własnym transportem.
  transport samochodów na lawecie

  Skup aut – Sopot. Zapraszamy do współpracy!

  Twoje auto nie jest w idealnym stanie, a zależy Ci na tym, by szybko je sprzedać i zyskać pieniądze? Przyjmujemy samochody w różnym stanie – zarówno te zadbane, jak i mocno już wyeksploatowane. Jeśli chcesz sprzedać nam swój pojazd, to koniecznie skontaktuj się z przedstawicielami firmy Auto Kurek. Interesują nas pojazdy różnych marek. Przyjmujemy także samochody różnego typu, zarówno te osobowe, jak i dostawcze czy terenowe. Skorzystaj z wygodnej opcji, jaką jest oddanie do profesjonalnego skupu aut. Mamy możliwość odbioru samochodów własnym transportem, dlatego bez problemu dojeżdżamy w takie miejsca jak Sopot i wiele innych polskich miast. Wybierz firmę, oferującą atrakcyjną wycenę Twojego samochodu!

  Szukasz najlepszego skupu aut w Sopocie? Auto Kurek czeka na kontakt!

  Wiele osób chcących sprzedać swój stary samochód, decyduje się na skorzystanie z wygodnej opcji, jaką jest skup aut. Profesjonalne firmy, takie jak nasza, zawsze oferują swoim klientom korzystne warunki i bezpieczną transakcję. Przyjmujemy pojazdy w różnym stanie technicznym, zawsze uczciwie wyceniając ich wartość. Oferujemy także umowy kupna-sprzedaży, sporządzane od ręki. Gotówkę przelewamy klientom na konto lub dostarczamy im ją do ręki. W przypadku złomowania wystawiamy również zaświadczenie o demontażu konkretnego samochodu. Zachęcamy do kontaktu!

  auto złom

  Skup aut Sopot i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (pomorskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627