Skup aut Trójmiasto

Skupujemy samochody z Trójmiasta i nie tylko

Chcesz oddać swój samochód do skupu? Wybierz usługi profesjonalnej firmy, by transakcja przebiegła satysfakcjonująco, bezpiecznie i szybko. Postaw na punkt posiadający ogólnopolski zasięg i skontaktuj się z nami! Oferujemy atrakcyjne ceny za różnego typu pojazdy. Przyjmujemy samochody w każdym stanie technicznym. Interesują nas auta wyeksploatowane, serwisowane i w pełni sprawne. Do naszych klientów zawsze podchodzimy z pełnym profesjonalizmem – przekonaj się o tym i wybierz skup aut Auto Kurek. Zapraszamy do kontaktu również osoby zamieszkujące Trójmiasto.

skup aut trójmiasto

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak wygląda procedura?


Kontakt telefoniczny

Każdy kontrahent, który postanowi rozpocząć z nami współpracę, może być pewien profesjonalnego skupu własnego auta. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszą spółką – jesteśmy dostępni pod numerami 660 637 702, 692 443 443. Można również wysłać formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie internetowej.


Oględziny auta

Razem wyznaczany stosowny termin, w którym jeden z naszych pracowników dotrze pod wyznaczony przez Państwa adres, aby sporządzić oględziny auta i wycenić jego wartość (ta usługa jest darmowa). Robimy to na podstawie stanu technicznego, rocznika oraz marki.


Kupno samochodu

Całość, finalnie kończy się zbyciem samochodu i podpisaniem stosownych dokumentów (zapewniamy zero zbędnych formalności). Bezpośrednio po formalnościach wypłacamy pieniądze.

Formularz zgłoszeniowy


  Warto wybrać nasze usługi. Co możemy zapewnić?

  • traktujemy indywidualnie każdego klienta,
  • zapewniamy rzetelne wyceny,
  • od razu wypłacamy pieniądze za auto,
  • skupujemy wszystkie samochody bez względu na markę i ich stan techniczny
  • w naszej firmie możecie Państwo liczyć na małą ilość formalności,
  • docieramy pod wskazany przez klienta adres na swój koszt,
  • po odbiór auta przyjeżdżamy z własnym transportem.
  laweta z uszkodzonymi autami

  Profesjonalny skup aut – Trójmiasto

  Sprzedaż samochodu na własną rękę może czasem okazać się dość skomplikowany. Osoby, które chcą szybko dostać gotówkę za swój pojazd, mogą skorzystać z wygodnej opcji, jaką jest skup aut. Duże firmy zawsze oferują atrakcyjne ceny, adekwatne stanu wozu. Trójmiasto, jak i inne miejsca w Polsce, mogą liczyć na nasze usługi. Postaw na sprawdzoną firmę, która zawsze dba o dobro swojego klienta. Oferujemy szybą wypłatę gotówki lub przelew na konto zaraz po ustaleniu ceny pojazdu. Interesują nas samochody różnych marek. Jeśli chcesz korzystnie sprzedać swoje auto, nie mogłeś trafić lepiej.

  Rozglądasz się za najlepszym skupem aut? Zapraszamy klientów z Trójmiasta!

  Masz na sprzedaż samochód osobowy, dostawczy lub terenowy? Wybierz firmę Auto Kurek, by korzystnie sprzedać swój stary wóz! Nasz skup aut zawsze podpisuje ze swoimi klientami umowę kupna-sprzedaży, natomiast w przypadku złomowania pojazdu wręczamy zaświadczenie o jego demontażu. Możesz mieć pewność, że transakcja jest całkowicie legalna i bezpieczna. Samochody odbieramy własnym transportem przez cały tydzień i o każdej godzinie. Zaufaj profesjonalistom i wybierz sprawdzony skup samochodów. W Auto Kurek proponujemy uczciwe wyceny i fachową obsługę każdego klienta.

  stare powypadkowe auta

  FAQ

  Jakie auta skupujemy w firmie Auto Kurek?

  W naszym skupie aut w Trójmieście możesz sprzedać w zasadzie każdy samochód – zarówno ten mocno wyeksploatowany i zniszczony, jak i praktycznie zupełnie nowy. Jesteśmy firmą, dla której liczy się rozwój i bogata oferta, z tego względu nie zamykamy się także na samochody powypadkowe, zalane czy awaryjne i nienadające się do dalszej jazdy. Aby dowiedzieć się na ten temat więcej, skontaktuj się z naszym skupem aut w Trójmieście.

  Które dokumenty należy mieć ze sobą w trakcie sprzedaży auta w firmie Auto Kurek?

  Aby sprzedać samochód w naszym skupie aut w Trójmieście, warto wziąć ze sobą cały komplet dokumentów, aby wszystkie formalności załatwić na jednej wizycie. Należy mieć przy sobie zawsze dowód osobisty i dowód rejestracyjny, a także kartę pojazdu, jeśli ta została wydana. Przekaż nam również inne dokumenty, jeśli będą wymagane do sprzedaży konkretnego samochodu. Istotny może być wpis KRS, poprzednia umowa kupna-sprzedaży czy też zgoda drugiego właściciela.

  Czy w firmie Auto Kurek można sprzedać auto niesprawne?

  Zdecydowanie tak! W naszym skupie aut w Trójmieście można z łatwością sprzedać również samochody, które zupełnie nie nadają się dalszej jazdy. To właśnie one generują najwięcej kłopotów w razie sprzedaży prywatnej, gdyż niewiele osób jest nimi zainteresowanych. W naszym skupie możesz sprzedać także samochody powypadkowe np. na części.

  Czy sprzedaż auta w Auto Kurek to dobre rozwiązanie?

  Nasz skup aut w Trójmieście stanowi obecnie znacznie popularniejszy wybór niż sprzedaż samochodu prywatnie, w mediach społecznościowych, w portalach ogłoszeniowych i w czasopismach motoryzacyjnych. Możesz u nas sprzedać każdy rodzaj samochodu, uzyskując z tego tytułu atrakcyjne wynagrodzenie oraz pełne bezpieczeństwo współpracy, po czym podpisać wstępnie przygotowaną umowę, która chroni obie strony.