Skup aut Trójmiasto

Skupujemy samochody z Trójmiasta i nie tylko

Chcesz oddać swój samochód do skupu? Wybierz usługi profesjonalnej firmy, by transakcja przebiegła satysfakcjonująco, bezpiecznie i szybko. Postaw na punkt posiadający ogólnopolski zasięg i skontaktuj się z nami! Oferujemy atrakcyjne ceny za różnego typu pojazdy. Przyjmujemy samochody w każdym stanie technicznym. Interesują nas auta wyeksploatowane, serwisowane i w pełni sprawne. Do naszych klientów zawsze podchodzimy z pełnym profesjonalizmem – przekonaj się o tym i wybierz skup aut Auto Kurek. Zapraszamy do kontaktu również osoby zamieszkujące Trójmiasto.

skup aut trójmiasto
kontakt telefoniczny

Jak wygląda procedura?


Kontakt telefoniczny

Każdy kontrahent, który postanowi rozpocząć z nami współpracę, może być pewien profesjonalnego skupu własnego auta. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszą spółką – jesteśmy dostępni pod numerami 660 637 702, 692 443 443. Można również wysłać formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie internetowej.


Oględziny auta

Razem wyznaczany stosowny termin, w którym jeden z naszych pracowników dotrze pod wyznaczony przez Państwa adres, aby sporządzić oględziny auta i wycenić jego wartość (ta usługa jest darmowa). Robimy to na podstawie stanu technicznego, rocznika oraz marki.


Kupno samochodu

Całość, finalnie kończy się zbyciem samochodu i podpisaniem stosownych dokumentów (zapewniamy zero zbędnych formalności). Bezpośrednio po formalnościach wypłacamy pieniądze.

Warto wybrać nasze usługi. Co możemy zapewnić?

  • traktujemy indywidualnie każdego klienta,
  • zapewniamy rzetelne wyceny,
  • od razu wypłacamy pieniądze za auto,
  • skupujemy wszystkie samochody bez względu na markę i ich stan techniczny
  • w naszej firmie możecie Państwo liczyć na małą ilość formalności,
  • docieramy pod wskazany przez klienta adres na swój koszt,
  • po odbiór auta przyjeżdżamy z własnym transportem.
laweta z uszkodzonymi autami

Profesjonalny skup aut – Trójmiasto

Sprzedaż samochodu na własną rękę może czasem okazać się dość skomplikowany. Osoby, które chcą szybko dostać gotówkę za swój pojazd, mogą skorzystać z wygodnej opcji, jaką jest skup aut. Duże firmy zawsze oferują atrakcyjne ceny, adekwatne stanu wozu. Trójmiasto, jak i inne miejsca w Polsce, mogą liczyć na nasze usługi. Postaw na sprawdzoną firmę, która zawsze dba o dobro swojego klienta. Oferujemy szybą wypłatę gotówki lub przelew na konto zaraz po ustaleniu ceny pojazdu. Interesują nas samochody różnych marek. Jeśli chcesz korzystnie sprzedać swoje auto, nie mogłeś trafić lepiej.

Rozglądasz się za najlepszym skupem aut? Zapraszamy klientów z Trójmiasta!

Masz na sprzedaż samochód osobowy, dostawczy lub terenowy? Wybierz firmę Auto Kurek, by korzystnie sprzedać swój stary wóz! Nasz skup aut zawsze podpisuje ze swoimi klientami umowę kupna-sprzedaży, natomiast w przypadku złomowania pojazdu wręczamy zaświadczenie o jego demontażu. Możesz mieć pewność, że transakcja jest całkowicie legalna i bezpieczna. Samochody odbieramy własnym transportem przez cały tydzień i o każdej godzinie. Zaufaj profesjonalistom i wybierz sprawdzony skup samochodów. W Auto Kurek proponujemy uczciwe wyceny i fachową obsługę każdego klienta.

stare powypadkowe auta

Formularz zgłoszeniowy