Skup samochodów Gdańsk

Jesteśmy doświadczoną firmą o ogólnopolskim zasięgu. Osoby, które poszukują oferty profesjonalnego skupu samochodów, powinny bliżej przyjrzeć się usługom naszej firmy Auto Kurek. Nasz skup aut oferuje swoim klientom atrakcyjne ceny, adekwatne do stanu oferowanego wozu. Interesują nas samochody różnych marek i roczników.

Skup samochodów Gdańsk – Auto Kurek

Chętnie przyjmujemy wozy zadbane, jak i te w nieco gorszym stanie. Interesują nas również samochody całkiem wyeksploatowane, uszkodzone i serwisowane. Osoby zamieszkujące Gdańsk, trójmiasto oraz inne części kraju zawsze mogą liczyć na nasze usługi. Oferujemy fachowe podejście i znakomitą obsługę, a skup samochodów w naszej firmie odbywa się bezpiecznie i szybko. Przekonaj się sam!

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak wygląda transakcja skupu auta z Gdańska?


Kontakt telefoniczny

Proces skupu aut rozpoczyna się od kontaktu telefonicznego (nasi pracownicy czekają pod dwoma numerami telefonu – 692 443 443 i 660 637 702 ) bądź przez formularz internetowy (umieściliśmy go na naszej stronie internetowej). Wówczas jeden z naszych pracowników wyznaczy dokładną datę, w której dojdzie do wyceny pojazdu, który zamierzacie sprzedać (wycena jest bezpłatna).


Oględziny auta

Potem robimy oględziny auta – wysyłamy pod wskazany adres jednego z naszych ekspertów, który dokonuje oględzin pojazdu i wycenia go, biorąc pod uwagę rocznik, stan techniczny oraz markę.


Kupno samochodu

Ostateczny etap to zakup pojazdu – cały proces przebiega skutecznie i bez niepotrzebnych formalności. Po zatwierdzeniu podstawowych dokumentów wypłacamy pieniądze.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Zapewniamy:

  • indywidualne podejście do każdego klienta,
  • rzetelną wycenę auta,
  • mało formalności,
  • bezpłatny dojazd pod wskazany przez kontrahenta adres,
  • odbiór samochodu własnym transportem,
  • natychmiastową wypłatę gotówki za samochód,
  • kupujemy wszystkie auta (bez względu na markę i ich stan techniczny).

  Skup aut – Gdańsk. Bezpiecznie i kompleksowo

  Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób najszybciej, a przy tym bez problemów, sprzedać swój samochód, zdecyduj się na skup aut Auto Kurek. Profesjonalna firma zawsze zaoferuje Ci korzystne warunki i szybko przekaże pieniądze za zakupiony pojazd. Obsługujemy osoby z Gdańska i innych miast Polski. Samochody odbieramy we własnym zakresie, by jeszcze bardziej ułatwić sprzedaż pojazdu naszym klientom. Działamy przez siedem dni w tygodniu i o każdej porze. Wybierz nasz skup samochodów, by cieszyć się atrakcyjną ceną za swój stary samochód. Sprawdzona firma na pewno nie zawiedzie i zaoferuje pieniądze, które będą adekwatne do stanu oferowanego pojazdu. Co ważne, gotówkę otrzymasz od nas do ręki lub przelewem.

  Skup aut Gdańsk

  Skupujemy samochody od klientów z Gdańska i nie tylko!

  W dzisiejszych czasach sprzedaż samochodu może okazać się trudna i czasochłonna. Z tego powodu coraz więcej naszych klientów decyduje się korzystać z opcji, jaką proponują skupy samochodów, takie jak nasz Auto Kurek. Duże, sprawdzone firmy działają zwykle na terenie całego kraju. Auto Kurek obsługuje klientów z różnych miast, w tym również osoby z Gdańska. Jeśli więc szukasz sprawdzonego miejsca, które uczciwie wyceni Twój stary samochód i zaoferuje jak najbardziej korzystną cenę, postaw na nasze usługi.

  Skup aut z Gdańska – wybierz najlepszy by sprzedać swój samochód za atrakcyjne pieniądze

  Wybierając skup samochodów, warto przyjrzeć się kompetencjom firmy, by móc osiągnąć za swoje auto możliwie jak najkorzystniejszą cenę. Z przyjemnością możemy poinformować, że od lat działamy na rynku i zyskaliśmy wielu zadowolonych klientów. Zapraszamy do współpracy klientów z całego kraju. Działamy przez siedem dni w tygodniu, a samochody od naszych klientów odbieramy we własnym zakresie. Gwarantujemy satysfakcjonujące pieniądze za pozyskane pojazdy oraz umowę sprzedaży-kupna, podpisaną po ustaleniu kwoty za samochód.

  Skup aut Gdańsk

  Formalności po sprzedaży auta – skup samochodów Gdańsk

  Sprzedaż samochodu to połowa sukcesu, drugą połowę stanowią wymogi formalno-prawne. Wiele osób o nich zapomina błędnie zakładając, że sprawy związane z danym samochodem kończą się już w chwili podpisania umowy i otrzymania zapłaty. Taka sytuacja może kosztować wiele nerwów, a nawet pieniędzy. Sprzedający musi przede wszystkim zgłosić fakt zbycia pojazdu w odpowiednim dla swojego miejsca zamieszkania Wydziale Komunikacji, a także odwiedzić zakład ubezpieczeniowy, w którym była zawarta polisa OC i ewentualnie AC. Warto zacząć od skompletowania wszystkich dokumentów niezbędnych w danym wydziale, w tym do umowy kupna-sprzedaży, która musi być sporządzona w sposób zgodny z prawem i wymaganiami. Dlaczego? Dlatego, że błędna umowa, np. nie zawierającą danych na temat auta czy osoby kupującej, uniemożliwia dochodzenie swoich praw i roszczeń. Należy ją przekazać do Wydziału Komunikacji wraz z dowodem osobistym oraz zaświadczeniu o zbyciu pojazdu, które można wypełnić już na miejscu w trakcie pierwszej wizyty w Urzędzie. Niezbędne okaże się również zgłoszenie chęci przepisania polisy OC na nowego właściciela, co trzeba zrobić po upływie nie więcej niż 14 dni od chwili podpisania umowy. Co nam grozi, jeśli przekroczymy którykolwiek z powyższych terminów? Przede wszystkim może być to kara grzywny oraz windykacja kolejnej raty składki.

  FAQ

  Jak działa skup aut? Jak szybko sprzedać auto?

  Jako skup aut Auto Kurek istniejemy na rynku już od wielu lat i od samego początku naszej obecności na rynku staramy się, aby nasze usługi były oferowane w praktycznie całym kraju. Co więcej, jeśli wokół Twojego miejsca zamieszkania nie ma naszego punktu stacjonarnego, nic straconego – możemy dojechać w praktycznie każde miejsce w kraju. Wystarczy do nas zadzwonić lub napisać wypełniając formularz kontaktowy i uzgodnić termin inspekcji pojazdu oraz jego sprzedaży. Wszystkie formalności załatwiamy od ręki, łącznie z wypłatą należności w formie gotówki do ręki.

  Ile płacimy za samochody?

  W naszym skupie aut Auto Kurek wyceniamy indywidualnie każdy egzemplarz samochodu i wypłacamy za nie, w zależności od stanu, od 300 zł do 200 000 zł. Możesz zatem sprzedać u nas zarówno auto w zasadzie nowe i w doskonałym stanie technicznym, jak i samochód, który nadaje się wyłącznie do naprawy. Co więcej – możesz u nas sprzedać również auta powypadkowe i skrajnie wyeksploatowane, uzyskując z tego tytułu zapłatę w wysokości adekwatnej do realnego stanu.

  Mam do sprzedania auto niesprawne, gdzie je sprzedać?

  Dla naszej firmy nie ma półśrodków i kompromisów, do skupu aut Auto Kurek można sprzedać zarówno auta praktycznie nowe, jak i całkowicie powypadkowe. Chętnie kupimy auto przeznaczone do rozległej naprawy, powypadkowe, zdezelowane, po aktach wandalizmu, po zalaniu czy pożarze, w cenie ustalonej podczas osobistych oględzin danego egzemplarza.

  Jakie samochody skupujemy w Gdańsku?

  Firma Auto Kurek – skup samochodów w Gdańsku to miejsce, w którym sprzedasz swój stary, niepotrzebne oraz uszkodzony samochód bez względu na markę, oraz rocznik. Skupujemy zarówno auta osobowe, jak i ciężarowe oraz dostawcze. Przyjmujemy pojazdy nietypowe oraz autobusy. Interesują nas pojazdy niesprawne i wyeksploatowane, oraz nowe i bezwypadkowe.

  Jakie dokumenty należy przygotować, aby sprzedać samochód?

  W naszym skupie aut w Gdańsku stawiamy na minimum formalności. Przygotujemy dla Ciebie odpowiednią umowę kupna-sprzedaży. Zabierz ze sobą dowód osobisty i rejestracyjny, oraz kartę pojazdu. W przypadku gdy pojazd ma drugiego właściciela, będziemy potrzebować jego pisemnej zgody na przeprowadzenie transakcji.

  Ile czasu trwa sprzedaż w skupie aut?

  W skupie aut w Gdańsku Auto Kurek możesz sprzedać swój samochód nawet w ciągu kilku godzin. Przygotuj wszystkie niezbędne dokumenty i kontaktuj się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej, by ustalić miejsce oraz najbardziej dogodny termin spotkania.

  Jak wyceniamy samochody?

  Każdy samochód szczegółowo sprawdzamy pod kątem technicznym oraz wizualnym. Nasi pracownicy oceniają przydatność części zamiennych oraz popularność danego modelu. W przypadku starszych i poważnie uszkodzonych aut bierzemy pod uwagę także ich wagę. Ostateczna kwota mieści się zazwyczaj w przedziale od 300 do 200 000 złotych.

  Skup aut Gdańsk i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (pomorskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627