Skup aut Starogard Gdański

Starogard Gdański – zapraszamy do współpracy!

Chcesz oddać swój samochód do skupu? Poznaj naszą ofertę i skontaktuj się z przedstawicielami firmy Auto Kurek. Oferujemy korzystne warunki i atrakcyjne wynagrodzenie za każdy pojazd. Samochody kupujemy w korzystnych cenach, uwzględniając przy tym ich stan techniczny. Interesują nas zarówno pojazdy całe, jak i uszkodzone. Przyjmujemy samochody serwisowane, zadbane, ale również te mocno wyeksploatowane. Wybierz nasz skup aut, jeśli chcesz w korzystnej cenie odsprzedać swój samochód. Zapraszamy klientów z miasta Starogard Gdański, jak i innych miejscowości w całej Polsce.

skup aut starogard gdański
Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega współpraca z naszą firmą?


Kontakt telefoniczny

Wybierając nasze usługi, możecie Państwo być pewni szybkiej i wygodnej procedury skupu samochodu. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym przedsiębiorstwem – jesteśmy dostępni pod numerami 692 443 443, 660 637 702. Można również wypełnić formularz kontaktowy umieszczony na naszej stronie internetowej.


Oględziny auta

Razem określamy odpowiedni termin, w którym jeden z naszych pracowników dotrze pod wyznaczony przez Was adres, aby sporządzić oględziny auta i ocenić jego wartość (ta usługa jest bezpłatna). Sporządzamy to na podstawie marki, rocznika oraz stanu technicznego.


Kupno samochodu

Całość, finalnie kończy się zbyciem samochodu i podpisaniem odpowiednich dokumentów (zapewniamy minimum formalności). Zaraz po formalnościach wypłacamy pieniądze.

Formularz zgłoszeniowy


  Warto zdecydować się na nasze usługi. Co możemy zagwarantować?

  • podchodzimy indywidualnie do kontrahenta,
  • gwarantujemy rzetelne wyceny,
  • szybko wypłacamy gotówkę za samochód,
  • skupujemy wszystkie pojazdy bez względu na ich stan techniczny i markę
  • u nas możecie Państwo liczyć na minimum formalności,
  • docieramy pod wyznaczony przez klienta adres na swój koszt,
  • po odbiór auta przyjeżdżamy z własnym transportem.
  biały mini-bus

  Profesjonalny skup aut – Starogard Gdański

  Zależy Ci na szybkim uzyskaniu gotówki za swój stary samochód? Skontaktuj się z nami. Oferujemy korzystne warunki i atrakcyjne ceny za pojazdy dostawcze, terenowe i osobowe. Szukając skupu aut, warto wybrać ten profesjonalny. Na uwagę zasługują m.in. te firmy, które wyróżniają się swoim ogólnopolskim zasięgiem. Godne zaufania skupy aut chętnie przyjmują samochody różnych marek, w tym także pojazdy luksusowe. Taką właśnie firmą jest Auto Kurek. Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami, zapraszamy do kontaktu. Nasz skup aut zawsze zaoferuje Ci atrakcyjne ceny. Samochody odbieramy we własnym zakresie. Pieniądze za zakupione pojazdy przekazujemy zwykle już po ustaleniu ceny – gotówką lub przelewem. Tak jak wolisz!

  Szukasz najlepszego skupu samochodowego? Zapraszamy klientów ze Starogardu Gdańskiego!

  Osoby, które zdecydują się oddać swój samochód do naszego skupu, mogą liczyć na profesjonalną obsługę. Do każdego klienta podchodzimy zawsze w indywidualny sposób. Podczas zawierania transakcji, podpisujemy również umowy kupna-sprzedaży. Nie szukaj dłużej sprawdzonego skupu aut – osoby ze Starogardu Gdańskiego i innych miast Polski mogą zawsze liczyć na nasze usługi! W przypadku dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu.

  laweta załadowana starymi autami

  Skup aut Starogard Gdański i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (pomorskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627