Skup samochodów za gotówkę Nowy Dwór GdańskiAuto skup 24h Auto Kurek to firma, w której możesz sprzedać praktycznie każdy pojazd. Działamy na terenie całej Polski, w tym także w Nowym Dworze Gdańskim, i oferujemy atrakcyjną wycenę za większość aut dostępnych na rynku. Nasz skup aut Nowy Dwór Gdański skupuje auta za gotówkę lub przelewem, wyprodukowane między 1960, a 2014 rokiem i płacimy za nie od 300 zł do 200 000 zł. Dzięki nam zbycie samochodu jest także znacznie prostsze. Pracownicy sami dokonują wyceny na podstawie stanu samochodu i oferują za nie cenę adekwatną do jego stanu. Co więcej, nasz skup aut Nowy Dwór Gdański za gotówkę jest najbardziej polecany na rynku za sprawą profesjonalnego podejścia i wielu lat zdobytego doświadczenia.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Poznaj przebieg całej transakcji


Kontakt telefoniczny

Cały proces sprzedaży auta rozpoczyna się od kontaktu z naszym pracownikiem. Aby tego dokonać, zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 bądź do skorzystania z e-maila lub formularza kontaktowego na naszej stronie. Podaj wszelkie podstawowe dane auta, w tym rocznik oraz model, po czym uzgodnij z pracownikiem odpowiednią porę oględzin.


Oględziny auta

Drugim etapem są oględziny. Podczas inspekcji pracownik oceni cały stan pojazdu, w tym stopień zużycia, kompletność czy zdolność do jazdy, jak i zaproponuje cenę adekwatną do jakości danego auta. Co ważne, nasi pracownicy biorą pod uwagę także zalety, np. zadbany lakier lub kompletne wyposażenie dodatkowe.


Kupno samochodu

Ostatnim etapem procesu zakupu auta jest stworzenie umowy kupna-sprzedaży i przekazanie praw własności na naszą firmę na podstawie niezbędnych dokumentów, takich jak dowód osobisty i dowód rejestracyjny. Wówczas oferujemy dwie opcje wypłaty należności – gotówką na miejscu lub wypłatą należności szybkim przelewem.

Formularz zgłoszeniowy


  Podstawowe zalety naszej firmy to:

  • doskonała obsługa klienta
  • darmowa wycena i odbiór auta
  • atrakcyjny cennik
  • kontakt 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu
  • wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej
  • krótkie terminy inspekcji.
  skup samochodów i pojazdów - sprawdź cennik

  Dlaczego warto skorzystać ze skupu aut Nowy Dwór Gdański Auto Kurek?

  Skup samochodów osobowych Nowy Dwór Gdański Auto Kurek to znakomity zamiennik typowych ogłoszeń motoryzacyjnych. W przeciwieństwie do nich, sprzedaż auta naszej firmie jest znacznie łatwiejszy i mniej stresujący. Odpowiednie wynagrodzenie zaoferujemy natychmiast po inspekcji, dzięki czemu jako sprzedający nie tracisz czasu na bezowocne spotkania z zainteresowanymi klientami. Co więcej, nasz auto skup 24h wyróżnia się na tle innych priorytetową i indywidualną obsługą oraz faktem, iż skupujemy auto w każdym stanie – zarówno to bezwypadkowe i w idealnej kondycji, jak i modele powypadkowe, zniszczone lub po aktach wandalizmu. Wybierz nasz skup aut Nowy Dwór Gdański i okolice Auto Kurek!

  Skup aut Nowy Dwór Gdański i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (pomorskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627