Skup samochodów za gotówkę Kościerzyna

Auto skup 24h Auto Kurek zaprasza do sprzedaży auta w przyjaznej atmosferze i w znakomitej cenie. Nasza firma jako jedna z niewielu oferuje za sprzedawane pojazdy kwotę adekwatną do jakości, a w trakcie oględzin zwracamy uwagę nie tylko na wady auta, lecz także na jego zalety. Do naszego skupu Aut w Kościerzynie przyjmujemy praktycznie każdy pojazd, od typowych aut osobowych i aut ciężarowych, aż na specjalistycznych (np. terenowych) kończąc. Jedynym warunkiem jest rocznik kupowanego pojazdu. Sprzedawany nam pojazd musi być bowiem wyprodukowany między 1960 a 2014 rokiem i oferujemy za niego od 300 zł do 200 000 zł. Przyjmujemy także auta luksusowe. Skupowanie samochodów używanych Kościerzyna Auto Kurek to także bezpieczeństwo – wypłacamy należną gotówkę na miejscu bez oczekiwania.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega proces sprzedaży auta w firmie Auto Kurek?


Kontakt telefoniczny

Na samym wstępie należy się skontaktować z naszą firmą, co można zrobić na łącznie trzy, bardzo wygodne sposoby. Pierwszym jest rozmowa telefoniczna. Wystarczy do nas zadzwonić pod numer telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 i w trakcie rozmowy uzgodnić termin odbioru auta, a także uzyskać pomoc na temat całego procesu. Drugą formą kontaktu jest wysłanie wiadomości e-mail, zaś trzecią – skorzystanie z wygodnego i łatwego w obsłudze formularza kontaktowego.


Oględziny auta

Nasz pracownik pojawi się po odbiór samochodu o danej godzinie w wyznaczonym miejscu. Wówczas dokona on wszelkich czynności związanych z oględzinami auta. Oceni jego stan zewnętrzny i wewnętrzny oraz sprawność mechaniczną, a także kompletność dokumentów i ich zgodność ze stanem faktycznym. Weźmiemy pod uwagę wady oraz zalety auta i zaoferujemy konkurencyjną cenę.


Kupno samochodu

Kupno samochodu to ostatni krok. Wówczas nastąpi podpisanie umowy kupna-sprzedaży i tym samym zbycie samochodu oraz wypłata należnej gotówki “do ręki” lub przelewem bankowym na podane konto.

Formularz zgłoszeniowy


  Nasze podstawowe zalety to:

  • przyjazna atmosfera podczas całego procesu
  • błyskawiczna wypłata gotówki na miejscu lub natychmiastowy przelew bankowy
  • uczciwa cena za sprzedawany pojazd
  • fachowe rady podczas sprzedaży auta
  • krótkie terminy oględzin i zakupu
  • bezpłatne czynności związane z zakupem auta (dojazd, załadunek, formalności)
  • bezpieczna transakcja
  skup samochodów i pojazdów - sprawdź cennik

  Jakie auta skupujemy?

  Nasz skup samochodów osobowych Kościerzyna Auto Kurek zajmuje się zakupem praktycznie wszystkich rodzajów pojazdów, w tym oczywiście samochodów osobowych, a także ciężarowych i pojazdów specjalistycznych (np. terenowych). Przyjmujemy auta w doskonałym stanie i praktycznie nieużywane, jak i modele, które lata świetności mają za sobą. Ponadto skupowanie samochodów używanych w Kościerzynie Auto Kurek obejmuje także auta powypadkowe – skupujemy modele niemożliwe do naprawy i zazwyczaj w ich przypadku oferujemy cenę za kilogram, po czym wystawiamy zaświadczenie o demontażu. Jak się okazuje, nasz skup aut w Kościerzynie i okolicach jest bardzo uniwersalny i z pewnością każdy znajdzie usługę odpowiednią dla siebie.

  Auto Kurek jako alternatywa dla portali ogłoszeniowych

  Dużą zaletą skupu aut Kościerzyna za gotówkę Auto Kurek jest szybkość transakcji. W przypadku sprzedaży pojazdu osobiście problemem jest zazwyczaj czas, który tracimy na wizytach wybrednych klientów czy osób wykazujących stuprocentowe zainteresowanie, lecz w ostatecznym rozrachunku rezygnują w dniu ostatecznego zakupu. Auto skup 24h Auto Kurek jest na tym polu zupełnie inny. Nasze oferty są zawsze zgodne ze stanem pojazdu, a gotówkę wypłacamy natychmiast po zatwierdzeniu oferowanej kwoty przez klienta. Zapraszamy do kontaktu wszystkich mieszkańców miasta Kościerzyna. Skupowanie samochodów używanych przez firmę Auto Kurek jest bezpieczne i bardzo szybkie.

  auta używane skupujemy za gotówkę

  Skup aut Kościerzyna i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (pomorskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627