Skup samochodów za gotówkę Pruszcz Gdański

Skup aut 24h Auto Kurek to firma z wieloletnim doświadczeniem, której warto zaufać, dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dla mieszkańców miasta Pruszcz Gdański przygotowaliśmy ofertę skupu aut, zarówno tych zniszczonych i powypadkowych, jak i modeli utrzymanych w doskonałej kondycji. W naszym skupie aut w Pruszczu Gdańskim przyjmujemy pojazdy wyprodukowane od 1960 do 2014 roku i płacimy za nie od 300 zł do aż 200 000 zł. Podczas wyceny bierzemy pod uwagę każdy szczegół – nie tylko wady danego samochodu, lecz także jego zalety, które mogą w realnym stopniu podnieść cenę zakupu. Naszymi mocnymi stronami są także zredukowane formalności, szybki przebieg zakupu oraz pełna pomoc pracowników podczas zawiązywania korzystnej umowy. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Przyspieszamy czas transakcji!


Kontakt telefoniczny

Aby uzgodnić szczegóły tyczące się zakupu pojazdu oraz poznać dogodną datę i godzinę osobistej wizyty naszego pracownika w celu oględzin auta, należy do nas zadzwonić numer 660 637 702 lub 692 443 443 . Dla osób, które wolą kontakt internetowy przewidzieliśmy skrzynkę e-mail oraz formularz kontaktowy dostępny w dolnej części strony, znacznie ułatwiający kontakt internetowy.


Oględziny auta

Wizyta naszego pracownika obejmuje takie czynności jak oględziny auta, załadunek go na nasz środek transportu i zarazem pomoc w wypełnieniu wszelkich dokumentów niezbędnych przy sprzedaży samochodu. Nasz pracownik oceni dokładnie stan pojazdu i zaproponuje dobrą, adekwatną cenę. Cała wycena, dojazd oraz odbiór pojazdu jest darmowy.


Kupno samochodu

Po zaakceptowaniu warunków, tj, ceny kupowanego przez nas auta, dokonujemy przeniesienia praw własności na naszą firmę. Potrzebujemy do tego podstawowych dokumentów, np. dowodu osobistego i dowodu rejestracyjnego oraz karty pojazdu, a także w niektórych przypadkach zaświadczeń (np. gdy brakuje tablic rejestracyjnych lub karty pojazdu). Wypłacamy należność “do ręki” gotówką lub przelewem, gdy klient wyrazi na to chęć, co znacznie przyspiesza realizację transakcji.

Formularz zgłoszeniowy


  Wśród naszych zalet warto wyróżnić takie jak:

  • uczciwa cena za sprzedawany pojazd
  • zredukowana ilość formalności
  • kontakt 24h na dobę i 7 dni w tygodniu
  • pełna pomoc pracowników
  • szeroki zakres skupowanych pojazdów
  • natychmiastowa wypłata gotówki na miejscu lub błyskawiczny przelew bankowy
  • indywidualne podejście do każdego klienta

  Dlaczego skup samochodów osobowych w Pruszczu Gdańskim Auto Kurek się opłaca?

  Sprzedaż samochodu na własną rękę to wielkie ryzyko finansowe i mnóstwo nieprzespanych nocy dla osoby, która się tego podejmie. Problemy z nieterminowymi zainteresowanymi, mnóstwo telefonów, z których niewiele wynika, a także niebezpieczeństwa związane z osobistą transakcją powodują, że wiele osób woli sprzedać swoje auto taniej wśród znajomych. Teraz jednak jest inaczej. Skupowanie samochodów używanych w Pruszczu Gdańskim Auto Kurek to firma, w której skupujemy praktycznie każdy samochód, zarówno ten, który stanem przypomina nowy model, jak i egzemplarze powypadkowe, które lata świetności mają już daleko za sobą. Nasz skup aut w Pruszczu Gdańskim i okolicach jest także bardzo korzystny finansowo. W przeciwieństwie do firm konkurencyjnych, nasi pracownicy nie doszukują się wad na siłę, które w efekcie mają prowadzić do zbicia ceny. Wręcz przeciwnie – fachowcy zatrudnieni w naszej firmie zwracają także uwagę na zalety, np. popyt na dany model auta, dobra jakość lakieru czy niewielki przebieg. Poznaj nasz skup samochodów osobowych w Pruszczu Gdańskim Auto Kurek.

  auta używane skupujemy za gotówkę

  Skup aut Pruszcz Gdański i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (pomorskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627