Skup samochodów za gotówkę Bytów

Oferta naszej firmy Auto Kurek dotyczy skupu aut używanych za gotówkę, niezależnie od ich stanu. Interesują nas wszystkie modele pochodzące z lat 1960-2014, za które oferujemy od 300 zł do 200 000 zł. Ponadto gwarantujemy najwyższą jakość obsługi klienta, satysfakcjonującą wycenę pojazdu, a także pomoc na każdym etapie transakcji. Przyjmujemy samochody osobowe, ciężarowe, a także specjalistyczne, które mogą być w pełni sprawne oraz takie przeznaczone tylko i wyłącznie do utylizacji. Z naszym skupem aut w Bytowie i okolicach szybko i bezpiecznie pozbędziesz się swojego samochodu otrzymując w zamian gotówkę wypłacaną do ręki w chwili podpisania umowy. T bardzo korzystne rozwiązanie, za które od lat cenią nas klienci.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Poznaj szczegóły oferty firmy Auto Kurek


Kontakt telefoniczny

Przed podjęciem z nami współpracy zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy dostępni są 24/7 pod numerem telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 . Wszelkie zapytania można także kierować drogą e-mailową lub skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie internetowej.


Oględziny auta

W rozmowie z naszym konsultantem warto ustalić dogodny termin oględzin samochodu, by poznać wycenę i sfinalizować transakcję po zaakceptowaniu warunków. W celu uzgodnienia ostatecznej ceny za samochód bierzemy pod uwagę najdrobniejsze szczegóły, dzięki czemu jest ona korzystna, rozsądna i bardzo uczciwa.


Kupno samochodu

Ostatnim etapem naszej transakcji jest sfinalizowanie zlecenia na podstawie podpisania stosownych dokumentów i przekazania nam pojazdu. Ustalona kwota jest wypłacana na miejscu w gotówce lub za pośrednictwem przelewu bankowego. Poza podpisaniem umowy kupna-sprzedaży potrzebny nam będzie również dowód rejestracyjny, a także karta pojazdu.

Formularz zgłoszeniowy


  Poznaj mocne strony firmy Auto Kurek:

  • szybka i bezpieczna transakcja,
  • natychmiastowa wypłata gotówki lub przelew bankowy,
  • kompleksowa pomoc,
  • dostępność pracowników 24h/7,
  • wieloletnie doświadczenie w branży,
  • atrakcyjna cena niezależnie od stanu skupowanego samochodu.
  skup samochodów i pojazdów - sprawdź cennik

  Skup samochodów używanych Auto Kurek – skupujemy wszystkie typy samochodów z terenu całego kraju

  Obszarem naszego działania jest teren całego kraju, dlatego z naszego skupu aut mogą również skorzystać wszyscy mieszkańcy miasta Bytów i okolic. Pracujemy każdego dnia przez całą dobę, dzięki czemu możemy dostosować się do klienta i spotkać w dogodnym dla niego terminie. W przypadku niezdecydowania zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy szczegółowo przedstawią warunki transakcji związanej ze skupem samochodów używanych za gotówkę i zaproponują najlepsze rozwiązanie. Ponadto warto również wiedzieć, że wybór naszej firmy Auto Kurek jest doskonałą alternatywą w stosunku do ogłoszeń motoryzacyjnych, które często przeglądane są przez niezdecydowane osoby zabierające tylko cenny czas. Już dziś skorzystaj z profesjonalnego skupu aut 24h i kompleksowej obsługi stojącej na najwyższy poziomie. Zapomnisz o ukrytych kosztach i stracie czasu – z nami bezpieczne i sprawnie sprzedaż swój samochód, niezależnie od jego stanu czy modelu.

  Skup aut Bytów i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (pomorskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627