Skup aut Malbork

Szukasz skupu aut w Malborku? Zobacz ofertę firmy Auto Kurek

Znalezienie klienta na samochód jest dla Ciebie zbyt trudne? A może nie lubisz odbierać telefonów i odpowiadać na pytania dotyczące stanu technicznego pojazdu, który masz do sprzedania? Nie martw się. Istnieje niezwykle proste rozwiązanie. Wybierz opcję, z której korzysta wiele osób w Polsce i zdecyduj się odsprzedać swój samochód do skupu aut. Profesjonalna firma, jaką jest Auto Kurek uczciwie wyceni wartość Twojego pojazdu. Zapraszamy osoby zamieszkujące Malbork oraz inne miasta Polski, które chcą szybko sprzedać swój stary samochód i nie martwić się o to, że jego cena rynkowa spadnie zanim znajdzie się nabywca.

skup aut malbork
Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega procedura?


Kontakt telefoniczny

Każdy klient, który postanowi nawiązać z nami współpracę, może liczyć na rzetelny skup własnego auta . Nasza współpraca zaczyna się w momencie podjęcia kontaktu – telefonicznego (bezpośrednie numery telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 ) albo internetowego (wystarczy uzupełnić formularz na naszej stronie internetowej).


Oględziny auta

Razem wyznaczany wygodny termin, w którym jeden z naszych pracowników dotrze pod wyznaczony przez Was adres, aby sporządzić oględziny auta i ocenić jego wartość (ta usługa jest darmowa). Wycena uzależniona jest od takich czynników, jak stan techniczny, rocznik oraz markę.


Kupno samochodu

Całość, ostatecznie kończy się zbyciem pojazdu i podpisaniem niezbędnych dokumentów (zapewniamy zero zbędnych formalności). Na koniec wypłacamy gotówkę.

Formularz zgłoszeniowy


  Warto zdecydować się na nasze usługi. Co możemy zaoferować?

  • podchodzimy indywidualnie do kontrahenta,
  • gwarantujemy uczciwe wyceny,
  • szybko wypłacamy pieniądze za auto,
  • skupujemy wszystkie auta bez względu na ich stan techniczny i markę
  • u nas możecie Państwo liczyć na niewielką ilość formalności,
  • dojeżdżamy pod wyznaczony przez klienta adres na własny koszt,
  • po odbiór samochodu zgłaszamy się z własnym transportem.
  zielone bwm

  Najlepszy skup aut – Malbork

  Auto Kurek to profesjonalna firma z doświadczeniem. Do naszych klientów zawsze podchodzimy w indywidualny sposób, starając się zaoferować korzystne warunki sprzedaży. Nasz skup aut przyjmuje samochody z miasta Malbork. Pojazdy, które do nas trafiają są w naprawdę różnym stanie technicznym. Nabywamy samochody osobowe, terenowe oraz dostawcze. Skupujemy pojazdy różnych marek i roczników. Przyjmujemy auta zadbane, jak i te serwisowane czy zupełnie wyeksploatowane. Jeśli jesteś zdecydowany na sprzedaż swojego starego samochodu do skupu, wybierz Auto Kurek.

  Chcesz sprzedać swój stary samochód w Malborku? Skontaktuj się z Auto Kurek!

  Naszych klientów zawsze traktujemy z pełnym profesjonalizmem. Z tego powodu, podczas zawierania transakcji, oferujemy im umowę kupna-sprzedaży. Osoby, które natomiast oddają nam swoje auto w celu złomowania, mogą liczyć na wydanie zaświadczania, potwierdzającego dokonania demontażu. Za samochody płacimy gotówką lub przelewem, zaraz po ustaleniu ceny. Szacowana przez nas wartość pojazdu zawsze odpowiada temu, w jakim stanie technicznym znajduje się aktualnie samochód. Wybierz najlepszy skup aut – zapraszamy Malbork i inne miasta do współpracy z firmą Auto Kurek.

  dwie lawety z autami

  Skup aut Malbork i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (pomorskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627