Skup aut za gotówkę Gdynia

Doświadczony skup aut – polecamy swoje usługi

Sprzedaż samochodu wbrew pozorom wcale nie jest taka prosta. Niekiedy czas oczekiwania na klienta potrafi bardzo się dłużyć. Osoby, które chcą szybko otrzymać pieniądze za swoje auto, nie muszą jednak martwić się brakiem zainteresowania ze strony nabywców. Prostym sposobem na sprzedaż starego samochodu może okazać się oddanie go do skupu. Wszystkich, zainteresowanych taką opcją zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Auto Kurek. Nasz skup samochodów zawsze oferuje swoim klientom ceny adekwatne do stanu pojazdu. Proponujemy naszym klientom skup aut za gotówkę. Zapraszamy klientów z miasta Gdynia i nie tylko.

skup aut za gotówkę gdynia
kontakt telefoniczny

W jaki sposób przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Procedura skupu samochodów rozpoczyna się od kontaktu telefonicznego (jesteśmy dostępni pod dwoma numerami telefonu – 692 443 443 lub 660 637 702 ) bądź przez internetowy formularz (umieściliśmy go na firmowej stronie internetowej). W ten sposób nasz konsultant będzie mógł wskazać termin spotkania, na którym odbędzie się wycena sprzedawanego samochodu. Spotkanie jest darmowe.


Oględziny auta

Potem przeprowadzamy oględziny auta – wysyłamy pod wyznaczony adres jednego z naszych rzeczoznawców, który dokonuje oględzin auta i wycenia go, biorąc pod uwagę stan techniczny, rocznik oraz markę.


Kupno samochodu

Ostateczny etap to zakup auta – cała procedura przebiega szybko i bez niepotrzebnych formalności. Następuje zatwierdzenie koniecznej dokumentacji i wypłata pieniędzy.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Gwarantujemy:

  • bezpośrednie podejście do każdego klienta,
  • wiarygodna wycena samochodu,
  • minimum formalności,
  • bezpłatny dojazd pod określony przez kontrahenta adres,
  • odbiór pojazdu własnym transportem,
  • natychmiastową wypłatę pieniędzy za auto,
  • skupujemy każde auto (bez względu na markę i ich stan techniczny).
skup aut gdynia

Szukasz skupu aut za gotówkę? Zapraszamy osoby z Gdyni i nie tylko!

Chcesz sprzedać swój samochód? Skontaktuj się z nami. Oferujemy atrakcyjne i uczciwe ceny. Przyjmujemy pojazdy całe, jak i również te uszkodzone. Do naszego skupu trafiają auta w różnym stanie. Wśród nich znajdują się samochody serwisowane, mocno wyeksploatowane, a także bardzo zadbane. Wybierz najlepszy skup aut obsługujący klientów z Gdyni i innych miast.

Profesjonalny skup aut – Gdynia

Skup za gotówkę to doskonały sposób na pozbycie się swojego starego pojazdu. Przyjmujemy samochody osobowe, dostawcze oraz terenowe. Interesują nas różne marki oraz auta w każdym stanie. Pieniądze za kupno pojazdu przekazujemy byłemu właścicielowi zaraz po ustaleniu ceny. Oferujemy umowę sprzedaży-kupna, którą bez problemu sporządzamy od ręki. Gdynia oraz inne miasta zawsze mogą skorzystać z naszych usług. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Skup samochodów – Gdynia. Bezpiecznie i komfortowo

Wybierz skup o ogólnopolskim zasięgu – skontaktuj się z przedstawicielami firmy Auto Kurek. Samochody odbieramy własnym transportem i bez problemu możemy dojechać pod wskazany przez Ciebie adres – dzięki temu nie musisz martwić się o odbiór pojazdu. Po samochody jeździmy przez siedem dni w tygodniu, o niemal każdej porze. Wszystkich zainteresowanych sprzedażą swojego pojazdu zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy. Gwarantujemy fachową obsługę i atrakcyjne warunki transakcji.

skup samochodów gdynia

Formularz zgłoszeniowy