Skup aut za gotówkę Gdynia

Doświadczony skup aut – polecamy swoje usługi

Skup samochodów Gdynia to jedyne miejsce, w którym szybko i bez zbędnych formalności pozbędziesz się swojego starego i wysłużonego pojazdu. Trafiają do nas auta sprawne i nowe oraz wyeksploatowane, zniszczone, uszkodzone i powypadkowe. Skupujemy auta osobowe, terenowe i sportowe, a także ciężarówki, samochody dostawcze i autobusy. Oferujemy bardzo korzystny cennik skupu aut używanych. U nas otrzymasz gotówkę w kwocie od 300 do 200 000 złotych w ciągu zaledwie kilku godzin.

skup aut za gotówkę gdynia

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

W jaki sposób przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Procedura skupu samochodów rozpoczyna się od kontaktu telefonicznego (jesteśmy dostępni pod dwoma numerami telefonu – 692 443 443 lub 660 637 702 ) bądź przez internetowy formularz (umieściliśmy go na firmowej stronie internetowej). W ten sposób nasz konsultant będzie mógł wskazać termin spotkania, na którym odbędzie się wycena sprzedawanego samochodu. Spotkanie jest darmowe.


Oględziny auta

Potem przeprowadzamy oględziny auta – wysyłamy pod wyznaczony adres jednego z naszych rzeczoznawców, który dokonuje oględzin auta i wycenia go, biorąc pod uwagę stan techniczny, rocznik oraz markę.


Kupno samochodu

Ostateczny etap to zakup auta – cała procedura przebiega szybko i bez niepotrzebnych formalności. Następuje zatwierdzenie koniecznej dokumentacji i wypłata pieniędzy.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Gwarantujemy:

  • bezpośrednie podejście do każdego klienta,
  • wiarygodna wycena samochodu,
  • minimum formalności,
  • bezpłatny dojazd pod określony przez kontrahenta adres,
  • odbiór pojazdu własnym transportem,
  • natychmiastową wypłatę pieniędzy za auto,
  • skupujemy każde auto (bez względu na markę i ich stan techniczny).
  skup aut gdynia

  Szukasz skupu aut za gotówkę? Zapraszamy osoby z Gdyni i nie tylko!

  Chcesz sprzedać swój samochód? Skontaktuj się z nami. Oferujemy atrakcyjne i uczciwe ceny. Przyjmujemy pojazdy całe, jak i również te uszkodzone. Do naszego skupu trafiają auta w różnym stanie. Wśród nich znajdują się samochody serwisowane, mocno wyeksploatowane, a także bardzo zadbane. Wybierz najlepszy skup aut obsługujący klientów z Gdyni, trójmiasta i innych miast.

  Profesjonalny skup aut za gotówkę – Gdynia

  Skup za gotówkę to doskonały sposób na pozbycie się swojego starego pojazdu. Przyjmujemy samochody osobowe, dostawcze oraz terenowe. Interesują nas różne marki oraz auta w każdym stanie. Pieniądze za kupno pojazdu przekazujemy byłemu właścicielowi zaraz po ustaleniu ceny. Oferujemy umowę sprzedaży-kupna, którą bez problemu sporządzamy od ręki. Gdynia oraz inne miasta zawsze mogą skorzystać z naszych usług. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

  Skup samochodów – Gdynia. Bezpiecznie i komfortowo

  Wybierz skup o ogólnopolskim zasięgu – skontaktuj się z przedstawicielami firmy Auto Kurek. Samochody odbieramy własnym transportem i bez problemu możemy dojechać pod wskazany przez Ciebie adres – dzięki temu nie musisz martwić się o odbiór pojazdu. Po samochody jeździmy przez siedem dni w tygodniu, o niemal każdej porze. Wszystkich zainteresowanych sprzedażą swojego pojazdu zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy. Gwarantujemy fachową obsługę i atrakcyjne warunki transakcji.

  skup samochodów gdynia

  Auto skup 24h Gdynia

  Skup samochodów używanych Gdynia i okolice działa nieprzerwanie od wielu lat. W trakcie naszej działalności nabyliśmy niezbędne doświadczenie, które pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Wszelkie formalności ograniczamy do minimum. Nie musisz się martwić o dostarczenie nam swojego niesprawnego pojazdu, odbierzemy go bezpłatnie własnym środkiem transportu. Jesteśmy do dyspozycji codziennie przez 24 godziny na dobę. Skup aut za gotówkę zaprasza klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców.

  FAQ

  Jakie auta skupujemy w Gdyni?

  Skup samochodów Gdynia przyjmuje każdy samochód bez względu na rocznik oraz markę. U nas sprzedasz pojazd w idealnym stanie technicznym i wizualnym, a także uszkodzony, powypadkowy i przeznaczony do naprawy. Skupujemy auta osobowe, ciężarowe, dostawcze, sportowe, terenowe, a nawet autobusy. Masz do sprzedania inny pojazd? Zadzwoń!

  Ile płacimy za samochody?

  W firmie Auto-Kurek za swój samochód otrzymasz gotówkę. Samochody wyceniamy od 300 do 200 000 złotych. Wyceny każdego pojazdu dokonują nasi wykwalifikowani pracownicy, którzy szczegółowo sprawdzają stan techniczny i wizualny Twojego samochodu. Na podstawie wystawionej oceny zaproponujemy Ci odpowiednią kwotę.

  Jak szybko sprzedasz swój samochód?

  Skup aut Gdynia to miejsce, w którym stawiamy na szybką i profesjonalną obsługę. Zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej. Umówimy się na spotkanie tak szybko jak to możliwe. W przypadku wolnych terminów możesz sprzedać swój samochód jeszcze tego samego dnia.

  Jakie dokumenty są potrzebne do sprzedaży samochodu?

  Sprzedaż samochodu w naszej firmie to gwarancja zadowolenia i minimum formalności. Przygotuj dowód osobisty, dowód rejestracyjny oraz kartę pojazdu. Jeśli Twój samochód ma drugiego właściciela, będziemy potrzebować jego pisemnej zgody na. W przypadku braku tablic rejestracyjnych pamiętaj o sporządzeniu stosownego oświadczenia o ich zgubieniu bądź zniszczeniu.

  Czy skupujemy auta niesprawne?

  W Auto-Kurek przyjmujemy każdy samochód bez względu na jego stan techniczny. Jeśli stan Twojego pojazdu uniemożliwia dojechanie nim do naszej firmy – oferujemy bezpłatny odbiór własnym środkiem transportu na całym obszarze Gdyni i województwa pomorskiego. Skontaktuj się z nami, by ustalić dogodny termin oraz adres, pod który mają podjechać nasi pracownicy.

  Czy warto sprzedać samochód w skupie aut Auto Kurek?

  Zdecydowanie tak! Nasz skup aut w Gdyni stanowi obecnie realną alternatywę dla sprzedaży prywatnej i fakt ten nie powinien zupełnie dziwić. Staramy się poszerzać zakres naszych usług, dlatego oferujemy usługi absolutnie najwyższej klasy. Sprzedaż samochodu w naszej firmie jest znacznie szybsza niż prywatna, jest również w pełni bezpieczna i bardzo komfortowa, gdyż całą sprawę można załatwić w dosłownie jeden dzień od chwili skontaktowania się z nami.

  Gdzie działa nasza firma?

  Nasz skup samochodów używanych działa na terenie całego kraju, nie tylko w Gdyni, lecz także w innych polskich miastach. Staramy się rozwijać nasze usługi o kolejne lokalizacje, dlatego obecnie funkcjonujemy także w Warszawie, Poznaniu, Krakowie oraz w obrębie wielu innych miejscowości. Dzięki temu każdy ma szansę sprzedaży w naszej firmie samochodu, uzyskując w ten sposób atrakcyjną wycenę.

  Ile czasu zajmuje sprzedaż?

  W naszym skupie aut w Gdyni możesz sprzedać samochód już w ciągu jednego dnia. Wystarczy skontaktować się z nami i ustalić odpowiedni termin oględzin danego pojazdu, po czym zgodzić się na cenę zaproponowaną przez naszego pracownika. Po tym etapie wystarczy podpisać wcześniej przygotowaną umowę i wziąć wynagrodzenie, które z reguły przekazujemy w formie gotówki lub przelewem na konto, jednak tylko na wyraźne życzenie klienta.

  Skup aut Gdynia i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (pomorskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627