Skup aut Kartuzy

Sprzedaż samochodu do skupu? Auto Kurek to najlepszy wybór!

Jesteśmy doświadczoną firmą zajmującą się skupem samochodów. Interesują nas różne roczniki i auta w każdym stanie technicznym. Chętnie nabywamy pojazdy zadbane, jak i te serwisowane czy całkiem wyeksploatowane. Nasz skup aut przyjmuje samochody osobowe, terenowe oraz dostawcze. Posiadamy ogólnopolski zasięg, a po pojazdy jesteśmy w stanie dojechać własnym transportem, przez siedem dni w tygodniu. Jeśli zastanawiasz się nad sprzedażą swojego samochodu i chcesz szybko otrzymać za niego gotówkę, skontaktuj się z nami. Zapraszamy osoby z miasta Kartuzy i nie tylko.

skup aut kartuzy
Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Decydując się na usługi naszego przedsiębiorstwa, możecie Państwo być pewni natychmiastowej i komfortowej procedury skupu auta. Zapraszamy do niezwłocznego kontaktu z naszą firmą – jesteśmy do dyspozycji pod numerami 692 443 443, 660 637 702. Można również uzupełnić formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie internetowej.


Oględziny auta

Wspólnie wyznaczany wygodny termin, w którym jeden z naszych pracowników dotrze pod wyznaczony przez Państwa adres, aby dokonać oględzin pojazdu i ocenić jego cenę (ta usługa jest darmowa). Robimy to na podstawie rocznika, marki oraz stanu technicznego.


Kupno samochodu

Całość, finalnie kończy się sprzedażą samochodu i podpisaniem niezbędnych dokumentów (gwarantujemy zero zbędnych formalności). W tym momencie wypłacamy pieniądze.

Formularz zgłoszeniowy


  Warto zdecydować się na nasze usługi. Co możemy zaoferować?

  • traktujemy indywidualnie każdego kontrahenta,
  • gwarantujemy rzetelne wyceny,
  • niezwłocznie wypłacamy pieniądze za samochód,
  • skupujemy wszystkie samochody bez względu na markę i ich stan techniczny
  • w naszej firmie możecie Państwo liczyć na minimum formalności,
  • dojeżdżamy pod określony przez klienta adres na własny koszt,
  • po odbiór auta przyjeżdżamy z własnym transportem.
  auta na parkingu

  Profesjonalny skup aut – Kartuzy

  Zajmujemy się skupem samochodów różnych roczników i marek. Przyjmujemy pojazdy całe, jak i te uszkodzone. Naszym klientom oferujemy korzystne warunki i uczciwą wycenę. Zapewniamy zawsze wygodną umowę sprzedaży kupna, a w przypadku samochodów oddawanych do złomowania wystawiamy zaświadczenie o demontażu pojazdu. Wybierz nasz skup aut i szybko odbierz pieniądze za sprzedany samochód!

  Rozglądasz się za skupem aut? Zapraszamy do kontaktu klientów z Kartuz

  Chcesz sprzedać swoje auto w skupie, by nie martwić się problemami ze znalezieniem klienta i wszelkimi formalnościami? Wybierz wygodną dla siebie opcję i skontaktuj się z firmą Auto Kurek. Nasi klienci mogą zawsze liczyć na umowę kupna-sprzedaży. W przypadku oddania samochodu do demontażu, wręczamy również zaświadczenie o złomowaniu. Nasz skup aut oferuje gotówkę zaraz po ustaleniu ceny samochodu. Jeżeli jesteś zainteresowany – zadzwoń. Zachęcamy do kontaktu osoby z miasta Kartuzy. W przypadku dodatkowych pytań, zawsze chętnie udzielimy odpowiedzi. Wybierz najlepszy skup, by sprzedać swój samochód po atrakcyjnej cenie!

  stacja demontażu pojazdów

  FAQ

  Jakie auta skupujemy w Kartuzach?

  Firma Auto-Kurek to miejsce, w którym sprzedasz każdy samochód bez względu na jego stan, markę oraz rocznik. Interesują nas pojazdy w pełni sprawne technicznie, a także przeznaczone do naprawy. Nasz skup aut Kartuzy przyjmuje nie tylko samochody osobowe, ale także ciężarowe, terenowe, sportowe oraz autobusy.

  Ile płacimy za samochody w Auto-Kurek?

  Wyceny każdego pojazdu dokonujemy w naszej firmie lub we wskazanym przez klienta miejscu. Nasz pracownik szczegółowo przyjrzy się wszelkim aspektom, które wpływają na ostateczną cenę samochodu. Ocenie podlega jego stan techniczny oraz wizualny. Na tej podstawie zaproponujemy Ci wynagrodzenie, które otrzymasz do ręki tego samego dnia.

  Jak najszybciej sprzedać samochód w Auto-Kurek?

  Staramy się by każda transakcja przebiegła szybko i bez zakłóceń. Swój samochód sprzedasz nawet w kilka godzin po umówieniu się na spotkanie. Zadzwoń do nas, by ustalić szczegóły. Czekamy na Ciebie 24 godziny na dobę. Oferujemy ekspresowe załatwienie wszelkich formalności. Otrzymasz od nas umowę kupna-sprzedaży samochodu oraz gotówkę do ręki.

  Jakie dokumenty są potrzebne do sprzedaży auta w Auto-Kurek?

  Skup aut Kartuzy to miejsce, w którym błyskawiczne sprzedasz swój samochód. Będziesz potrzebować jedynie dowodu osobistego, dowodu rejestracyjnego i karty pojazdu, a także stosowanego oświadczenia w razie zniszczenia lub zgubienia tablic rejestracyjnych. W przypadku gdy samochód ma drugiego właściciela, niezbędna będzie jego pisemna zgoda.

  Skup aut Kartuzy i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (pomorskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627