Skup aut Kartuzy

Sprzedaż samochodu do skupu? Auto Kurek to najlepszy wybór!

Jesteśmy doświadczoną firmą zajmującą się skupem samochodów. Interesują nas różne roczniki i auta w każdym stanie technicznym. Chętnie nabywamy pojazdy zadbane, jak i te serwisowane czy całkiem wyeksploatowane. Nasz skup aut przyjmuje samochody osobowe, terenowe oraz dostawcze. Posiadamy ogólnopolski zasięg, a po pojazdy jesteśmy w stanie dojechać własnym transportem, przez siedem dni w tygodniu. Jeśli zastanawiasz się nad sprzedażą swojego samochodu i chcesz szybko otrzymać za niego gotówkę, skontaktuj się z nami. Zapraszamy osoby z miasta Kartuzy i nie tylko.

skup aut kartuzy
kontakt telefoniczny

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Decydując się na usługi naszego przedsiębiorstwa, możecie Państwo być pewni natychmiastowej i komfortowej procedury skupu auta. Zapraszamy do niezwłocznego kontaktu z naszą firmą – jesteśmy do dyspozycji pod numerami 692 443 443, 660 637 702. Można również uzupełnić formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie internetowej.


Oględziny auta

Wspólnie wyznaczany wygodny termin, w którym jeden z naszych pracowników dotrze pod wyznaczony przez Państwa adres, aby dokonać oględzin pojazdu i ocenić jego cenę (ta usługa jest darmowa). Robimy to na podstawie rocznika, marki oraz stanu technicznego.


Kupno samochodu

Całość, finalnie kończy się sprzedażą samochodu i podpisaniem niezbędnych dokumentów (gwarantujemy zero zbędnych formalności). W tym momencie wypłacamy pieniądze.

Warto zdecydować się na nasze usługi. Co możemy zaoferować?

  • traktujemy indywidualnie każdego kontrahenta,
  • gwarantujemy rzetelne wyceny,
  • niezwłocznie wypłacamy pieniądze za samochód,
  • skupujemy wszystkie samochody bez względu na markę i ich stan techniczny
  • w naszej firmie możecie Państwo liczyć na minimum formalności,
  • dojeżdżamy pod określony przez klienta adres na własny koszt,
  • po odbiór auta przyjeżdżamy z własnym transportem.
auta na parkingu

Profesjonalny skup aut – Kartuzy

Zajmujemy się skupem samochodów różnych roczników i marek. Przyjmujemy pojazdy całe, jak i te uszkodzone. Naszym klientom oferujemy korzystne warunki i uczciwą wycenę. Zapewniamy zawsze wygodną umowę sprzedaży kupna, a w przypadku samochodów oddawanych do złomowania wystawiamy zaświadczenie o demontażu pojazdu. Wybierz nasz skup aut i szybko odbierz pieniądze za sprzedany samochód!

Rozglądasz się za skupem aut? Zapraszamy do kontaktu klientów z Kartuz

Chcesz sprzedać swoje auto w skupie, by nie martwić się problemami ze znalezieniem klienta i wszelkimi formalnościami? Wybierz wygodną dla siebie opcję i skontaktuj się z firmą Auto Kurek. Nasi klienci mogą zawsze liczyć na umowę kupna-sprzedaży. W przypadku oddania samochodu do demontażu, wręczamy również zaświadczenie o złomowaniu. Nasz skup aut oferuje gotówkę zaraz po ustaleniu ceny samochodu. Jeżeli jesteś zainteresowany – zadzwoń. Zachęcamy do kontaktu osoby z miasta Kartuzy. W przypadku dodatkowych pytań, zawsze chętnie udzielimy odpowiedzi. Wybierz najlepszy skup, by sprzedać swój samochód po atrakcyjnej cenie!

stacja demontażu pojazdów

Formularz zgłoszeniowy