Skup samochodów za gotówkę SztumZ chęcią przedstawiamy ofertę skupu aut w mieście Sztum Auto Kurek. Skupujemy każdy samochód wyprodukowany w latach 1960-2014 i oferujemy za nie od 300 zł do 200 000 zł. Sprzedasz u nas zarówno model doskonale utrzymany i w idealnym stanie, jak i egzemplarz powypadkowy, który nie nadaje się do dalszej eksploatacji. Warto także wiedzieć, że nasz skup samochodów osobowych Sztum przyjmuje auta każdego rodzaju – od modeli miejskich, aż po duże samochody dostawcze. Korzystna wycena oraz doskonały kontakt z naszej strony i krótkie terminy oględzin to tylko kilka z naszych zalet, które wyróżniają naszą firmę na tle innych. Koniecznie odwiedź nasz skup aut Sztum za gotówkę Auto Kurek i uzgodnij termin wizyty.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Cały przebieg transakcji to tylko 3 kroki


Jak przebiega sprzedaż auta naszej firmie?

Zadzwoń pod numer telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 bądź napisz do nas wiadomość e-mail, ewentualnie skorzystaj z nowoczesnego i prostego w obsłudze formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie www. Wraz z pracownikiem uzgodnisz dogodny termin oględzin i miejsce wykonania.


Oględziny auta

Podczas oględzin w umówionym miejscu, pracownik wnikliwe przeanalizuje cały samochód i zaproponuje cenę adekwatną do jego stanu, marki czy wyposażenia. Co ważne, nasz pracownik zwraca uwagę także na zalety, dlatego nie obniżamy ceny poniżej granicy opłacalności.


Kupno samochodu

Klient po zaakceptowaniu ceny może podpisać prostą umowę kupna-sprzedaży, która ma służyć do przeniesienia praw własności na naszą firmę. Zapewniamy pełną pomoc w wypełnianiu wszelkich danych. Po podpisaniu umowy, pracownik przekazuje należność w formie gotówki do ręki lub zleca błyskawiczny przelew bankowy (na życzenie klienta).

Formularz zgłoszeniowy


  Kierujemy się zasadami, które są pożądane w tej branży

  • zapewniamy bezpieczną transakcję,
  • wypłacamy gotówkę na miejscu,
  • jesteśmy elastyczni w kwestii pory i miejsca oględzin,
  • sprzedający nie jest obciążony jakimikolwiek kosztami,
  • dysponujemy własnym transportem,
  • nasi pracownicy są dostępni przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
  skup samochodów i pojazdów - sprawdź cennik

  Nasz skup aut Sztum za gotówkę przyjmuje praktycznie każde auto

  Ogromną zaletą naszego auto skupu 24h Auto Kurek jest między innymi fakt, iż zakupimy praktycznie każde auto w każdym stanie. W przeciwieństwie do prywatnych kupujących my nie wybrzydzamy i nie doszukujemy się wad na siłę, dlatego transakcja z nami zawsze przebiega w miłej atmosferze. W skupie aut Sztum i okolice Auto Kurek można sprzedać auta powypadkowe (w cenie złomu), jak i egzemplarze perfekcyjnie utrzymane i oferujemy za nie bardzo korzystną cenę. Co ważne, sprzedający nie ponosi z tego tytułu żadnych kosztów. Dojeżdżamy na miejsce za darmo własnym transportem i odbieramy auto lawetą. Dlatego skontaktuj się z naszym skupem aut Sztum Auto Kurek i umów się na dogodny termin inspekcji.

  Skup aut Sztum i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (pomorskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627