Skup aut Opole

W prowadzonym przez nas skupie aut w Opolu można z łatwością i w ciągu jednego dnia roboczego sprzedać praktycznie każde auto, w tym samochody miejskie, typu SUV, terenówki, pojazdy specjalistyczne oraz ciężarówki i autobusy. Co ważne, w naszym skupie samochodów używanych w Opolu przyjmujemy nie tylko auta sprawne, lecz także zdezelowane, powypadkowe i wymagające dużej naprawy. Płacimy gotówką od 300 zł do 200 000 zł, zależnie od stanu i kompletności.

Auto szrot Opole – skup pojazdów – Auto Kurek

Nasz skup aut za gotówkę jest jednym z najlepszych sposobów szybkiej sprzedaży każdego samochodu. Całą transakcję możemy zrealizować w ciągu jednego dnia i na jednej wizycie, a po auta przyjeżdżamy na terenie całego miasta naszym własnym transportem. Ma to duże znaczenie w przypadku modeli uszkodzonych. Auto skup 24 h jest dostępny dla klientów przez całą dobę, dzięki czemu można nam sprzedać swój samochód praktycznie o każdej porze dnia i nocy.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Opole - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Współpraca z naszą firmą rozpoczyna się od kontaktu z pracownikami, co można zrobić na trzy sposoby. Pierwszym z nich jest skorzystanie z infolinii, drugim – przesłanie wiadomości za pośrednictwem e-maila, a trzecim – wypełnienie formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie internetowej. Warto na tym etapie współpracy przekazać najważniejsze informacje dotyczące pojazdu.


Oględziny pojazdu

Kolejnym etapem są oględziny samochodu, na które umawiamy się z klientem podczas rozmowy telefonicznej lub internetowej wymiany wiadomości. Nasz specjalista w ustalonym wcześniej miejscu przeprowadzi dokładną analizę pojazdu, biorąc pod uwagę jego stan techniczny i wizualny, a także sprawdzi kompletność i oryginalność dokumentów.


Kupno samochodu

Kupno samochodu przez naszą firmę to ostatni etap współpracy. Po oględzinach nasz pracownik oferuje cenę, a po jej akceptacji sporządzamy umowę kupna-sprzedaży i wypłacamy należność w gotówce lub na życzenie klienta na wskazane przez niego konto bankowe.

Formularz zgłoszeniowy


  skup aut Opole

  Profesjonalny skup samochodów używanych w Opolu Auto Kurek

  Skupowanie samochodów uszkodzonych to dla naszej firmy najważniejsza czynność, którą realizujemy już od wielu lat w profesjonalny sposób. Posiadamy wszystkie certyfikaty wymagane do oferowania tego typu usług, a także zatrudniamy wyłącznie najlepszych specjalistów z branży motoryzacyjnej. W efekcie nasz skup aut w Opolu i okolicach cieszy się wśród właścicieli samochodów osobowych czy dostawczych wspaniałą opinią. Chętnie pomożemy w trakcie transakcji i wyjaśnimy, co trzeba zrobić po sprzedaży swojego samochodu. Ponadto w naszym skupie aut na części dysponujemy własnymi umowami kupna-sprzedaży, które zostały przygotowane przez najlepszych specjalistów z dziedziny motoryzacji. Umowy są pisane prostym językiem, dzięki czemu z ich zrozumieniem nikt nie powinien mieć żadnego kłopotu. Warto odwiedzić nasz skup pojazdów i zdecydować się na sprzedaż auta naszej firmie – chętnie przyjmiemy każde auto i wypłacimy za nie wynagrodzenie w wysokości adekwatnej do jego stanu.

  FAQ

  Jakie auta skupujemy?

  W naszym skupie aut używanych w Opolu przyjmujemy każdy rodzaj pojazdu, bez względu na jego markę, model, rocznik czy przebieg. Stan techniczny czy wizualny również nie ma znaczenia, jednak wpływa na ostateczną wycenę, gdyż jest do niego adekwatna. Chętnie skupujemy auta osobowe, ciężarowe, SUV-y, a także samochody o specjalistycznym przeznaczeniu.

  Jak wyceniacie samochody?

  Za samochody oferujemy cenę mieszczącą się w zakresie od 300 do 200 000 zł. Cennik skupu aut zależy od stanu technicznego i wizualnego pojazdu. Chętnie bierzemy pod uwagę zalety każdego auta, które mogą korzystnie wpłynąć na ostateczną wycenę.

  Jak najszybciej sprzedać samochód w Auto Kurek?

  Sprzedaż samochodu zajmuje maksymalnie jeden dzień roboczy, jednak cała transakcja najczęściej zamyka się w ciągu kilku godzin. Pozwala to oszczędzić czas. Wystarczy skontaktować się z nami i ustalić termin oględzin, a po przeprowadzonej analizie pozostaje zaakceptowanie ceny i podpisanie niezbędnych dokumentów.

  Czy sprzedaż auta w firmie Auto Kurek to dobre rozwiązanie?

  Sprzedaż pojazdu w naszym skupie aut w Opolu jest niezwykle prosta, szybka i zawsze przebiega w pozytywnej, przyjacielskiej atmosferze. Z tego też powodu obecnie stanowimy bardzo ciekawą, dobrą alternatywę dla tradycyjnej sprzedaży samochodu prywatnie, w mediach społecznościowych, czasopismach i na portalach ogłoszeniowych. W naszej firmie można pozbyć się pojazdu w ciągu jednego dnia od chwili kontaktu i uzyskać z tego tytułu atrakcyjne wynagrodzenie.

  Ile płacimy za wybrane samochody?

  W naszym skupie aut w Opolu staramy się zawsze przeprowadzić rzetelną analizę całego pojazdu i na podstawie uzyskanych wyników zaproponować stosunkowo atrakcyjne wynagrodzenie. Z tego też powodu zatrudniamy najlepszych specjalistów, którzy doskonale znają słabe i mocne strony każdego samochodu i umieją ocenić ich stan neutralnie i ze zwróceniem uwagi na wszelkie wady, jak i zalety. Wypłacamy, zależnie od stanu, wynagrodzenie o wartości od 300 zł do 200 000 zł.

  Jakie dokumenty należy mieć ze sobą?

  Podczas sprzedaży pojazdu w skupie aut w Opolu należy mieć ze sobą komplet dokumentów, dzięki którym cały proces skróci się do niezbędnego minimum. Warto je skompletować jeszcze przed wizytą naszego pracownika w umówionym miejscu. Niezbędny okaże się dowód osobisty i dowód rejestracyjny oraz karta pojazdu, jeśli ta została wydajna, jak i opcjonalne dokumenty zależne od konkretnej sytuacji.

  Czy auto niesprawne również można sprzedać?

  Zdecydowanie tak! Nasz skup aut w Opolu przyjmuje także pojazdy mocno wyeksploatowane, zniszczone i takie, których nie opłaca się naprawiać. Można u nas sprzedaż samochód powypadkowy, po stłuczce, z uszkodzonymi układami przeniesienia napędu, hamulcowym czy elektrycznym, po zalaniu, pożarze i wiele innych.

  Skup aut Opole i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (opolskie), w których realizujemy skup aut pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627