Skup aut Jaworzno - skup samochodów używanych

W naszym skupie aut w Jaworznie możesz sprzedać praktycznie każdy pojazd, w tym modele osobowe, SUV-y oraz samochody specjalistyczne, takie jak autobusy, pojazdy ciężarowe lub terenówki i sportowe, w cenie od 300 do 200 000 zł. Skup aut za gotówkę Auto Kurek przyjmuje zarówno pojazdy mocno wyeksploatowane, jak i praktycznie nowe w stanie kolekcjonerskim. Wypłacamy należność zawsze w gotówce lub przelewem bankowym na konto.

Skup samochodów Jaworzno – Auto Kurek

W naszym skupie samochodów używanych w Jaworznie możesz sprzedać swój pojazd o każdej porze, gdyż pracujemy w trybie 24 godzinnym przez 7 dni w tygodniu. Po auto zniszczone możemy przyjechać za darmo własnym transportem, pomagamy także we wszystkich formalnościach oraz dysponujemy korzystnymi umowami kupna-sprzedaży, dzięki czemu gwarantujemy pełne bezpieczeństwo współpracy.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Jaworzno - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

W celu skontaktowania się z naszym skupem aut używanych w Jaworznie wystarczy skorzystać z podanego na stronie internetowej numeru telefonu lub też wypełnić intuicyjny formularz kontaktowy, podając w nim najważniejsze szczegóły dotyczące pojazdu. W rozmowie z konsultantem należy ustalić termin oględzin samochodu, co pozwoli przejść do kolejnego etapu współpracy.


Oględziny pojazdu

Oględziny samochodu to jeden z najważniejszych etapów naszej współpracy, gdyż podczas analizy przeprowadzanej przez wyspecjalizowanego pracownika możemy skontrolować stan techniczny i wizualny pojazdu, co pozwoli zaoferować ostateczną cenę. Gdy zostanie ona zaakceptowana przez klienta możemy przejść do formalności.


Kupno samochodu

Formalności zwykle nie trwają dłużej niż kilka godzin, gdyż tuż po dokonaniu oględzin i zaakceptowaniu zaoferowanej ceny wystarczy podpisać stosowne dokumenty, w tym umowę kupna-sprzedaży oraz przekazać całą dokumentację sprzedawanego auta, łącznie z kartą pojazdu, jeśli została wcześniej wydana. Następnie przychodzi czas na rozliczenie, a ogromną zaletą współpracy z nami jest otrzymanie ustalonej kwoty do ręki w gotówce, tuż po dokonaniu wszystkich formalności.

Formularz zgłoszeniowy


  Zalety współpracy z naszym skupem

  • indywidualna wycena każdego pojazdu,
  • bezpłatny dojazd do klienta w dogodnym terminie,
  • możliwość odbioru samochodu własnym transportem,
  • szybka wypłata gotówki lub realizacja przelewu bankowego,
  • pełen profesjonalizm,
  • fachowa obsługa,
  • wieloletnie doświadczenie,
  • kontakt 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.
  skup aut Jaworzno

  Dlaczego warto skorzystać z oferty Auto Kurek?

  W naszym skupie aut 24h pracują wyłącznie najlepsi specjaliści z branży motoryzacyjnej. Wszyscy przechodzą cykliczne szkolenia, które mają na celu poprawę ich wiedzy teoretycznej i praktycznej, dzięki czemu zawsze dysponują najświeższymi informacjami z prawa i mechaniki samochodowej. Skup pojazdów Auto Kurek posiada wszelkie najważniejsze certyfikaty oraz zezwolenia, dzięki czemu działamy zawsze w pełnej zgodzie z prawem i za najważniejsze dobro uznajemy doskonałą jakość obsługi. Od wielu lat nasz skup aut powypadkowych i sprawnych wyznacza trendy na rynku, a na przestrzeni wielu lat istnienia zdobyliśmy szereg nagród i obsłużyliśmy z pełnym powodzeniem wielu zadowolonych klientów, z których większość wraca do nas ponownie. Skorzystaj koniecznie z naszej wiedzy i doświadczenia już dziś. Skontaktuj się z pracownikami skupu pojazdów na części Auto Kurek i ustal dogodny termin inspekcji Twojego auta.

  skup aut Jaworzno

  Dlaczego warto sprzedać auto w firmie Auto Kurek?

  Sprzedaż samochodu w naszym skupie samochodów używanych w Jaworznie Auto Kurek trwa z reguły nie dłużej niż jeden dzień roboczy, co stanowi ogromną zaletę w stosunku do sprzedaży prywatnej. Dlaczego? Dlatego, że sprzedaż samochodu np. w mediach społecznościowych, za pośrednictwem portali aukcyjnych lub gazet zajmuje nawet kilka miesięcy i zawsze wiąże się ze spotkaniami z często niebezpiecznymi klientami, którzy mogą próbować dokonać wielu oszustw. W naszej firmie jest zupełnie odwrotnie. Możesz sprzedać pojazd w naszym skupie aut za gotówkę w ciągu jednego dnia od chwili kontaktu z nami, a ze sprzedaży uzyskać wynagrodzenie, które przekazujemy do ręki już w chwili podpisania umowy.

  FAQ

  Jakie auta skupujemy?

  Na nasz skup aut używanych w Jaworznie przyjmujemy każdy rodzaj pojazdu, niezależnie od jego rocznika, modelu, stanu wizualnego i technicznego czy też przebiegu. Dzięki temu możesz sprzedać nam praktycznie nowy pojazd, a także uszkodzony, powypadkowy i w pełni wyeksploatowany, który nie nadaje się do dalszej jazdy.

  Ile płacimy za samochody?

  Nasza wycena jest indywidualna i opiera się na przeprowadzonej podczas współpracy analizie samochodu, jednak zawsze jest korzystna dla obu stron umowy. Zwykle mieści się w przedziale od 300 zł do 200 000 zł.

  Ile czasu trwa sprzedaż w skupie aut?

  Każda transakcja przebiega szybko i sprawnie, dzięki czemu nie zajmuje wiele czasu. Wystarczy się z nami skontaktować w celu ustalenia terminu oględzin. Po analizie oferujemy kwotę, a po jej akceptacji przychodzi czas na podpisanie niezbędnych dokumentów. Cały proces nie zajmuje więcej niż kilka godzin.

  Skup aut Jaworzno i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (śląskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627