Skup aut Cieszyn - skup samochodów używanych

W naszym skupie aut w Cieszynie możesz sprzedać praktycznie każde auto, w tym pojazdy powypadkowe oraz zniszczone, jak i praktycznie nowe i w perfekcyjnym stanie wizualnym i technicznym. Przyjmujemy do naszego skupu aut za gotówkę samochody osobowe, ciężarowe, dostawcze, terenowe i sportowe oraz autobusy i płacimy za nie od 300 zł do 200 000 zł.

Skup samochodów Cieszyn – Auto Kurek

Nasz skup samochodów używanych w Cieszynie Auto Kurek jest dostępny przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu specjalnie po to, abyś mógł swoje auto sprzedać nam nawet w przeciągu 1 dnia roboczego. Dysponujemy naszym własnym transportem i odbieramy auto z miejsca jego składowania, ponadto chętnie pomagamy na każdym etapie współpracy.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Cieszyn - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Cały proces współpracy z naszym skupem aut używanych w Cieszynie zawsze rozpoczyna się od kontaktu telefonicznego z naszym konsultantem, co można zrobić na trzy sposoby. Pierwszym z nich jest skorzystanie z infolinii, drugim przesłanie wiadomości e-mailowej, a trzecim wypełnienie prostego formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie internetowej. Podczas rozmowy można poznać wszelkie szczegóły dotyczące współpracy oraz umówić się na oględziny pojazdu.


Oględziny pojazdu

Kolejnym etapem jest przeprowadzenie weryfikacji pojazdu przez naszego wyspecjalizowanego pracownika, który przykłada dużą uwagę do szczegółów mogących korzystnie wpłynąć na ostateczną wycenę. Podczas oględzin samochodu sprawdzany jest jego stan techniczny i wizualny, a także wszelkie dokumenty, ich kompletność i oryginalność.


Kupno samochodu

Kupno samochodu to ostatni krok współpracy z naszą firmą Auto Kurek. Podczas tego etapu następuje akceptacja zaproponowanej przez nas ceny, a także podpisanie stosownych dokumentów, wśród których znajduje się umowa kupna-sprzedaży pozwalająca na przeniesienie praw własności dotyczących pojazdu. Po dopełnieniu wszelkich formalności, do których niezbędny będzie dowód osobisty, rejestracyjny, a także karta pojazdu, jeśli została wcześniej wydana, następuje wypłata należności w gotówce do ręki lub na wskazane konto bankowe, na wyraźne życzenie klienta.

Formularz zgłoszeniowy


  Zalety współpracy z naszym skupem

   • korzystna cena za pojazd dla obu stron umowy,
   • dostępność pracowników 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu,
   • natychmiastowa wypłata gotówki,
   • wysoka jakość obsługi,
   • pełen profesjonalizm,
   • indywidualne podejście do każdego klienta.
  skup aut Cieszyn

  Dlaczego warto zaufać firmie Auto Kurek?

  Auto Kurek to skup aut w Cieszynie i okolicach, który cieszy się na rynku szczególnie dużą popularnością. Główną przyczyną tego stanu rzeczy jest ponadprzeciętna jakość obsługi klienta. Nasi pracownicy to prawdziwi fachowcy, którzy z roku na rok powiększają zakres swojej wiedzy, przechodzą cykliczne szkolenia i zdobywają nowe informacje na temat motoryzacji oraz prawa. Dzięki temu są w stanie z łatwością pomóc w każdej sytuacji związanej ze sprzedażą pojazdu w naszym skupie aut powypadkowych i sprawnych. Dysponujemy także wszelkimi niezbędnymi certyfikatami i zezwoleniami, które uprawniają nas do realizowania tego typu usług. Stawiamy także na jak największe bezpieczeństwo pracy, dlatego też dysponujemy wstępnie przygotowanymi umowami, które zostały zaprojektowane przez najlepszych prawników w branży, dzięki czemu skutecznie chronią zarówno nas jako kupujących, jak i Ciebie jako sprzedającego.

  skup aut Cieszyn

  Sprzedaż auta może być trudna, jednak nie w firmie Auto Kurek

  Jeśli chcesz sprzedać swój samochód w naszym skupie pojazdów, koniecznie skontaktuj się z nami i umów się na dogodny dla siebie termin jego inspekcji. Nasz pracownik zjawi się naszym transportem w wybranym miejscu i przeprowadza wnikliwą analizę Twojego egzemplarza, po czym proponuje kwotę, która będzie adekwatna do jego stanu, a po jej akceptacji przekaże do podpisania umowę. Co to oznacza? Że jesteśmy firmą, dla której liczy się czas, dlatego cały proces sprzedaży samochodu w naszym auto skupie 24h zajmuje kilka godzin, a Ty możesz uzyskane w ten sposób fundusze przeznaczyć od razu na zakup kolejnego auta bądź na jakiekolwiek inne cele. Sprzedaż samochodu w mediach zawsze wiąże się z dużym ryzykiem i wieloma obawami, np. o działania nieuczciwych klientów. W naszej firmie jest zupełnie odwrotnie, jesteś chroniony na każdym etapie współpracy!

  FAQ

  Jakie auta skupujemy?

  W naszym skupie aut używanych w Cieszynie przyjmujemy każdy rodzaj pojazdu. Dzięki temu możesz szybko i sprawnie sprzedać samochód w pełni sprawny, którego nie chcesz już użytkować lub całkowicie uszkodzony bądź powypadkowy pojazd nie nadający się do dalszej eksploatacji. Przyjmujemy modele osobowe, ciężarowe, terenowe, SUV-y oraz samochody o specjalistycznym przeznaczeniu.

  Ile płacimy za samochody?

  Za samochody oferujemy zawsze cenę mieszczącą się w przedziale od 300 zł do 200 000 zł. Ostateczna wycena jest adekwatna do stanu pojazdu, jednak w przeciwieństwie do konkurencji chętnie bierzemy pod uwagę wszelkie zalety, które mogą korzystnie wpłynąć na wartość pojazdu.

  Ile czasu trwa sprzedaż w skupie aut?

  Sama sprzedaż samochodu w naszym skupie zajmuje maksymalnie jeden dzień roboczy, a najczęściej kilka godzin, co pozwala znacznie zaoszczędzić czas. Pierwszym etapem jest kontakt z naszym konsultantem i umówienie się na oględziny. Sama weryfikacja auta przebiega szybko i sprawnie, a zaakceptowana cena wypłacana jest natychmiast w formie gotówkowej po podpisaniu niezbędnych dokumentów.

  Skup aut Cieszyn i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (śląskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627