Skup aut Bielsko-Biała - skup samochodów używanych

Auto Kurek to firma, która działa jako skup samochodów używanych w Bielsku-Białej. Warto wiedzieć, o tym, że skupujemy zarówno samochody osobowe, dostawcze, sportowe, luksusowe, jak i zabytkowe. Bierzemy też pod uwagę możliwość odkupu aut ciężarowych, a nawet autobusów. Skup aut za gotówkę, który prowadzimy działa w branży od wielu lat, proponując klientom ceny od 300 do 200 000 złotych za skup aut na części i nie tylko. Co ciekawe, przyjmujemy pojazdy uszkodzone oraz takie, które są w bardzo dobrym stanie technicznym i nadają się do dalszej eksploatacji.

Skup samochodów Bielsko-Biała – Auto Kurek

Skup aut Bielsko-Biała Auto Kurek funkcjonuje przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Dzięki temu każdy, kto chce pozbyć się niechcianego pojazdu, może umówić się na oględziny, wycenę i podpisanie umowy w dogodnym dla siebie czasie. Jako skup pojazdów realizujemy odbiór auta własnym transportem w danym mieście bez żadnych dodatkowych opłat. Bez zbędnych formalności wypłacamy gotówkę tuż po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży lub realizujemy przelew na wskazany rachunek bankowy.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Skup aut za gotówkę Auto Kurek – jak to funkcjonuje?

W jaki sposób funkcjonujemy na terenie Bielska-Białej? Z Auto Kurek można skontaktować się na kilka sposobów, a dostęp do usług jest praktycznie przez całą dobę. Wystarczy nawet jeden dzień, aby skutecznie zrealizować cały proces wyceny i odkupu konkretnego pojazdu.

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Skup pojazdów Auto Kurek dostępny jest pod numerem telefonu 692 443 443. Z centralą można skontaktować się przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Można także pozostawić dane kontaktowe przy pomocy formularza dostępnego na stronie Internetowej naszego skupu pojazdów.


Oględziny auta

Na oględziny pojazdu oraz kompleksową wyceną umawiamy się w dogodnej dla klienta lokalizacji, nie pobierając żadnych dodatkowych opłat za taką usługę. Podczas oględzin jako skup samochodów używanych Bielsko-Biała analizujemy dokładny stan techniczny, rocznik, markę oraz typ pojazdu, aby rzetelnie wycenić i zaproponować atrakcyjną kwotę odkupu auta.


Kupno samochodu

Finalizacją procesu skupu aut powypadkowych i nie tylko jest podpisanie umowy kupna-sprzedaży z Auto Kurek. Pomagamy przy dopełnieniu wszelkich formalności, a środki pieniężne wypłacamy w gotówce lub na wskazane w umowie konto bankowe klienta.

Formularz zgłoszeniowy


  Czy warto skorzystać z usług skupu aut za gotówkę Auto Kurek w Bielsku-Białej?

  Ze skupu aut w Bielsku-Białej warto korzystać z kilku względów takich, jak:

  • Całodobowy dostęp do skupu pojazdów;
  • Szybka wypłata gotówki;
  • Rzetelna wycena samochodów;
  • Darmowy odbiór auta własnym transportem od klienta.
  Skup aut Bielsko-Biała

  Bezproblemowy odkup pojazdów? Tylko w Auto Kurek Bielsko-Biała

  Nasz skup aut Bielsko-Biała to gwarancja szybkiej realizacji wyceny, odbioru samochodu oraz wypłaty środków w gotówce lub na konto bankowe. Gwarantujemy maksimum bezpieczeństwa podczas realizacji każdego procesu odkupu auta. Auto Kurek jako firma z wieloletnim doświadczeniem wykonuje dokładną wycenę pojazdów na podstawie ich stanu technicznego oraz rocznika. Dzięki temu każdy klient sprzedający swoje auto może liczyć na jak najatrakcyjniejszą cenę skupu aut na części i nie tylko.

  Ze względu na funkcjonowanie firmy Auto Kurek zajmującej się skupem pojazdów powypadkowych i wielu innych przez całą dobę każdy, kto chce pozbyć się niechcianego auta, może wygodnie skontaktować się z nami w dogodnym dla siebie terminie i godzinie. Cały proces oględzin, wyceny i odkupu często trwa maksymalnie jeden dzień roboczy. Jeśli liczy się czas reakcji na zgłoszenie – skup aut Bielsko-Biała i okolice to doskonały wybór.

  Złomowanie, części i atrakcyjne ceny – skup aut Bielsko-Biała Auto Kurek to wszystko, czego potrzebujesz

  W ramach działania naszego skupu aut w Bielsku-Białej dajemy także możliwość zrealizowania złomowania/kasacji pojazdów z możliwością pozyskania atrakcyjnej ceny za kilogram tzw. złomu. Skup aut na części, który prowadzimy to nie tylko usługi polegające na odkupie pojazdów używanych w różnym stanie technicznym. Zajmujemy się też dystrybucją pozyskanych części samochodowych, na które udzielamy aż 2-tygodniowej rękojmi.

  Decydując się na kontakt z naszym skupem samochodów używanych Bielsko-Biała warto mieć na uwadze, że dysponujemy wykwalifikowaną kadrą specjalistów oraz taborem samochodowym umożliwiającym odbiór odkupionego auta z dowolnej lokalizacji podanej przez klienta. Naszym kontrahentom pomaga w dopełnieniu wszystkich formalności urzędowych, a w przypadku procesu złomowania wydajemy stosowne oświadczenia pozwalające na wyrejestrowanie pojazdu w Wydziale Komunikacji.

  Skup aut Bielsko-Biała

  FAQ

  Jakie auta skupujemy?

  Skupujemy wszystkie samochody osobowe, dostawcze, terenowe, sportowe, luksusowe, a także ciężarowe. Jako skup aut Bielsko-Biała przyjmujemy też autobusy niezależnie od stanu technicznego. Ważne jest to, że uwzględniamy pojazdy z roczników od 1960 do 2014 roku.

  Jakie dokumenty są niezbędne do sprzedaży samochodu?

  Aby sprzedać pojazd w auto skupie 24h, wystarczy posiadać:>

  • Dowód osobisty;
  • Dowód rejestracyjny;
  • Oświadczenia współwłaścicieli;
  • Kartę pojazdu;
  • W razie nieprzerejestrowania samochodu poprzednią umowę kupna-sprzedaży.
  Jak wyceniacie samochody?

  Jako skup aut za gotówkę wyceniamy pojazdy na podstawie ich stanu technicznego, wizualnego, rocznika, marki oraz popularności konkretnego modelu. Dzięki uwzględnieniu wszystkich tych aspektów możemy zaproponować za odkup aut w kwoty od 300 do 200 000 złotych nawet w przypadku pojazdów luksusowych.

  Skup aut Bielsko-Biała i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (śląskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627