Skup aut Sosnowiec - skup samochodów używanych

Jako auto skup Sosnowiec zajmujemy się kupnem wszelkiego rodzaju samochodów, począwszy od tych osobowych, a kończąc na ciężarowych. W Auto Kurek przyjmujemy wszystkie pojazdy niezależnie od ich stanu technicznego. Po uprzednim kontakcie z naszą firmą realizujemy rzetelną wycenę sprzedawanego pojazdu, a następnie sporządzamy umowę kupna-sprzedaży. Jako skup samochodów używanych Sosnowiec płacimy od 300 do nawet 200 000 złotych za konkretny pojazd. Ostateczna kwota jest jednak zależna od stanu technicznego, marki oraz rocznika samochodu. Tylko u nas można pozbyć się samochodu ciężarowego, a nawet autobusu otrzymując gotówkę bezpośrednio do ręki!

Skup samochodów Sosnowiec – Auto Kurek

Wystarczy skontaktować się z naszym skupem aut za gotówkę i umówić na spotkanie ze specjalistą celem dokonania wyceny. Dojeżdżamy w każde wskazane przez klienta miejsce, a także odbieramy pojazdy własnym transportem. Dzięki temu konsumenci nie muszą martwić się o formalności oraz żadne inne sprawy związane z tranzytem pojazdy do naszego auto skupu. 24h na dobę 7 dni w tygodniu – właśnie tak działamy jako skup aut Sosnowiec i okolice.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja i dlaczego warto wybrać Auto Kurek?

Jako profesjonalny skup aut Sosnowiec działamy w branży handlowej już od wielu lat. Dzięki temu możemy rzetelnie wykonać wycenę każdego pojazdu i zaoferować atrakcyjną cenę skupu samochodów używanych. Sosnowiec to miasto, gdzie wiele osób pragnie pozbyć się swojego starego auta, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, dojeżdżamy w każde wskazane miejsce i po wycenie i podpisaniu umowy odbieramy pojazd własnym transportem.

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Z naszym skupem aut Sosnowiec kontakt możliwy jest na dwa sposoby. Klienci mogą dzwonić na ogólnodostępną infolinię pod numerem 693 443 443 dostępną 7 dni w tygodniu przez całą dobę. Istnieje też opcja kontaktu przez formularz dostępny na stronie, gdzie wystarczy podać swoje dane osobowe i kontaktowe, a następnie oczekiwać na odzew ze strony naszego skupu aut za gotówkę.


Oględziny auta

Po uprzednim kontakcie z naszą firmą zajmujemy się oględzinami pojazdu niezależnie od jego stanu, rocznika oraz przeznaczenia. Dojeżdżamy bezpośrednio do każdego klienta, wykonując rzetelną wycenę, po której składamy ofertę skupu.


Kupno samochodu

Jako ostatni etap współpracy uważamy proces kupna samochodu, czyli podpisania umowy kupna-sprzedaży. Jako skup samochodów używanych Sosnowiec pomagamy wszystkim swoim klientom w załatwianiu wszelkich formalności, a umowy sporządzamy zgodnie z obowiązującym prawem.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto wybrać nasz skup aut za gotówkę Auto Kurek?

  Jako profesjonalny skup aut Sosnowiec, oferujemy:

  • rzetelną wycenę;
  • bezpłatny dojazd pod każdy wskazany przez klienta adres;
  • bezpośrednią wypłatę gotówki po podpisaniu umowy;
  • możliwość skupu każdego pojazdu bez względu na stan techniczny oraz markę.
  Skup aut Sosnowiec

  Skup samochodów używanych Sosnowiec – Auto Kurek to bezpieczeństwo i wygoda

  Skup samochodów używanych Sosnowiec pozwala na szybkie pozbycie się niechcianego pojazdu z możliwością pozyskania gotówki bezpośrednio po podpisaniu umowy. Jako profesjonaliści zajmujemy się też skupem aut na części oraz handlem podzespołami do samochodów, na które udzielamy aż 2 tygodniowej rękojmi. Warto też wspomnieć, że jako skup aut Sosnowiec i okolice realizujemy również proces złomowania i kasacji pojazdów, po których wystawiamy stosowne zaświadczenia dla każdego z klientów. Opcja pozbycia się pojazdów w danym mieście za gotówkę cieszy się coraz większą popularnością ze strony konsumentów.

  Skup aut powypadkowych – jak to możliwe?

  Skupowanie samochodów uszkodzonych to jeden z profili naszej działalności. U nas można sprzedać praktycznie każde auto niezależnie od jego stanu technicznego – nawet takie powypadkowe. Dlaczego? Głównie ze względu na fakt, iż handlujemy także częściami zamiennymi do pojazdów mechanicznych. Jako skup samochodów używanych Sosnowiec gwarantujemy przede wszystkim rzetelną wycenę, najlepsze ceny rynkowe skupu pojazdów oraz pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych ze sprzedażą auta. Wybór naszego skupu aut za gotówkę to maksimum bezpieczeństwa, gwarancja darmowego transportu pojazdu z dowolnego miejsca wskazanego przez klienta oraz gotówka do ręki tuż po podpisaniu umowy. Jako jedyni na rynku działamy szybko i kompleksowo jednocześnie dopełniając z klientem wszelkich niezbędnych formalności.

  Skup aut Sosnowiec

  FAQ

  Jak wyceniacie samochody?

  Wszystkie samochody, które skupujemy, są wyceniane indywidualnie, biorąc pod uwagę ich stan techniczny, markę, rocznik oraz przeznaczenie pojazdu. Jako skup aut Sosnowiec oferujemy możliwie najlepsze ceny w przedziale od 300 do 200 0000 złotych za konkretny model.

  Jak się z nami skontaktować?

  Kontakt z naszym skupem samochodów używanych Sosnowiec możliwy jest pod numerem telefonu z centralą 692 443 443 lub przy pomocy specjalnego formularza dostępnego na naszej stronie www.

  Ile czasu trwa sprzedaż w skupie aut?

  Każdy właściciel pojazdu mechanicznego udający się do naszego skupu aut za gotówkę otrzyma umowę kupna-sprzedaży tuż po dokonaniu wyceny pojazdu i zaakceptowaniu naszej propozycji skupu. Z nami można sprawnie załatwić wyrejestrowanie pojazdu oraz wypowiedzenie umowy ubezpieczenia OC. Po ustaleniu wszelkich formalności nawet w jeden dzień wypłacamy środki w gotówce lub na konto bankowe.

  Jakie auta skupujemy?

  Jako Auto Kurek skupujemy przede wszystkim pojazdy osobowe, terenowe, SUV-y, dostawcze oraz ciężarowe. Kupujemy każdy samochód niezależnie od jego stanu technicznego oraz tego, czy jest po wypadku komunikacyjnym, czy też nie.

  Skup aut Sosnowiec i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (śląskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627