Skup aut Mikołów - skup samochodów używanych

W naszym skupie aut w Mikołowie możesz sprzedać praktycznie każdy samochód, w tym modele osobowe, użytkowe, SUV-y, terenówki czy auta sportowe oraz autobusy i dostawcze i uzyskać wynagrodzenie w wysokości od 300 zł do 200 000 zł. Cena pojazdu zależy między innymi od jego stanu technicznego, lecz zawsze jest adekwatna do danego egzemplarza. W skupie samochodów używanych w Mikołowie przyjmujemy zarówno auta praktycznie nowe, jak i powypadkowe lub mocno wyeksploatowane.

Skup samochodów Mikołów – Auto Kurek

W skupie aut za gotówkę w Mikołowie Auto Kurek pracują wyłącznie najlepsi specjaliści, dlatego chętnie odpowiemy na każde pytanie telefonicznie lub mailowo. Zapewniamy darmowy transport auta oraz możliwość jego analizy w miejscu wybranym przez klienta, a także gwarantujemy błyskawiczną obsługę – auto możesz sprzedać już w ciągu 1 dnia roboczego od chwili kontaktu z nami.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Mikołów - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Z naszym skupem aut użytkowych w Mikołowie można się skontaktować na dwa sposoby. Pierwsza z nich dotyczy skorzystania z infolinii dostępnej pod numerem telefonu 692 443 443, natomiast drugą możliwością jest wypełnienie formularza kontaktowego, który klienci mogą znaleźć na stronie internetowej. Podczas rozmowy lub wymiany wiadomości z naszym konsultantem warto przedstawić najważniejsze szczegóły dotyczące pojazdu oraz umówić się w dogodnym terminie na oględziny.


Oględziny pojazdu

Oględziny pojazdu polegają na sprawdzeniu stanu technicznego i wizualnego. Są wykonywane przez naszego pracownika w profesjonalny sposób i stanowią jeden z niezbędnych etapów każdej transakcji. Przeprowadzona analiza pozwala nam na indywidualną wycenę, która jest korzystna dla obu stron umowy.


Kupno samochodu

Ostatnim etapem, zamykającym naszą współpracę jest podpisane umowy kupna-sprzedaży. Tuż po dokonaniu niezbędnych formalności ustaloną wcześniej kwotę przekazujemy klientowi do ręki w gotówce lub za pośrednictwem przelewu bankowego na wyraźne życzenie.

Formularz zgłoszeniowy


  Zalety współpracy z naszym skupem

  • minimum formalności,
  • najwyższa jakość obsługi,
  • pełen profesjonalizm,
  • rzetelna i indywidualna wycena każdego pojazdu,
  • brak ukrytych kosztów,
  • bezpłatny dojazd do klienta.
  skup aut Mikołów

  Dlaczego warto współpracować z firmą Auto Kurek?

  Nasz auto skup 24h wyznacza trendy na rynku obrotu pojazdami mechanicznymi już od wielu lat i nie dzieje się to bez powodu. Posiadamy wszelkie istotne certyfikaty i zezwolenia, dzięki którym zapewniamy bezpieczną transakcję, niezależnie od jej wartości czy rodzaju danego auta lub jego stanu. Nasi pracownicy to fachowcy z dziedziny motoryzacji, którzy bardzo poważnie podchodzą do swoich obowiązków, dzięki czemu chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania telefonicznie lub mailowo. Zapewniamy transport na terenie Mikołowa i okolic i skupujemy praktycznie wszystkie warianty samochodów, w tym używane i mocno wyeksploatowane, jak i nowe, zupełnie nieużywane. Największy kłopot większość osób ma ze sprzedażą samochodu powypadkowego – nasz skup aut używanych jest jego rozwiązaniem. Skorzystaj z naszej wiedzy i skontaktuj się z nami już dziś w celu ustalenia dogodnego terminu.

  skup aut Mikołów

  Sprzedaj auto i uniknij problemów!

  Długotrwała prywatna sprzedaż auta we własnym zakresie zawsze generuje pewne koszty. Część osób musi opłacić przez ten czas obowiązkowe ubezpieczenie OC (czasami także AC), niektórzy są zmuszeni do opłacenia kosztów parkingu, a jeszcze inni są zobligowani do przeprowadzenia corocznego przeglądu technicznego. Ponadto z każdym dniem wartość auta na rynku wtórnym znacznie spada. Właśnie z tego powodu warto skorzystać z oferty naszego skupu aut powypadkowych i sprawnych. Unikniesz utraty pieniędzy i sprzedasz auto już w przeciągu jednego dnia roboczego. Skupujemy auta popularne i lubiane, jak i te sprowadzone z innych rynków oraz samochody, które w naszym kraju nie cieszą się zbyt dużą popularnością. Zadzwoń do nas lub napisz, chętnie rozwiejemy wszelkie szczegóły telefonicznie bądź mailowo.

  FAQ

  Jakie auta skupujemy?

  Skupujemy wszystkie rodzaje samochodów, w tym modele osobowe, ciężarowe, terenowe, SUV-y oraz o specjalistycznym przeznaczeniu. Dzięki temu, korzystając ze skupu aut używanych w Mikołowie możesz sprzedać szybko i sprawnie swój pojazd, bez względu na jego stan wizualny i techniczny.

  Ile płacimy za samochody?

  Kwota oferowana przez naszą firmę mieści się w zakresie od 300 zł do 200 000 zł i jest ustalana indywidualnie, w zależności od stanu wizualnego i technicznego samochodu. Korzystny wpływ na ostateczną cenę mają zalety danego pojazdu, do których należy między innymi dodatkowe wyposażenie, dobrze zachowany lakier czy też niski przebieg samochodu.

  Ile czasu trwa sprzedaż w skupie aut?

  Sprzedaż samochodu w skupie aut prowadzonym przez firmę Auto Kurek nie zajmuje wiele czasu. Zwykle każda transakcja trwa nie dłużej niż kilka godzin i składa się z kilku etapów. Pierwszym z nich jest kontakt z naszym konsultantem i ustalenie terminu oględzin, które dokonywane są we wskazanym miejscu, a następnie po podpisaniu stosownych dokumentów wypłacamy klientowi należność w gotówce do ręki.

  Skup aut Mikołów i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (śląskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627