Skup aut Zawiercie - skup samochodów używanych

W naszym skupie aut w Zawierciu możesz z łatwością sprzedać praktycznie każdy samochód, w tym modele powypadkowe oraz sprawne, w typie SUV, pojazdy osobowe, użytkowe i profesjonalne, takie jak auta ciężarowe i autobusy. Wypłacamy za nie, zależnie od stanu, rocznika i silnika, należność w formie gotówki w zakresie od 300 zł do 200 000 zł. Nasz skup aut za gotówkę jest doskonałą alternatywą tradycyjnej sprzedaży auta w sieci.

Skup samochodów Zawiercie – Auto Kurek

W skupie samochodów używanych w Zawierciu możesz sprzedać swój samochód już w przeciągu jednego dnia roboczego. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, a po niesprawne samochody przyjeżdżamy bezpłatnie naszym własnym transportem. Koniecznie skontaktuj się z nami już dziś!

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Zawiercie - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

W pierwszym etapie konieczne jest skontaktowanie się z naszym skupem aut używanych w Zawierciu. Można to zrobić na trzy sposoby. Pierwszym jest skorzystanie z infolinii, drugim przesłanie wiadomości e-mailowej, a trzecim wypełnienie formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie internetowej.


Oględziny pojazdu

Drugim etapem, który jest jednym z najważniejszych w całym procesie jest umówienie się z naszym pracownikiem na oględziny pojazdu. Podczas weryfikacji specjalista skontroluje stan wizualny i techniczny samochodu, a także chętnie weźmie pod uwagę wszelkie zalety, które mogą korzystnie wpłynąć na ostateczną cenę.


Kupno samochodu

Ostatni etap to podpisanie stosownych dokumentów, w tym umowy kupna-sprzedaży, która pozwala przekazać wszelkie prawa dotyczące pojazdu naszej firmie Auto Kurek. Po tych formalnościach, które są zawsze ograniczone do minimum przychodzi czas na wypłatę należności w gotówce do ręki lub przelewem na wyraźne życzenie klienta.

Formularz zgłoszeniowy


  Zalety współpracy z naszym skupem

   • krótkie terminy oględzin pojazdu,
   • pełne bezpieczeństwo,
   • pomoc na każdym etapie transakcji,
   • przyjazna atmosfera,
   • natychmiastowa wypłata gotówki do ręki,
   • szybka i sprawna sprzedaż.
  skup aut Zawiercie

  Dlaczego Auto Kurek?

  Auto skup 24h Auto Kurek to firma, która od początku istnienia wyznacza trendy na rynku obrotu pojazdami. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia oraz certyfikaty, które uprawniają nas do realizowania wszystkich usług, takich jak skupowanie samochodów uszkodzonych i sprawnych. Zatrudniamy wyłącznie najlepszych specjalistów z branży motoryzacyjnej, którzy przechodzą cykliczne szkolenia i zdobywają nową wiedzę, dzięki czemu zawsze dysponują aktualnymi informacjami ze świata motoryzacji oraz prawa. Co to oznacza? Że chętnie pomogą w kwestiach formalnych, w tym także w kolejnych krokach niezbędnych do przeprowadzenia już po sprzedaży auta. Stawiamy także na przyjemną atmosferę i łatwy kontakt, dlatego dla naszych klientów przygotowaliśmy infolinię czynną przez praktycznie 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu.

  skup aut Zawiercie

  Auto Kurek jako alternatywa sprzedaży prywatnej

  Niewiele osób jest świadomych tego, co ich czeka tuż po wystawieniu auta na sprzedaż w mediach takich jak internet, gazeta lub wydrukowane ogłoszenie np. na słupie. Z reguły pierwsi klienci będą obniżać cenę znacznie poniżej granicy opłacalności, są to przeważnie handlowcy, którzy poszukują kolejnych aut w celach zarobkowych. Rzadko oferują kwotę, która będzie satysfakcjonująca. Kolejni klienci to mogą być prawdziwi oszuści, którzy będą np. podsuwać do podpisania bardzo niekorzystne umowy lub stosować jawne próby oszustw, a nawet kradzieży. W naszym skupie pojazdów powypadkowych jest znacznie łatwiej. Zapewniamy błyskawiczny zakup auta, już w przeciągu jednego dnia roboczego, a także pomoc na każdym etapie jej realizacji Ponadto w naszej firmie dajemy możliwość bezpłatnego odbioru auta z wybranego miejsca, co ma np. ogromne znaczenie w przypadku samochodów powypadkowych.

  FAQ

  Jakie auta skupujemy?

  Jedną z głównych usług naszej firmy jest prowadzenie profesjonalnego skupu aut używanych w Zawierciu. Dzięki temu możesz sprzedać swój samochód, niezależnie od jego stanu technicznego i wizualnego. Przyjmujemy sprawne pojazdy, a także powypadkowe i w pełni wyeksploatowane. Rocznik, przebieg, model czy wyposażenie nie mają dla nas znaczenia.

  Ile płacimy za samochody?

  Za skupowane samochody oferujemy cenę mieszczącą się w zakresie od 300 zł do 200 000 zł. Ostateczna wycena zależy od stanu pojazdu i jest do niego w pełni adekwatna. Jednak na jej podwyższenie mogą wpłynąć dodatkowe zalety, wśród których można wymienić między innymi dobrze zachowaną powłokę lakierniczą, dodatkowe wyposażenie czy też niski przebieg.

  Mam do sprzedania auto niesprawne, czy sprzedam je w Auto Kurek?

  W naszej firmie chętnie skupujemy każdy rodzaj pojazdu, zarówno w dobrym stanie technicznym i wizualnym, jak i również samochody, które nie nadają się do dalszej eksploatacji. Dzięki temu możesz szybko sprzedać uszkodzony czy powypadkowy pojazd, który jedynie generuje koszty. Otrzymane wynagrodzenie możesz przeznaczyć na zakup nowego modelu lub na inny, zupełnie dowolny cel.

  Skup aut Zawiercie i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (śląskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627