Skup aut Chorzów - skup samochodów używanych

Na terenie Chorzowa działamy jako skup aut za gotówkę, realizując rzetelne wyceny bezpośrednio u klientów oraz proponując możliwie najlepsze ceny rynkowe odkupu. Skup aut Chorzów pozwala na pozbycie się wszelkiego rodzaju pojazdów osobowych, ciężarowych, terenowych, sportowych, luksusowych, a nawet autobusów. Co ciekawe, cennik skupu aut zaczyna się od kwoty na poziomie 300 złotych i kończy na kwocie 200 000 złotych w przypadku samochodów o znacznie większej wartości rynkowej. Jako skup samochodów używanych Chorzów bierzemy pod uwagę zarówno całkowicie uszkodzone pojazdy, jak i te, które nadają się do dalszej eksploatacji.

Skup samochodów Chorzów – Auto Kurek

Działania podejmowane przez Auto Kurek w zakresie skupu pojazdów są realizowane przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Dojeżdżamy bez dodatkowych kosztów do każdego klienta we wskazaną lokalizację. Po zaakceptowaniu warunków odkupu odbieramy pojazdy we własnym zakresie i podpisujemy stosowną umowę z klientem. Środki pieniężne wypłacamy w gotówce lub na konto bankowe bezpośrednio po załatwieniu formalności.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Skup aut Chorzów – jak to funkcjonuje?

W zakres działalności skupu pojazdów Auto Kurek wchodzi wiele usług. Warto jednak mieć na uwadze możliwości kontaktu, jakie dajemy naszym klientom. Działając przez całą dobę, jesteśmy w stanie dopasować się do potrzeb praktycznie każdego.

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Kontakt z Auto Kurek możliwy jest telefonicznie pod numerem 692 443 443, gdzie zgłosi się nasz konsultant z centrum umawiania wycen i oględzin pojazdów. Dodatkowo w ramach współpracy każdy klient może wykorzystać formularz kontaktowy dostępny na stronie skupu pojazdów.


Oględziny auta

Po kontakcie z klientem umawiamy się na bezpośrednie oględziny i rzetelną wycenę auta w dogodnej dla konsumenta lokalizacji. Jako skup aut na części wyceniamy pojazdy na podstawie ich wartości rynkowej, rocznika, popularności oraz przede wszystkim stanu technicznego.


Kupno samochodu

Po zaakceptowaniu warunków współpracy następuje podpisanie umowy kupna-sprzedaży oraz natychmiastowa wypłata środków w gotówce lub na wskazane przez klienta konto bankowe. Warto wiedzieć, że jako skup samochodów używanych Chorzów odbieramy je zawsze własnym transportem bez dodatkowych kosztów.

Formularz zgłoszeniowy


  Auty skupu pojazdów Auto Kurek – dlaczego warto korzystać z naszych usług?

  Z naszych usług warto skorzystać przede wszystkim z poniższych powodów:

  • Brak zbędnych formalności;
  • Szybka wypłata gotówki po zaakceptowaniu umowy;
  • Możliwość dojazdu we wskazane przez klienta miejsce;
  • Indywidualna wycena każdego samochodu na podstawie stanu technicznego i nie tylko.
  Skup aut Chorzów

  Szybka i bezpieczna sprzedaż pojazdu – tylko z Auto Kurek

  Skup aut Chorzów Auto Kurek to firma, która kompleksowo zajmuje się odkupem pojazdów mechanicznych oraz ich rzetelną wyceną. Z nami można poznać prawdziwą wartość swojego samochodu. Dajemy gwarancję najlepszych rynkowych cen odkupu oraz szybkiej wypłaty gotówki tuż po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży.

  Naszym klientom jako auto skup 24h pomagamy w załatwianiu wszelkich niezbędnych formalności pozwalających na sfinalizowanie transakcji. Przyjmujemy wszystkie pojazdy niezależnie od ich stanu technicznego, jak i przeznaczenia. Jako nieliczni w branży chętnie kupujemy auta ciężarowe oraz autobusy. Nasz skup aut za gotówkę to dobra opcja dla każdego, kto chce w krótkim czasie pozbyć się niechcianego pojazdu i zyskać dodatkową gotówkę do domowego budżetu.

  Części zamienne i kasacja aut – skup samochodów używanych Chorzów

  Skupowanie samochodów uszkodzonych to nie jedyny profil naszej działalności Auto Kurek w Chorzowie i wielu innych miastach w kraju. Warto też wspomnieć o tym, że jako skup aut Chorzów pozwalamy też na złomowanie/kasację pojazdów w złym stanie technicznym. Na tym etapie wydajemy stosowną dokumentację, która pozwala klientom na sprawne wyrejestrowanie pojazdu w Wydziale Komunikacji dla danego miasta.

  Sprzedajemy również części zamienne do samochodów, które są dokładnie sprawdzane podczas skupu aut za gotówkę. Na oferowane elementy dajemy 2-tygodniowy okres rękojmi, dzięki czemu każdy może zwrócić towar w razie, gdyby ten okazał się uszkodzony. Gwarantujemy maksimum bezpieczeństwa dla każdej transakcji oraz bezproblemowy kontakt ze skupem pojazdów używanych w Chorzowie przez całą dobę.

  Skup aut Chorzów

  FAQ

  Jakie auta skupujemy?

  Jako skup aut Chorzów Auto Kurek przyjmujemy samochody osobowe, dostawcze, luksusowe, terenowe, ciężarowe, a także autobusy. Niezależnie od stanu technicznego za każdym razem wykonujemy rzetelną wycenę na podstawie rocznika, popularności marki oraz stanu pojazdu. W ramach skupu pojazdów można sprawnie pozbyć się niechcianego auta zarówno tego po wypadku komunikacyjnym, jak i w pełni sprawnego nadającego się do dalszej eksploatacji.

  Ile płacimy za samochody?

  Nasz cennik skupu aut mieści się w przedziale kwotowym od 300 do 200 000 złotych w zależności od marki, rocznika i stanu technicznego pojazdu. Najwięcej płacimy za luksusowe i rzadkie samochody, jednak przyjmujemy wszystkie auta niezależnie od ich stanu technicznego.

  Jak się z nami skontaktować?

  Kontakt z naszym skupem aut Chorzów możliwy jest pod numerem telefonu 692 433 433. Auto Kurek pozwala też na kontakt przy pomocy formularza dostępnego na stronie www, gdzie po jego przesłaniu następuje próba kontaktu z klientem przez naszą centralę.

  Skup aut Chorzów i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (śląskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627