Skup aut Bytom - skup samochodów używanych

Nasz skup aut w Bytomiu to firma z wieloletnim doświadczeniem, która świadczy usługi odkupu pojazdów używanych od wszelakich klientów. W ramach współpracy skupujemy pojazdy uszkodzone i sprawne takie, jak auta: osobowe, terenowe, sportowe, luksusowe, dostawcze oraz autobusy. Warto też wspomnieć, że skup samochodów używanych Bytom przyjmuje także pojazdy ciężarowe. Działając jako skup aut w Bytomiu świadczymy usługi wysokiej jakości przyjmując praktycznie wszystkie pojazdy od klientów – zarówno te powypadkowe, jak i te nadające się do dalszej eksploatacji. Cennik skupu aut waha się w przedziale od 300 do 200 000 złotych.

Skup samochodów Bytom – Auto Kurek

Odbiór kupionych pojazdów realizujemy we własnym zakresie przy pomocy odpowiedniego taboru samochodowego. Do głównych zalet, jakimi wyróżnia się nasz skup pojazdów, zaliczamy: dostęp do usług 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu oraz rzetelną wycenę aut na podstawie m.in. stanu technicznego i rocznika.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Skup samochodów używanych Bytom – jak działamy?

Na terenie Bytomia Auto Kurek działa jako profesjonalny skup pojazdów i nie tylko. Warto skontaktować się z naszą firmą, aby w krótkim czasie sfinalizować proces sprzedaży niechcianego auta i pozyskać dodatkową gotówkę tuż po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży.

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Aby skorzystać z usług skupu pojazdów, wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 692 443 433 i porozmawiać z konsultantem w centrali. Oczywiście każdy klient może skorzystać z Internetowego formularza kontaktowego, który po uzupełnieniu zostaje przesłany bezpośrednio do naszego skupu pojazdów.


Oględziny auta

Drugim krokiem, na który trzeba się przygotować, korzystając z usług naszego skupu samochodów używanych w Bytomiu, jest konieczność wykonania oględzin oraz rzetelnej wyceny pojazdu. Takie działania są realizowane przez naszych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w dogodnym dla klienta czasie.


Kupno samochodu

Ostatni etap to podpisanie umowy kupna-sprzedaży oraz odbiór pojazdu przez nasz skup aut za gotówkę we własnym zakresie. Kupujemy zarówno auta sprawne, jak i uszkodzone niezależnie od lokalizacji, a gotówkę wypłacamy do ręki lub na konto bankowe tuż po podpisaniu dokumentów.

Formularz zgłoszeniowy


  Czym wyróżnia się Auto Kurek – skup pojazdów w Bytomiu?

  Auto Kurek to firma specjalizująca się w skupie aut na części i nie tylko. Na uwagę zasługują jednak takie aspekty, jak:

  • Minimum formalności;
  • Brak ukrytych opłat;
  • Możliwość odbioru pojazdu przez firmę we własnym zakresie;
  • Dostęp do usług przez całą dobę 7 dni w tygodniu.
  Skup aut Bytom

  Auto Kurek – skup pojazdów uszkodzonych i sprawnych

  Skup samochodów używanych w Bytomiu działający pod nazwą Auto Kurek to firma, która do każdego klienta podchodzi indywidualnie. Wszystkie pojazdy wyceniamy rzetelnie, biorąc pod uwagę ich stan techniczny, wizualny, rocznik oraz popularność marki na rynku. Dzięki temu jako skup aut Bytom i okolice możemy zaproponować możliwie najlepsze ceny odkupu pojazdów.

  Skup aut Bytom to przede wszystkim wygoda i gwarancja bezpieczeństwa podczas finalizowania transakcji. Każdy klient może liczyć na pomoc ze strony naszego skupu pojazdów w zakresie załatwiania formalności urzędowych oraz kompletowania niezbędnej dokumentacji. Ważne jest też to, że Auto Kurek skupuje zarówno pojazdy sprawne, jak i te uszkodzone niezależnie od lokalizacji. Na wyceny umawiamy się w dogodnym dla klienta terminie, a po zaakceptowaniu propozycji odkupu odbieramy auto własnym transportem.

  Usługi dodatkowe skupu samochodów używanych w Bytomiu

  Świadczymy również wiele usług dodatkowych jako skup pojazdów Auto Kurek. Do niektórych z nich zaliczamy np. kasację/złomowanie aut wraz z wydaniem stosownej dokumentacji dla klienta pozwalającej na skuteczne wyrejestrowanie pojazdu w Wydziale Komunikacji danego miasta. Skup aut za gotówkę, który prowadzimy, sprzedaje także części do pojazdów mechanicznych, które są pozyskiwane w ramach skupu aut na części. Wszystkie elementy są dokładnie sprawdzane pod kątem sprawności, a podczas ich sprzedaży udzielany jest 2-tygodniowy okres rękojmi, kiedy to klient może zwrócić kupioną część bez kosztów.

  Skup aut Bytom

  FAQ

  Jakie auta skupujemy?

  W Auto Kurek jako skup aut Bytom przyjmujemy zarówno samochody osobowe, terenowe, sportowe, luksusowe, ciężarowe, jak i autobusy. Niezależnie od stanu technicznego, rocznika oraz marki wykonujemy rzetelną wycenę, na podstawie której składamy ofertę odkupu klientom.

  Jakie dokumenty są niezbędne do sprzedaży samochodu?

  Do wymaganej dokumentacji potrzebnej do sprzedaży samochodu, zaliczamy:

  • Dowód osobisty;
  • Dowód rejestracyjny;
  • Oświadczenia właścicieli pojazdu;
  • Umowy kupna-sprzedaży jeśli auto nie zostało przerejestrowane;
  • Kartę pojazdu.
  Jak wyceniacie samochody?

  Skup aut w Bytomiu Auto Kurek wycenia samochody klientów indywidualnie na podstawie stanu technicznego, wizualnego, rocznika oraz popularności konkretnej marki. Za wszystkie pojazdy używane niezależnie od stanu płacimy od 300 do 200 000 złotych. W przypadku mocno wyeksploatowanych aut bierzemy pod uwagę ich ostateczną wagę.

  Skup aut Bytom i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (śląskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627