Złomowanie aut Bytom - auto szrot - demontaż i kasacja samochodów

Auto kasacja Bytom i okolice – to właśnie na tym terenie działamy. Możesz oddać na nasz auto szrot każde auto, między innymi pojazd osobowy, dostawczy, ciężarowy, a nawet autobus. To jednak nie koniec, odbierzemy od Ciebie samochód w każdym stanie, zarówno auto powypadkowe, jak i doszczętnie zniszczone przez pożar czy gradobicie. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług kasacji aut.

Auto szrot Bytom – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Złomowanie aut w Bytomiu to niejedyne usługi, jakie oferujemy. Zapewniamy skup samochodów używanych, a także sprzedaż części używanych. Działamy na rynku od lat, nasza placówka czynna jest 24 godziny na dobę. Oferujemy także darmowy transport niesprawnych samochodów. To jednak nie wszystko, bo za każdy kilogram wrak otrzymasz odpowiednią zapłatę!

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Sposób obsługi klientów


Kontakt telefoniczny

Skontaktuj się z nami telefonicznie, możesz to zrobić, dzwoniąc pod numer: 660 637 702 oraz 692 443 443 . Jeśli wolisz, wypełnij formularz dostępny na naszej stronie, możesz także odwiedzić nas osobiście. Omówimy wtedy wszelkie szczegóły naszej dalszej współpracy.


Złomowanie pojazdu

Po przyprowadzeniu niesprawnego pojazdu na nasz auto szrot zajmiemy się jego demontażem. Skupimy się przede wszystkim na wyciągnięciu sprawnych części, a także usunięciu niebezpiecznych płynów eksploatacyjnych, które następnie trafią do rafinerii.


Zapłata i dokończenie formalności

Końcowy etap naszej współpracy to przede wszystkim dopełnienie wszystkich formalności. Chodzi między innymi o wystawienie zaświadczenia o zezłomowaniu auta, a także unieważnienie dowodu rejestracyjnego. Oczywiście wynagrodzimy Cię za oddanie nam pojazdu – płacimy za każdy kilogram!

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto skorzystać z naszych usług złomowania?

  • Działamy na rynku od wielu lat.
  • Indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia.
  • Dbamy o wszelkie niezbędne formalności.
  • Płacimy za każdy kilogram wraku.
  • Pieniądze wypłacamy gotówką lub przelewem.
  • Wystawiamy zaświadczenie o zezłomowaniu auta.
  • Przyjmujemy pojazdy w każdy stanie.
  • Zapewniamy złomowanie aut osobowych, ciężarowych itp.
  złomowanie aut Bytom

  Złomowanie pojazdów – Bytom

  Decydując się na skorzystanie z usług firmy Auto-Kurek w Bytomiu, możesz liczyć na kompleksowe usług złomowania pojazdów. Przede wszystkim nasza współpraca rozpocznie się od transportu niesprawnego auta – sami po niego pojedziemy i to za darmo. Dysponujemy własnym transportem przystosowanym do przewozu niesprawnych czy zniszczonych samochodów. Działamy na terenie Bytomia, ale auta zwozimy również z okolicznych miejscowości. Chcemy podkreślić, że za sprawą zezwolenia o numerze C-65, możesz mieć pewność, że działamy w pełni legalnie, czym nie mogą pochwalić się wszystkie auto złomy w naszym kraju. Umożliwia to nam przede wszystkim wystawianie zaświadczeń o zezłomowaniu aut, czy unieważnianie dowodów rejestracyjnych. Dzięki temu możemy także składować pojazdy na placu. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług kasacji pojazdów, ale również do sprzedaży sprawnego, używanego pojazdu. Prowadzimy skup aut używanych w Bytomiu!

  Ekologiczna kasacja samochodów

  Z pewnością chcesz, aby wrak zniknął z Twojego podwórka czy garażu. To nie tylko sprawi, że zwolni się miejsce na nowe auto, ale również będzie dobre dla środowiska. Dla nas liczy się natura, dlatego też już od początku naszego istnienia skupiamy się na ekologicznej kasacji pojazdów. Wszelkie niebezpieczne, potencjalnie zagrażające środowisku części są utylizowane lub przetwarzane. Dlatego demontaż samochodu rozpoczynamy od opróżnienia płynów eksploatacyjnych, które trafiają do rafinerii. Sprawne części wystawiamy na sprzedaż po ich regeneracji, dzięki czemu mogą dalej służyć w innych pojazdach. Auto kasacja Bytom i okolice nie opiera się jednak tylko i wyłącznie na tych czynnościach. U nas nawet tapicerka czy deska rozdzielcza trafia do zakładów przetwórczych lub do zutylizowania, a gotowe paczki po kasacji do hut!

  złomowanie aut Bytom

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Na nasz auto złom w Bytomiu przyjmujemy samochody o różnych gabarytach i stanie technicznym. Możesz nam oddać auto osobowe, dostawcze, ciężarowe, a nawet autobus. Co więcej, dla nas nie ma znaczenia czy jest to pojazd powypadkowy, uszkodzony przez gradobicie czy zniszczony przez powódź lub pożar.

  Czy otrzymam zaświadczenie o zezłomowaniu auta?

  Jeśli zgłosisz się do profesjonalnej Stacji Demontażu Pojazdów, możesz liczyć na otrzymanie zaświadczenia o zezłomowaniu auta. Jest to możliwe, ponieważ działamy za sprawą zezwolenia numer C-65. Z zaświadczeniem udaj się do Wydziału Komunikacji do 30 dni po zezłomowaniu.

  Czy za złomowanie samochodu się płaci?

  Chcesz zezłomować swój samochód, ale nie masz zamiaru ponosić kosztów z tego tytułu? Dobrze się składa, bo u nas nie płaci się za kasację. Co więcej, to my zapłacimy Tobie za każdy kilogram wraku. Zachęcamy do kontaktu.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.