Skup aut Zabrze - skup samochodów używanych

Auto Kurek to firma z wieloletnim doświadczeniem, która zajmuje się skupem pojazdów używanych. W ramach współpracy z naszym skupem samochodów używanych Zabrze można liczyć przede wszystkim na atrakcyjne ceny skupu mieszczące się w przedziale od 300 do 200 000 złotych. Co ciekawe, przyjmujemy zarówno auta osobowe, sportowe, luksusowe, dostawcze, ciężarowe oraz autobusy. Jako skup aut w Zabrzu jesteśmy w stanie kupić zarówno pojazdy uszkodzone nienadające się do dalszej jazdy, jak i te całkowicie sprawne.

Skup samochodów Zabrze – Auto Kurek

Skup aut za gotówkę Auto Kurek działa przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Oferujemy też darmowy dojazd bezpośrednio do każdego klienta wraz z możliwością wykonania rzetelnej wyceny bez jakichkolwiek ukrytych opłat. Co ważne, odbieramy pojazdy własnym transportem, co wyróżnia nasz skup aut w Zabrzu i nie tylko.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Skup samochodów używanych Zabrze – jak działamy?

Działamy w branży handlowo-motoryzacyjnej jako skup pojazdów Auto Kurek z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu możemy proponować realne ceny rynkowe zakupu aut oraz świadczymy bezpieczne usługi i pomoc z załatwianiem niezbędnych formalności urzędowych.

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Z naszą firmą kontakt telefoniczny możliwy jest pod numerem telefonu 692 443 443, pod którym zgłasza się centrala skupu aut w Zabrzu. Istnieje też opcja pozostawienia swoich danych kontaktowych przy pomocy formularza dostępnego na stronie Internetowej.


Oględziny auta

Oględziny pojazdu odbywają się po uprzednim kontakcie z klientem. Jako skup aut za gotówkę dojeżdżamy zawsze we wskazane przez klienta miejsce, a następnie realizujemy oględziny wraz z rzetelną wyceną pojazdu.


Kupno samochodu

Kiedy klient zaakceptuje proponowaną kwotę, następuje sporządzenie umowy kupna-sprzedaży, pojazd odbieramy własnym transportem i wypłacamy gotówkę tuż po dopełnieniu wszelkich formalności. Na prośbę klienta nasz skup samochodów używanych w Zabrzu wypłaca środki również na rachunek bankowy wskazany w umowie.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto wybrać skup pojazdów Auto Kurek?

  Skup pojazdów Auto Kurek to przede wszystkim:

  • Bezpieczeństwo;
  • Atrakcyjne ceny skupu aut za gotówkę;
  • Możliwość pozbycia się samochodu uszkodzonego oraz sprawnego;
  • Rzetelna wycena każdego pojazdu na podstawie stanu technicznego, marki i rocznika;
  • Praktycznie brak formalności;
  Skup aut Zabrze

  Auto Kurek – skup pojazdów uszkodzonych i sprawnych

  Auto Kurek to skup pojazdów powypadkowych i nie tylko czynny 7 dni w tygodniu przez całą dobę. Działamy w wielu miastach w Polsce, a w tym jako skup samochodów używanych w Zabrzu. Można się z nami spotkać po uprzednim umówieniu się ze specjalistami, którzy bez dodatkowych opłat dojadą we wskazane miejsce. Co ciekawe, skupowanie samochodów uszkodzonych finalnie kończy się ich odbiorem naszym własnym transportem.

  Dbamy o to, aby wszystkie transakcje przebiegały sprawnie i wygodnie dla każdej ze stron transakcji. Skup aut Zabrze i okolice odbywa się na przejrzystych zasadach, a naszym klientom pomagamy w załatwianiu wszelkich urzędowych formalności. Jesteśmy elastyczni, a więc dopasowujemy się do potrzeb naszych konsumentów tak, aby dokonać wyceny i skupu pojazdu w dogodnym terminie dla sprzedającego.

  Usługi dodatkowe skupu samochodów używanych w Zabrzu

  Gwarancja najlepszych cen części do pojazdów mechanicznych? Auto Kurek to nie tylko maksimum bezpieczeństwa, ale także opcja zamówienia towarów z 2-tygodniowym okresem rękojmi. Dzięki temu można mieć pewność, że kupione towary będzie można sprawdzić pod kątem sprawności. Skup samochodów używanych Zabrze pozwala także na złomowanie pojazdów w złym stanie technicznym. Po realizacji tego procesu wystawiamy stosowną dokumentację dla klienta, aby ten mógł bez żadnych problemów udać się do Wydziału Komunikacji celem wyrejestrowania pojazdu.

  Jako skup aut na części dokładnie sprawdzamy wszystkie elementy, aby te były w jak najlepszym stanie technicznym. Wybieramy tylko te części, które pozyskujemy w ramach skupu aut w Zabrzu i innych miastach w Polsce. Gwarantujemy skuteczny skup pojazdów osobowych, ciężarowych i wielu innych niezależnie od stanu technicznego.

  Skup aut Rybnik

  FAQ

  Jakie auta skupujemy?

  Skup samochodów używanych w Zabrzu Auto Kurek przyjmuje auta osobowe, sportowe, luksusowe, ciężarowe, a nawet autobusy. Warto mieć na uwadze fakt, że stan techniczny nie ma znaczenia w tym przypadku, gdyż możliwy jest też skup pojazdów na części. Przed finalizacją transakcji dokonujemy rzetelnej wyceny, biorąc pod uwagę stan techniczny auta, markę, rocznik i kilka innych elementów.

  Ile czasu trwa sprzedaż samochodu w skupie aut?

  W Auto Kurek umawiamy się z klientem na najbliższy wolny termin, w którym dokonana zostanie rzetelna wycena samochodu oraz złożona propozycja skupu pojazdu. Warto wiedzieć, że czas sprzedaży to często nawet 1 dzień roboczy, a więc każdy klient może łatwo pozyskać dodatkowe środki ze sprzedaży niechcianego pojazdu.

  Ile płacimy za samochody?

  Cennik skupu aut, który posiadamy to kwoty od 300 do 200 000 złotych w zależności od stanu technicznego pojazdu, popularności marki, rocznika oraz stanu wizualnego. W Auto Kurek realnie wyceniamy samochody i proponujemy możliwie najlepsze ceny rynkowe skupu pojazdów.

  Skup aut Zabrze i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (śląskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627