Skup aut Tarnowskie Góry - skup samochodów używanych

W naszym skupie aut w Tarnowskich Górach możesz z łatwością sprzedać praktycznie każdy samochód i to w przeciągu jednego dnia roboczego. Przyjmujemy auta powypadkowe i zniszczone, jak i pojazdy praktycznie nowe i bez jakichkolwiek śladów użytkowania i wypłacamy za nie należność w wysokości od 300 zł do 200 000 zł. Możesz do naszego skupu aut za gotówkę dostarczyć modele osobowe, pojazdy typu SUV, a nawet pojazdy dostawcze, autobusy czy ciężarowe.

Skup samochodów Tarnowskie Góry – Auto Kurek

Nasz skup samochodów używanych w Tarnowskich Górach jest niezwykle elastyczny – możesz skontaktować się z nami przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Ponadto zawsze należność wynikającą z wyceny auta wypłacamy standardowo w formie gotówki do ręki, rzadziej i na wyraźne życzenie przelewem bankowym na konto sprzedającego.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Tarnowskie Góry - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Przed rozpoczęciem współpracy z naszą firmą Auto Kurek i skupem aut używanych w Tarnowskich Górach wystarczy skontaktować się z nami pod numerem telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 bądź przesłać wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego na stronie internetowej. Ponadto można również zdecydować się na przesłanie tych samych informacji drogą e-mailową, dzięki temu klient może wybrać najdogodniejszą dla siebie formę kontaktu.


Oględziny pojazdu

Po ustaleniu szczegółów z konsultantem i umówieniu się na oględziny nasz pracownik w wyznaczonym miejscu i terminie dokonuje weryfikacji samochodu, sprawdzając jego stan techniczny i wizualny, jak i również kompletność i oryginalność dokumentów. Na tej podstawie oferuje cenę, która jest zawsze uczciwa, rozsądna i korzystna dla obu stron umowy.


Kupno samochodu

Ostatnim etapem współpracy z naszą firmą jest zaakceptowanie zaproponowanej ceny i warunków, a także podpisanie stosownych dokumentów. Wśród nich znajduje się umowa kupna-sprzedaży, która umożliwia przeniesienie własności pojazdu. Formalności są ograniczone do minimum, co jest naszą zaletą, pozwalającą czuć się bezpiecznie podczas transakcji.

Formularz zgłoszeniowy


  Zalety współpracy z naszym skupem

   • bezpieczeństwo każdej transakcji,
   • indywidualne podejście do klienta,
   • uczciwa wycena pojazdu adekwatna do jego stanu,
   • najwyższa jakość obsługi,
   • szybka wypłata gotówki do ręki lub na konto bankowe.
  skup aut Tarnowskie Góry

  Dlaczego warto wybrać firmę Auto Kurek?

  Nasza firma Auto Kurek od wielu lat wyznacza trendy na rynku obrotu pojazdami mechanicznymi i nie bez powodu uchodzi na tym polu za markę najbardziej godną zaufania. W auto skupie 24h Auto Kurek możesz sprzedać każde auto w przeciągu jednego dnia roboczego, stawiamy na elastyczny kontakt z naszymi kontrahentami, a także pomagamy w formalnościach na każdym etapie sprzedaży i zakupu. Nasi pracownicy są zawsze w pełni zaangażowani i każdą współpracę traktują z ogromną odpowiedzialnością, niezależnie od jej wartości lub czasu trwania. Ponadto co roku powiększają zakres swojej wiedzy poprzez aktywne uczestnictwo w wielu szkoleniach. Należność zawsze wypłacamy w formie gotówki do ręki lub przelewem na konto, jednak wyłącznie na wyraźne życzenie klienta. Nie bez znaczenia jest także to, że posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty oraz zezwolenia, które upoważniają nas do realizacji poszczególnych usług, a wśród nich także skupu pojazdów używanych.

  skup aut Tarnowskie Góry

  Sprzedaj auto w Auto Kurek, aby uniknąć wielu niebezpieczeństw

  Sprzedaż samochodu we własnym zakresie rzadko należy do przyjemnych czynności. Sprzedający musi borykać się między innymi z nieuczciwymi klientami, którzy będą chcieli oszukać na każdym etapie współpracy np. poprzez podsunięcie do podpisania skrajnie niekorzystnej umowy, a część z nich może w jawny sposób chcieć dokonać np. kradzieży. Jeśli chcesz uniknąć tego typu kłopotów, koniecznie skontaktuj się z naszym skupem pojazdów powypadkowych Auto Kurek i sprzedaj swoje auto w ciągu jednego dnia, bez jakichkolwiek obaw i niebezpieczeństw. Umowy wcześniej przygotowane przez naszych najlepszych specjalistów są korzystne dla obu stron i chronią je w identycznym stopniu, a przy tym także są zgodne z prawem i opisane prostym, łatwym językiem. W przeciwieństwie do sprzedaży prywatnej, zawsze chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości podczas podpisywania dokumentów, a także udzielimy szereg wyczerpujących informacji na temat dalszych kroków.

  FAQ

  Jakie auta skupujemy?

  Korzystając z usług naszego skupu aut używanych w Tarnowskich Górach możesz z łatwością sprzedać swój samochód. Przyjmujemy każdy rodzaj pojazdu, w tym modele osobowe, ciężarowe, terenowe i SUV-y, niezależnie od ich stanu wizualnego i technicznego.

  Jak wyceniacie samochody?

  Skupowane przez nas samochody wyceniamy na podstawie przeprowadzonych oględzin umożliwiających dokładnie skontrolowanie stanu wizualnego i technicznego pojazdu. Na podstawie zgromadzonych informacji oferujemy cenę mieszczącą się w zakresie od 300 zł do 200 000 zł.

  Jak najszybciej sprzedać samochód w Auto Kurek?

  W celu najszybszej sprzedaży samochodu wystarczy się z nami skontaktować i umówić na weryfikację pojazdu. Po zaakceptowaniu ceny i podpisaniu stosownych dokumentów gotówka wypłacana jest natychmiast do ręki klienta. Cała procedura nie zajmuje dłużej niż kilka godzin.

  Skup aut Tarnowskie Góry i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (śląskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627