Skup aut Dąbrowa Górnicza - skup samochodów używanych

Na rynku funkcjonujemy jako skup samochodów używanych Dąbrowa Górnicza, który przyjmuje pojazdy w rocznikach od 1960 do 2014 roku włącznie. Ważną informacją jest także fakt, że skup aut za gotówkę rozpatruje propozycję sprzedaży aut osobowych, dostawczych, ciężarowych, autobusów, a nawet maszyn rolniczych niezależnie od ich stanu technicznego. Prowadząc skup aut Dąbrowa Górnicza, płacimy klientom kwoty od 300 do 200 000 złotych w zależności od stanu pojazdu, marki, rocznika oraz jego popularności na rynku.

Skup samochodów Dąbrowa Górnicza – Auto Kurek

Realizujemy swoje usługi nie tylko w Dąbrowie Górniczej, ale także wielu innych miastach w Polsce. Co ciekawe, auto skupowanie samochodów uszkodzonych odbywa się z użyciem naszej własnej floty, dzięki której odbiór pojazdów możliwy jest zaraz po zaakceptowaniu proponowanej ceny odkupu. Działamy całą dobę przez 7 dni w tygodniu, dzięki czemu wszyscy mieszkańcy Dąbrowy Górniczej i okolic mogą wygodnie pozbyć się niechcianego pojazdu.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Skup samochodów używanych Dąbrowa Górnicza – jak to działa?

Auto Kurek jako skup aut Dąbrowa Górnicza działa bardzo sprawnie pod względem kontaktu z potencjalnymi klientami, załatwianiu formalności oraz doprowadzania transakcji do pozytywnego końca. Aby zmaksymalizować zadowolenie konsumentów, odbieramy uszkodzone i sprawne auta własnym transportem ze wskazanego przez klienta miejsca.

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Aby skontaktować się z naszym skupem pojazdów Auto Kurek, wystarczy wybrać numer telefonu 692 443 443 i umówić się na spotkanie ze specjalistą w dogodnym dla siebie terminie. Warto też wiedzieć, że dobrą formą kontaktu jest także formularz dostępny na stronie Internetowej.


Oględziny auta

Oględziny aut realizujemy zawsze w takim czasie, aby klient był w pełni zadowolony. Podczas skupu aut na części i nie tylko dokonujemy kompleksowej wyceny każdego samochodu z osobna, by móc zaproponować możliwie najlepsze ceny jego odkupu.


Kupno samochodu

Wybór naszego skupu aut za gotówkę to gwarancja bezpieczeństwa. Ostatnim etapem, jaki przeprowadzamy to podpisanie umowy kupna-sprzedaży z klientem wraz z odbiorem auta własnym transportem. Minimalizujemy w ten sposób formalności i oszczędzamy sporo czasu dla obu stron.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto wybrać Auto Kurek w celu sprzedaży pojazdu?

  Skup samochodów używanych w Dąbrowie Górniczej to dobra opcja dla osób, które chcą szybko pozbyć się niechcianego auta i otrzymać dodatkową gotówkę bezpośrednio na konto bankowe lub do ręki. Do naszych głównych atutów, zaliczamy:

  • Dostęp do usług przez całą dobę 7 dni w tygodniu;
  • Atrakcyjne ceny odkupu pojazdów;
  • Wygodną formę kontaktu;
  • Maksimum bezpieczeństwa podczas sprzedaży;
  • Minimum formalności do dopełnienia.
  Skup aut Dąbrowa Górnicza

  Skup aut za gotówkę z minimum formalności – tylko w Auto Kurek Dąbrowa Górnicza

  Auto Kurek jako skup aut w Dąbrowie Górniczej działa na podstawie wieloletniego doświadczenia w branży, które przekłada się na rzetelne wyceny pojazdów z indywidualnym podejściem do klienta. Dzięki temu każdy, kto chce sprzedać samochód, może liczyć na możliwie najlepsze ceny rynkowe za jego odkup praktycznie od ręki i w dodatku z własnym transportem po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży. Nasz skup aut na części i nie tylko oferuje ceny sięgające nawet do 200 000 złotych w przypadku aut zabytkowych, luksusowych lub ciężarowych.

  Po ustaleniu ceny z klientem zawsze pojawiamy się na miejscu w ustalonym terminie wraz z własnym transportem dla uszkodzonego pojazdu. Skup aut Dąbrowa Górnicza i okolice cieszy się dużą popularnością ze względu na wygodny dostęp do usług oraz indywidualne podejście do każdego konsumenta z maksimum profesjonalizmu.

  Auto skup 24h – złomowanie, części i atrakcyjne ceny odkupu pojazdów mechanicznych

  Auto Kurek to też wiele możliwości korzystnego skupu samochodów uszkodzonych oraz opcja ich zezłomowania wraz z wydaniem stosownej dokumentacji potrzebnej do wyrejestrowania auta z użytku. Kompleksowo zajmujemy się pomocą w załatwianiu formalności urzędowych i podpisywaniu umowy. Tuż po dopełnieniu niezbędnych spraw wypłacamy należną kwotę dla klienta bezpośrednio do ręki w gotówce lub na wskazany numer bankowy.

  Cennik skupu aut, którym się posługujemy to jedynie ogólne widełki cenowe, które dokładnie są precyzowane w ramach stworzenia wyceny na podstawie stanu technicznego pojazdu, marki oraz jego popularności na rynku motoryzacyjnym. Dysponujemy też bogatą ofertą części samochodowych, które dokładnie przeglądamy i sprzedajemy wraz z 2-tygodniowym okresem rękojmi.

  Skup aut Dąbrowa Górnicza

  FAQ

  Jakie auta skupujemy?

  Jako skup aut Dąbrowa Górnicza Auto Kurek zajmujemy się skupem zarówno pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych, jak i autobusów. Co ciekawe, chętnie płacimy większe kwoty za pojazdy zabytkowe i luksusowe w dobrym stanie nadającym się do dalszej eksploatacji. Skup pojazdów Auto Kurek to szansa na zdobycie dodatkowych środków nawet do 200 000 złotych.

  Jak wyceniacie samochody?

  Wszystkie pojazdy jako skup aut Dąbrowa Górnicza wyceniamy, biorąc pod uwagę głównie stan techniczny, rocznik, markę oraz model samochodu wraz z jego popularnością na rynku. Na tej podstawie dokonujemy rzetelnej oceny wartości auta i proponujemy możliwie najlepszą cenę odkupu dla każdego klienta.

  Mam do sprzedania auto niesprawne, czy sprzedam je w Auto Kurek?

  Każdy, kto posiada mocno uszkodzony pojazd w wyniku normalnej eksploatacji lub powypadkowy może zwrócić się do naszego skupu aut za gotówkę z prośbą o wykonanie rzetelnej wyceny i złożenia propozycji odkupu. Warto pamiętać o tym, że nawet mocno uszkodzone auto ma jakąś wartość, a Auto Kurek w razie potrzeby może go także zezłomować i wydać stosowną dokumentację potwierdzającą ten fakt.

  Skup aut Dąbrowa Górnicza i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (śląskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627