Skup aut Mysłowice - skup samochodów używanych

Działając na rynku jako skup aut Mysłowice, wiemy, czego oczekują aktualni klienci chcący pozbyć się niechcianego, starego lub uszkodzonego pojazdu. Nasz cennik skupu aut dotyczy kwot w przedziale od 300 do 200 000 złotych oraz roczników pojazdów w zakresie 1960-2014. Przed nawiązaniem kontaktu ze skupem samochodów używanych w Mysłowicach, warto sprawdzić, czy konkretny pojazd mieści się w tych wymogach, które narzucone są odgórnie na każdego klienta. W ramach działań naszego skupu aut Mysłowice przyjmujemy pojazdy osobowe, ciężarowe, autobusy, a także auta terenowe.

Skup samochodów Mysłowice – Auto Kurek

Zaznaczamy także, że jako Auto Kurek działamy przez całą dobę 7 dni w tygodniu. W ramach współpracy każdy klient może liczyć na dogodne terminy oględzin aut oraz całkowicie bezpłatną i niezależną wycenę przez naszych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

W jaki sposób funkcjonuje skup samochodów używanych Mysłowice?

Auto Kurek to korzystne rozwiązanie dla każdego, kto chce pozyskać w krótkim czasie dodatkową gotówkę ze sprzedaży uszkodzonego lub niechcianego samochodu. Gwarantujemy, że proponowane przez nasz skup aut w Mysłowicach ceny odkupu są jednymi z najatrakcyjniejszych na rynku.

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu 692 443 443 lub 660 637 702. Centrala funkcjonuje przez całą dobę 7 dni w tygodniu, a więc każdy klient może umówić się na oględziny i podpisanie umowy, kiedy tylko będzie mieć czas. Warto również wiedzieć, że na naszej stronie Internetowej dostępny jest formularz kontaktowy.


Oględziny auta

Oględziny pojazdu to drugi etap współpracy z naszym skupem aut w Mysłowicach. Po umówieniu się na spotkanie realizujemy proces rzetelnej wyceny i proponujemy możliwie najwyższą cenę odkupu pojazdu.


Kupno samochodu

Ostatnim krokiem jest kupno samochodu przez skup aut Mysłowice Auto Kurek, który odbywa się za porozumieniem z klientem. Po podpisaniu umowy wypłacamy środki pieniężne w gotówce lub bezpośrednio na wskazany w umowie rachunek bankowy.

Formularz zgłoszeniowy


  Czym wyróżnia się skup aut Mysłowice Auto Kurek?

  To, czym wyróżnia się nasz skup samochodów używanych Mysłowice Auto Kurek to głównie takie aspekty, jak:

  • Szybka wypłata środków w gotówce lub przelewem na konto;
  • Minimum formalności związanych ze sprzedażą lub kasacją pojazdu;
  • Indywidualne i rzetelne wyceny aut;
  • Doskonałe podejście do klienta;
  • Dostęp do usług przez całą dobę.
  Skup aut Mysłowice

  Auto skup 24h – codziennie i bez zbędnych formalności

  Jako skup pojazdów Auto Kurek funkcjonujemy codziennie przez całą dobę, załatwiając sprawy związane z odkupem pojazdów bez zbędnych formalności. Jak jednak działamy w praktyce? Zatrudniamy szereg specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży, dzięki czemu każda wycena realizowana jest z maksymalną dokładnością. Wyceniając pojazdy, bierzemy pod uwagę głównie stan techniczny, rocznik, markę oraz popularność auta na rynku.

  Co ciekawe, skup aut w Myślenicach cieszy się coraz większą popularnością ze względu na łatwy dostęp do tego typu usług oraz minimum formalności związanych ze sprzedażą. Auto Kurek jako firma z wieloletnim doświadczeniem pomaga w kompletacji dokumentów potrzebnych do sprzedaży, a także wydaje informacje na temat zezłomowanych pojazdów do wglądu przez Wydziały Komunikacji.

  Skup aut za gotówkę – najciekawsza opcja dla osób chcących pozbyć się niechcianego auta

  Cennik skupu aut opiewa na kwoty nawet do 200 000 złotych w przypadku samochodów luksusowych, ciężarowych i autobusów. Ważne jest też to, że skupowanie samochodów uszkodzonych to nie jedyny profil naszej działalności. Jako profesjonaliści realizujemy skup aut na części, szczególnie w przypadku tych samochodów, które nie nadają się już do dalszej jazdy. Wszystkie podzespoły dokładnie sprawdzamy przed sprzedażą, a wszystkim klientom jako skup aut Mysłowice i okolice udzielamy aż 2-tygodniowej rękojmi z możliwością zwrotu.

  Gwarantujemy maksimum bezpieczeństwa, indywidualne podejście do każdego klienta oraz rzetelną wycenę pojazdów, aby móc zaoferować możliwie najlepszą cenę skupu aut w Myślenicach i okolicach.

  Skup aut Mysłowice

  FAQ

  Jakie auta skupujemy?

  Skupujemy przede wszystkim auta używane osobowe, ciężarowe, dostawcze, sportowe, zabytkowe, a także autobusy. Skup aut za gotówkę Auto Kurek to doskonała opcja dla każdego, kto chce pozbyć się pojazdu w dowolnym stanie technicznym za stosunkowo dobrą cenę, którą ustalamy na podstawie indywidualnej wyceny konkretnego modelu auta. Działając jako skup samochodów używanych Myślenice, przyjmujemy chętnie wszystkie roczniki aut z lat 1960-2014.

  Ile płacimy za samochody?

  Za samochody wszelkiego rodzaju niezależnie od ich stanu technicznego płacimy od 300 do 200 000 złotych. Ostateczna kwota zależna jest od naszej wyceny auta podczas oględzin. Jako skup aut na części staramy się, aby każdy klient był maksymalnie zadowolony ze współpracy z nami, dlatego proponujemy możliwie najlepsze ceny rynkowe określające wartość pojazdu według oceny naszych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.

  Jakie dokumenty są niezbędne do sprzedaży samochodu?

  Aby sprzedać pojazd w naszym auto skupie 24h, trzeba mieć ze sobą takie dokumenty, jak:

  • Dowód tożsamości;
  • Dowód rejestracyjny;
  • Kartę pojazdu;
  • W razie potrzeby umowę kupna-sprzedaży z poprzednim właścicielem;
  • Oświadczenia współwłaścicieli;
  • Opcjonalnie wpis KRS, upoważnienia itp.

  Skup aut Mysłowice i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (śląskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627