Skup aut Pszczyna - skup samochodów używanych

W naszym skupie aut w Pszczynie możesz sprzedać praktycznie każdy samochód, w tym modele osobowe, miejskie, terenowe bądź SUV-y, a także pojazdy przemysłowe i specjalistyczne, takie jak autobusy oraz auta ciężarowe. Za każdy samochód wypłacamy wynagrodzenie w wysokości od 300 zł do 200 000 zł, zależnie od ich stanu, rocznika czy wyposażenia. Nasz skup aut za gotówkę przyjmuje zarówno auta zniszczone i powypadkowe, jak i w perfekcyjnym stanie.

Skup samochodów Pszczyna – Auto Kurek

Wśród wielu zalet naszego skupu samochodów używanych w Pszczynie warto wymienić między innymi doskonałą jakość obsługi klienta. Możesz się z nami skontaktować telefonicznie lub mailowo 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Zapewniamy wypłatę należności w formie gotówki, chętnie także pomożemy w załatwieniu dalszych formalności.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Pszczyna - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

W celu rozpoczęcia współpracy z naszą firmą w celu skorzystania z usługi skupu aut używanych w Pszczynie wystarczy w pierwszej kolejności skontaktować się z konsultantem. Można to zrobić na trzy sposoby. Drogą telefoniczną poprzez infolinię, wysyłając wiadomość przez formularz kontaktowy bądź przesyłając zapytanie e-mailem. Odpowiadamy najszybciej jak to możliwe.


Oględziny pojazdu

Podczas rozmowy z naszym konsultantem należy umówić się w dogodnym terminie i ustalonym miejscu na oględziny pojazdu. Etap ten ma na celu zapoznanie się ze stanem samochodu oraz jego ocenie. Na podstawie zebranych informacji oferowana jest cena, która zawsze adekwatna jest do stanu technicznego i wizualnego, a także korzystna dla obu stron umowy.


Kupno samochodu

Po zaakceptowaniu ceny zaproponowanej po oględzinach pojazdu przychodzi czas na sporządzenie odpowiednich dokumentów i podpisanie umowy kupna-sprzedaży, co pozwoli przenieść prawa własności samochodu na naszą firmę Auto Kurek. To ostatni etap, który kończy się natychmiastową wypłatą ustalonych wcześniej należności w formie gotówkowej lub przelew na konto na wyraźne życzenie klienta.

Formularz zgłoszeniowy


  Zalety współpracy z naszym skupem

   • ilość formalności ograniczona do minimum,
   • bezpłatny dojazd do klienta,
   • odbiór pojazdu własnym transportem,
   • natychmiastowa wypłata gotówki,
   • indywidualne podejście do każdego klienta.
  skup aut Pszczyna

  Dlaczego warto postawić na skup aut Auto Kurek?

  Nasz auto skup 24h Auto Kurek od początku istnienia wyznacza trendy na rynku samochodów używanych. Jesteśmy firmą z wieloletnim stażem, a naszą ofertę usług dopracowaliśmy na przestrzeni lat dosłownie do perfekcji. Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty oraz zezwolenia, które uprawniają nas do realizacji poszczególnych usług, takich jak skup aut na części lub w całości, ponadto zatrudniamy w naszej firmie wyłącznie najlepszych specjalistów z branży. Wszyscy doskonale znają trendy w motoryzacji i chętnie pomogą na każdym etapie współpracy z naszą marką. Ponadto stawiamy na bezpieczeństwo. Nasz skup pojazdów jest w pełni bezpieczny, a każda współpraca odbywa się w pełnej zgodzie z literą prawa, przestrzegamy wszystkich wymogów formalnych i gwarantujemy ochronę na każdym etapie współpracy. Widać to między innymi po umowach przeniesienia własności, które są zaprojektowane przez godnych zaufania prawników.

  skup aut Pszczyna

  Bezpieczeństwo i ochrona przede wszystkim

  W naszym skupie aut powypadkowych i sprawnych Auto Kurek nie uznajemy półśrodków i kompromisów, dlatego stanowimy doskonałą alternatywę prywatnej sprzedaży auta. Jeśli chcesz pozbyć się swojego pojazdu poprzez ogłoszenia bądź internet, koniecznie przemyśl także tego skutki. Wielu sprzedających bardzo często pada ofiarami oszustw nieuczciwych kupujących, którzy podsuwają do podpisania niekorzystne umowy, obniżają cenę podczas podpisywania umowy bądź płacą sfałszowaną gotówką. W naszym skupie pojazdów takie sytuacje nie mogą mieć miejsca. Wszystkie czynności są dokładnie sprawdzane przez naszych pracowników i to wielokrotnie, każda z nich pozostawia także ślad w postaci podpisanych dokumentów czy zdjęć, dlatego wszystkie transakcje są w pełni bezpieczne i zawsze dobrze zakończone.

  FAQ

  Jakie auta skupujemy?

  Na nasz skup aut używanych w Pszczynie przyjmujemy każdy rodzaj pojazdu – samochody osobowe, ciężarowe, terenowe i SUV-y, niezależnie od ich stanu, przebiegu czy rocznika. Ponadto chętnie skupujemy zarówno praktycznie nowe pojazdy, jak i również całkowicie wyeksploatowane, uszkodzone czy powypadkowe.

  Ile płacimy za samochody?

  Za skupowane samochody oferujemy naszym klientom cenę mieszczącą się w zakresie od 300 zł do 200 000 zł. Ostateczna wycena uzależniona jest od stanu pojazdu, którym im lepszy, tym cena adekwatnie wyższa. Zawsze jednak oferowane przez nas warunki są korzystne dla obu stron umowy.

  Ile czasu trwa sprzedaż w skupie aut?

  Sprzedaż samochodu w naszym skupie w zasadzie przebiega błyskawicznie, gdyż od pierwszego kontaktu możemy zakończyć transakcję nawet w kilka godzin. Wystarczy umówić się ze specjalistą zatrudnionym w firmie Auto Kurek na oględziny w wyznaczonym miejscu, a po zaakceptowaniu ceny i podpisaniu stosownej umowy gwarantujemy wypłatę należności w gotówce, na miejscu spotkania.

  Skup aut Pszczyna i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (śląskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627