Skup aut Częstochowa - skup samochodów używanych

Skup aut w Częstochowie Auto Kurek zaprasza do współpracy wszystkich klientów zainteresowanych sprzedażą samochodu wyprodukowanego w latach 1960 – 2014. Do naszego skupu aut za gotówkę przyjmujemy pojazdy każdego typu, w tym auta osobowe, dostawcze, sportowe, terenowe i specjalistyczne, budowlane i ciężarowe. Za każdy egzemplarz wypłacamy wynagrodzenie adekwatne do jego stanu, w zakresie od 300 zł do 200 000 zł.

Skup samochodów Częstochowa – Auto Kurek

Nasz skup samochodów używanych w Częstochowie Auto Kurek jest jednym z najpopularniejszych w całym regionie, co wynika z wielu naszych zalet na tle innych firm. Zawsze auto odbieramy od klienta naszym własnym transportem przez 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę, dysponujemy gotowymi i korzystnymi umowami kupna-sprzedaży, a należność wypłacamy w formie gotówki do ręki lub przelewem na konto.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Pierwszym etapem współpracy z naszym skupem auto w Częstochowie jest kontakt telefoniczny bądź poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej. Podczas rozmowy lub wymiany wiadomości z naszym konsultantem wystarczy przekazać niezbędne dane dotyczące pojazdu oraz umówić się na konkretny termin oględzin.


Oględziny auta

Oględziny pojazdu polegają na dokładnym sprawdzeniu stanu technicznego i wizualnego, a od kontroli przeprowadzonej przez naszego pracownika zależy ostateczna wycena. Zawsze bierzemy pod uwagę wszelkie zalety, aby zaproponowana kwota była satysfakcjonująca dla obu stron umowy.


Kupno samochodu

Ostatnim etapem współpracy z nami jest przeniesienie praw własności samochodu na naszą firmę na podstawie stosownej umowy. Cała procedura przebiega szybko i sprawnie, bez zbędnych formalności, dzięki czemu każda transakcja jest przeprowadzana w ekspresowym tempie, co oszczędza czas.

Formularz zgłoszeniowy


  Skup aut Częstochowa

  Sprzedaj auto w naszym skupie aut za gotówkę!

  Samodzielna sprzedaż samochodu rodzi wiele kłopotów i problemów, które w ostatecznym rozrachunku mogą prowadzić nawet do utraty auta lub jego zniszczenia. Na rynku motoryzacyjnym znajduje się wielu oszustów, którzy przygotowują niekorzystne umowy bądź rozbijają samochód podczas jazdy próbnej. Często także wymuszają obniżenie ceny lub wymagają na sprzedającym udzielenie dodatkowych rabatów. Warto się przed tym chronić. W naszym auto skupie 24h nie uznajemy takich działań – jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, która każdą współpracę traktuje z należytym i dużym szacunkiem. Nasze umowy są korzystne dla obu stron i napisane bardzo prostym językiem, a należność wypłacamy w formie gotówki do ręki w chwili podpisania umowy. Ponadto pracownicy skupu aut za gotówkę Auto Kurek chętnie udzielą wielu dodatkowych informacji na temat prawnych aspektów sprzedaży.

  W naszym skupie pojazdów możesz sprzedać każde auto

  Nasz skup aut za gotówkę Auto Kurek jest bardzo elastyczny pod kątem przyjmowanych aut. Możesz u nas sprzedać każdy samochód, niezależnie od jego stanu czy też stopnia wyeksploatowania. Przyjmujemy pojazdy powypadkowe, wymagające dużej naprawy, a także modele praktycznie nowe, które można uznać za kolekcjonerskie. Ponadto w naszym skupie aut w Częstochowie i okolicach możesz sprzedać samochód nieznanej i niepopularnej marki, który nie cieszy się zbyt dużą popularnością na rynku pojazdów używanych. Z reguły sprzedaż takiego modelu we własnym zakresie jest nie tyle trudna, co w niektórych sytuacjach wręcz niemożliwa. Nie bez znaczenia jest także to, że w naszym auto skupie 24h możesz sprzedać za gotówkę nie tylko standardowe auta osobowe, lecz także samochody sportowe i terenowe oraz auta specjalistyczne, budowlane, ciężarowe i dostawcze.

  Skup aut Częstochowa

  FAQ

  Jakie auta skupujemy?

  skup aut za gotówkę w Częstochowie przyjmuje każdy pojazd, niezależnie od stanu technicznego czy wizualnego. Bierzemy pod uwagę wszystkie modele produkowane w latach 1960-2014, w tym także te zadbane i całkowicie wyeksploatowane. Skupujemy SUV-y, samochody terenowe, osobowe i ciężarowe.

  Ile płacimy za samochody?

  W celu sprzedaży samochodu naszej firmie niezbędny jest dowód osobisty, dowód rejestracyjny pojazdu i karta pojazdu (jeśli została wydana). Dodatkowo, w zależności od sytuacji, niezbędne jest oświadczenie o zagubieniu lub zniszczeniu tablic rejestracyjnych, zgoda drugiego właściciela na sprzedaż samochodu, a także umowa kupna-sprzedaży, jeśli samochód nie jest zarejestrowany na obecnego właściciela.

  Jak najszybciej sprzedać samochód w Auto Kurek?

  Każdy pojazd jest wyceniany na podstawie dokonanych przez naszego pracownika oględzin. Najczęściej wynagrodzenie mieści się w przedziale od 300 zł do 200 000 zł. W przypadku mocno wyeksploatowanych samochodów bądź poważnie uszkodzonych, które nie nadają się do dalszej jazdy i naprawy zwykle brana pod uwagę jest waga auta.

  Skup aut Częstochowa i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (śląskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627