Skup aut Katowice - skup samochodów używanych

W naszym skupie aut za gotówkę możesz sprzedać auta wyprodukowane w latach 1960 – 2014 w cenie od 300 zł do 200 000 zł. Przyjmujemy wszystkie egzemplarze, w tym samochody sportowe, terenowe, specjalistyczne oraz dostawcze i ciężarowe, które charakteryzują się najmniejszą popularnością na rynku wtórnym. W skupie samochodów używanych w Katowicach możesz sprzedać auta praktycznie nowe, jak i powypadkowe i wyeksploatowane, które nie nadają się do dalszej jazdy.

Skup samochodów Katowice – Auto Kurek

Wśród wielu zalet współpracy ze skupem aut za gotówkę Auto Kurek warto wymienić naszą dostępność – sprzedawane samochody odbieramy z umówionego miejsca naszym własnym transportem przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, a całą należność wynikającą z transakcji wypłacamy w formie gotówki do ręki i to natychmiast po podpisaniu umowy. Zawsze zapewniamy również atrakcyjny cennik skupu aut – nasi pracownicy wezmą pod uwagę zarówno wady, jak i zalety danego samochodu.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Aby skontaktować się z naszym skupem aut w Katowicach wystarczy zadzwonić na podany numer telefonu, a w trakcie rozmowy z konsultantem wspólnie ustalić miejsce odbioru samochodu oraz konkretną datę wraz z godziną. W wybranym terminie we wskazanym miejscu zjawi się nasz pracownik, który osobiście odbierze pojazdu, bez dodatkowych opłat.


Oględziny auta

Jednym z etapów współpracy z naszym skupem aut za gotówkę jest weryfikacja pojazdu przez naszych specjalistów, która ma wpływ na ostateczną wycenę. Podczas oględzin dokonywane jest sprawdzenie kompletności i oryginalności dokumentów dotyczących pojazdu. Dodatkowo kontrolowany jest stan techniczny oraz wizualny samochodu.


Kupno samochodu

Ostatnim krokiem jest podpisanie wcześniej przygotowanej umowy, która jest zawsze przejrzysta oraz chroni bezpieczeństwo obu jej stron. Po podpisaniu stosownych dokumentów następuje wypłata gotówki do ręki. Gwarantujemy szybką realizację każdej transakcji oraz krótkie terminy, gdyż nasz skup aut działa 24h na dobę.

Formularz zgłoszeniowy


  Skup aut Katowice

  Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty skupu aut za gotówkę w Katowicach?

  Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku motoryzacyjnym, dlatego nasz skup aut za gotówkę jest jednym z najpopularniejszych w całym regionie. Od lat wyznaczamy trendy w tej branży i staramy się z roku na rok podnosić nasze kwalifikacje i umiejętności. Dzięki temu nasz auto skup 24h jest polecany zarówno przez przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych. Współpraca z nami opiera się jasno ustalonych zasadach, nie uznajemy jakichkolwiek półśrodków i kompromisów, dlatego do każdej współpracy podchodzimy w indywidualny sposób. Ponadto nasi pracownicy to osoby z długim stażem w motoryzacji, chętnie pomogą w podpisaniu umowy i wyjaśnieniu warunków umowy.

  Skup samochodów czy sprzedaż prywatna?

  Nasz skup aut w Katowicach i okolicy stanowi znakomitą alternatywę do tradycyjnej sprzedaży auta w mediach społecznościowych, gazetach lub portalach ogłoszeniowych. Główną zaletą jest duża oszczędność pieniędzy. W naszym skupie pojazdów przyjmujemy praktycznie każde auto, również to, które nie cieszy się dużą popularnością na rynku wtórnym. Z reguły tego typu samochody są bardzo trudne w sprzedaży i generują czasami dość wysokie straty związane np. z opłacaniem polisy OC. Ponadto w skupie aut w Katowicach możesz również sprzedać auto powypadkowe i wyeksploatowane w korzystnej cenie, dzięki czemu nie musisz się obawiać długich negocjacji z potencjalnymi klientami. Kolejną zaletą współpracy z nami jest pełne bezpieczeństwo. Należność zawsze wypłacamy w formie gotówki i staramy się, aby zrealizować ją nawet w kilka godzin po wykonaniu telefonu.

  Skup aut Katowice

  FAQ

  Jakie auta skupujemy?

  Podstawową usługą świadczoną przez naszą firmę jest skup aut używanych w Katowicach, dzięki której sprzedasz każdy rodzaj pojazdu, niezależnie od jego modelu, rocznika, marki czy wyposażenia. Bierzemy pod uwagę zarówno sprawne i praktycznie nowe pojazdy, jak i również uszkodzone bądź całkowicie wyeksploatowane.

  Ile płacimy za samochody?

  Nasz skup aut za gotówkę działa na terenie całej Polski, dzięki czemu możesz skorzystać z naszych usług również w swoim mieście. Samochody odbierane są ze wskazanego miejsca naszym transportem we wcześniej ustalonym terminie.

  Jak najszybciej sprzedać samochód w Auto Kurek?

  Dzięki naszej firmie możesz w ekspresowym tempie sprzedać swój samochód, niezależnie od jego stanu. Wystarczy przygotować niezbędne dokumenty oraz umówić się telefonicznie na konkretny termin. dokładamy wszelkich starań aby każda transakcja była realizowana w możliwie najkrótszym czasie. Pieniądze są wypłacane w gotówce po podpisaniu umowy.

  Skup aut Katowice i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (śląskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627