Skup aut Gliwice - skup samochodów używanych

Auto Kurek jako skup aut Gliwice działa już od wielu lat skupując większość samochodów używanych niezależnie od stanu technicznego. Przyjmujemy od naszych klientów zarówno pojazdy zabytkowe, ciężarowe, osobowe, jak i te powypadkowe. Skup samochodów używanych Gliwice to miejsce, gdzie można szybko pozbyć się niechcianego pojazdu i otrzymać gotówkę bezpośrednio do ręki. Nasz skup aut za gotówkę płaci od 300 do nawet 200 000 złotych w zależności od klasy, marki oraz rocznika danego pojazdu.

Skup samochodów Gliwice – Auto Kurek

Wystarczy skontaktować się z naszym auto skupem 24h, aby umówić się na oględziny pojazdu ze specjalistą celem dokonania wyceny. Oferujemy odbiór własnym transportem samochodów ze wskazanego miejsca. Działamy 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, świadcząc kompleksowe usług w zakresie skupu pojazdów na terenie Gliwic i nie tylko.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

W jaki sposób skupujemy samochody w Gliwicach? Krok po kroku

Zajmujemy się skupem wszelkiego rodzaju pojazdów takich, jak np. samochody osobowe, SUV-y, ciężarowe, a także te po wypadkach komunikacyjnych. Przed podpisaniem umowy jako skup aut za gotówkę realizujemy rzetelną wycenę auta, dzięki czemu możemy zaproponować swoim klientom jak najlepsze rynkowe ceny za skup aut w Gliwicach.

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Z naszym skupem samochodów używanych w Gliwicach można skontaktować się bezpośrednio poprzez numer telefonu 692 443 443, łącząc się z konsultantem, który poprowadzi cały proces skupu od A do Z. Każdy zainteresowany klient może też wypełnić formularz kontaktowy na naszej stronie skupu aut za gotówkę i oczekiwać na kontakt z naszej strony.


Oględziny auta

Po wstępnych rozmowach z klientem wykonujemy w wybranym miejscu oględziny auta. W tym przypadku jako skup aut Gliwice i okolice wykonujemy te czynności kompleksowo, dzięki czemu nasza wycena jest rzetelna, a proponowana cena skupu jak najbardziej atrakcyjna.


Kupno samochodu

Ostatnim krokiem, którego się podejmujemy jako skup aut na części i nie tylko jest ostateczne kupno samochodu w dowolnym stanie i roczniku. Cała procedura skupu przebiega niezwykle sprawnie. Uwaga! Pomagamy także w załatwianiu wszelkich formalności, a pieniądze za samochód wypłacamy do ręki nawet do 200 000 złotych.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto zdecydować się na nasz skup pojazdów?

  Z naszego skupu aut Gliwice warto korzystać z kilku prostych powodów, a mianowicie:

  • Brak ukrytych kosztów współpracy;
  • Rzetelna wycena pojazdu;
  • Możliwość odbioru samochodu z dowolnego miejsca wskazanego przez klienta;
  • Opcja skupu praktycznie każdego pojazdu niezależnie od marki, stanu technicznego i rocznika.
  Skup aut Gliwice

  Sprzedaż samochodu w Auto Kurek – co wyróżnia nasze usługi?

  Jako skup samochodów używanych Gliwice zajmujemy się także kasacją i złomowaniem pojazdów wraz z możliwością wystawienia odpowiedniej dokumentacji dla klienta w tym zakresie. Jako profesjonaliści działający w branży od wielu lat świadczymy usługi auto skupu 24h na dobę 7 dni w tygodniu. Odbieramy pojazdy ze wskazanej przez klienta lokalizacji, a na oględziny umawiamy się w dogodnych dla zainteresowanych osób terminach. Elastyczność i minimum formalności to główne cechy, jakimi charakteryzuje się nasz skup pojazdów na terenie Gliwic i okolic. Co ważne, każdy pojazd wyceniamy indywidualnie, dzięki czemu nie ma ryzyka, że jakakolwiek cena skupu będzie zaniżona.

  Skup samochodów uszkodzonych Auto Kurek

  Skupowanie samochodów uszkodzonych to tylko jedna z usług, jakie świadczymy, prowadząc biznes handlowy w branży motoryzacyjnej. Nasz skup aut na części i nie tylko to stuprocentowe bezpieczeństwo. To ważne! Na części motoryzacyjne, którymi handlujemy, udzielamy aż 2 tygodniowego okresu rękojmi. Oznacza to więc, że każdy klient może zaopatrzyć się w kompleksowe wyposażenie swojego samochodu bez jakiegokolwiek ryzyka. Skupujemy wszelkiego rodzaju auta ciężarowe, złomujemy autobusy i kupujemy też surowce wtórne, a to wszystko jako skup samochodów używanych Gliwice. Korzystanie z naszych usług to przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa, najlepszych rynkowych cen zakupu oraz rzetelna wycena każdego pojazdu. Cennik skupu aut w naszym przypadku mieści się w przedziale od 300 do 200 tys. złotych w zależności od marki, modelu oraz stanu technicznego auta.

  Skup aut Gliwice

  FAQ

  Ile płacimy za samochody?

  W naszym skupie aut Gliwice wyceniamy każdy pojazd indywidualnie, dokonując kompleksowej oceny stanu technicznego, marki, rocznika oraz wyglądu wizualnego samochodu. Za pojazdu w naszym skupie aut 24h płacimy od 300 do 200 000 złotych gotówką.

  Jakie dokumenty są wymagane do sprzedaży samochodu?

  Podczas zakupu samochodu wymagamy od naszych klientów takich dokumentów, jak:

  • dowód rejestracyjny;
  • dowód osobisty;
  • karta pojazdu;
  • oświadczenia w razie zaginionych tablic rejestracyjnych;
  • niezbędne upoważnienia;
  • umowa kupna-sprzedaży w przypadku braku przerejestrowania.
  Mam do sprzedania niesprawne auto. Gdzie je sprzedać?

  W naszym skupie aut Gliwice można sprzedać każdy pojazd – także ten niesprawny. Bierzemy pod uwagę wszystkie samochody bez względu na ich stan techniczny. Oczywiście ostateczna ocena sprawności będzie mieć wpływ na wycenę pojazdu i cenę zakupu.

  Jakie auta skupujemy?

  Jako skup aut Gliwice przyjmujemy samochody osobowe, dostawcze, terenowe, SUV-y, ciężarowe, a nawet autobusy. Niezależnie od stanu technicznego oferujemy atrakcyjne ceny skupu i pomagamy w załatwianiu wszelkich formalności związanych ze sprzedażą pojazdu.

  Skup aut Gliwice i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (śląskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627