Skup aut Tychy - skup samochodów używanych

Auto Kurek jako skup aut w Tychach to kompleksowe usługi związane z handlem pojazdami używanymi w różnym stanie technicznym. Co to oznacza w praktyce? Jako profesjonaliści zajmujemy rzetelną wyceną pojazdów, w ramach której w późniejszych etapach współpracy proponujemy odkup auta po możliwie najlepszej cenie. Nasz skup samochodów używanych Tychy bierze pod uwagę pojazdy osobowe, terenowe, dostawcze, ciężarowe, a także autobusy. Warto nadmienić też, że stan techniczny auta nie ma większego znaczenie. Skup aut za gotówkę możliwy jest w przypadku pojazdów używanych nienadających się do eksploatacji, jak i tych w bardzo dobrym stanie.

Skup samochodów Tychy – Auto Kurek

Jako Auto Kurek działamy na terenie Tych przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Dodatkowo całkowicie za darmo dojeżdżamy do każdego klienta na wycenę oraz po zaakceptowaniu warunków odbiór pojazdu własnym transportem. Wybierając nasz skup pojazdów, można zyskać przede wszystkim najlepsze ceny odkupu aut oraz szybką wypłatę środków w gotówce lub na konto bankowe.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak działa skup samochodów używanych Tychy – Auto Kurek?

Nasz skup pojazdów używanych w Tychach działa na bardzo przejrzystych zasadach. Wszystkie transakcje realizujemy najszybciej jak to możliwe bez względu na stan techniczny i prawny samochodu. Aby skorzystać z naszej propozycji, wystarczy przejść kilka kroków.

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Kontakt z Auto Kurek możliwy jest pod numerem telefonu 692 443 443 lub za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego na stronie www. Proces, jakim jest skup pojazdów, rozpoczyna się właśnie od pierwszego kontaktu z firmą.


Oględziny auta

Drugi etap działań to oględziny samochodu połączone z rzetelną wyceną pojazdu na podstawie stanu technicznego, marki, roku produkcji oraz sposobu eksploatacji. Na wycenę w ramach skupu pojazdu dojeżdżamy bez dodatkowych kosztów.


Kupno samochodu

Ostatni krok to podpisanie umowy kupna-sprzedaży, która jest sporządzana na podstawie dostarczonych przez klienta dokumentów. Po podpisaniu umowy wypłacamy środki w gotówce lub bezpośrednio na podane konto bankowe.

Formularz zgłoszeniowy


  Powody, dla których warto korzystać ze skupu aut Tychy

  Do głównych powodów, jakie sprawiają, że warto skorzystać z usług naszego skupu pojazdów Auto Kurek, zaliczamy:

  • Szybka wypłata środków;
  • Brak zbędnych formalności;
  • Rzetelna wycena pojazdów każdej kategorii;
  • Bezproblemowy kontakt przez całą dobę.
  Skup aut Tychy

  Maksimum zadowolenia i bezpieczeństwa – Auto Kurek Tychy

  Wybierając Auto Kurek, każdy może szybko i sprawnie pozbyć się niechcianego pojazdu. Wystarczy skontaktować się ze skupem samochodów za gotówkę w Tychach, aby rozpocząć procedurę oględzin, wyceny i ostatecznie odkupu auta. Zajmujemy się przede wszystkim skupowaniem samochodów uszkodzonych, ale także takich nadających się do dalszej eksploatacji drogowej. Gwarantujemy bezpieczeństwo każdej transakcji oraz kompleksowe działania wspomagające kompletację niezbędnych dokumentów potrzebnych do podpisania umowy kupna-sprzedaży.

  Skup aut za gotówkę to doskonałe rozwiązanie dla osób, które posiadają niesprawne samochody lub po prostu chcą w krótkim czasie uzyskać dodatkową gotówkę ze sprzedaży. Nasz cennik skupu aut opiewa na kwoty od 300 do 200 000 złotych w zależności od rodzaju i stanu pojazdu. Jako profesjonalny skup aut na części dokonujemy dokładnej selekcji sprzedawanych później elementów. Wybierając Auto Kurek, można spieniężyć każdy samochód niezależnie od rocznika czy aktualnego statusu prawnego.

  Co dodatkowo oferuje skup aut za gotówkę Auto Kurek?

  Nasz skup aut Tychy świadczy także usługi z zakresu złomowania/kasacji pojazdów. Każdy samochód w nagannym stanie technicznym klient może oddać w nasze ręce, a my zapłacimy za niego stawkę zgodną z wagą złomu. Auto skup 24h całkowicie za darmo odbiera pojazdy z dowolnego adresu oraz wypłaca środki bez zbędnych opóźnień.

  Co ważne, skup samochodów używanych w Tychach Auto Kurek pomaga w dopełnieniu wszelkich formalności, a w przypadku złomowania wydajemy stosowną dokumentację pozwalającą na wyrejestrowanie pojazdu w Wydziale Komunikacji.

  Skup aut Tychy

  FAQ

  Jakie auta skupujemy?

  Skupujemy przede wszystkim samochody osobowe, sportowe, SUV-y, ciężarowe, a także autobusy. Skup aut Tychy gwarantuje też możliwie najlepszej ceny odkupu pojazdów, jakie aktualnie obowiązują na rynku. Przyjmujemy auta w różnym stanie technicznym – także te do kasacji.

  Ile płacimy za samochody?

  Za pojazdy używane w różnym stanie technicznymi jako skup aut w Tychach zapłacimy od 300 do nawet 200 000 złotych. Co ciekawe, ostateczna propozycja kwotowa jest uzależniona od indywidualnej wyceny auta przez naszego specjalistę.

  Jak się z nami skontaktować?

  Aby poznać cennik skupu aut oraz skorzystać z oferty naszej firmy Auto Kurek wystarczy zadzwonić pod numer 692 443 443 i porozmawiać z konsultantami w centrali. Inną formą kontaktu jest formularz dostępny na stronie www.

  Skup aut Tychy i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (śląskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627