Skup aut Żory - skup samochodów używanych

W naszym skupie aut w Żorach możesz sprzedać praktycznie każde auto i uzyskać w ten sposób wynagrodzenie w wysokości od 300 do 200 000 zł, zależnie od jego stanu oraz marki i wielu innych szczegółów. Do skupu aut za gotówkę Auto Kurek przyjmujemy modele praktycznie nowe, jak i całkowicie wyeksploatowane, zarówno samochody osobowe, jak i terenówki, sportowe czy dostawcze bądź autobusy. W standardzie zawsze płacimy za nie gotówką w chwili podpisania umowy przeniesienia własności.

Skup samochodów Żory – Auto Kurek

Skup samochodów używanych w Żorach Auto Kurek istnieje na rynku już od wielu lat i na ich przestrzeni dopasowaliśmy całą naszą ofertę dosłownie do perfekcji. Obsługujemy klientów 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, dysponujemy wszelkimi niezbędnymi certyfikatami i zezwoleniami, a po auto niesprawne możemy przyjechać naszym własnym transportem na miejsce bez dodatkowych opłat!

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Żory - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Z naszym skupem aut używanych w Żorach możesz skontaktować się na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest jest kontakt telefoniczny, a drugim wypełnienie intuicyjnego formularza kontaktowego dostępnego na stronie internetowej. Jest to pierwszy krok do rozpoczęcia współpracy z naszą firmą Auto Kurek.


Oględziny pojazdu

Kolejnym etapem jest przeprowadzenie oględzin pojazdu, które wykonujemy w miejscu wybranym przez klienta, oferując przy tym bezpłatny dojazd. Podczas analizy kontrolujemy stan techniczny i wizualny samochodu, a tuż po oferujemy ostateczną cenę. Po jej akceptacji przez klienta wypłacamy gotówkę do ręki.


Kupno samochodu

Ostatnim krokiem, który dotyczy naszej współpracy, jest wypełnienie niezbędnych dokumentów i tym samym przekazanie praw własności dotyczących samochodu firmie Auto Kurek. Umowy są bardzo przejrzyste i zrozumiałe, a formalności zawsze ograniczone do minimum.

Formularz zgłoszeniowy


  Zalety współpracy z naszym skupem

  • brak ukrytych kosztów,
  • rzetelna wycena,
  • indywidualne podejście do każdego klienta,
  • bezpłatny dojazd do klienta,
  • atrakcyjne ceny dla obu stron umowy,
  • skup każdego rodzaju samochodu, niezależnie od modelu, rocznika, stanu czy przebiegu.
  skup aut Żory

  Podejmij się współpracy z firmą Auto Kurek!

  Nasz auto skup 24h Auto Kurek na rynku motoryzacyjnym istnieje już od wielu lat, a od samego początku staramy się, aby nasze usługi wyznaczały trendy w krajowym obrocie pojazdami mechanicznymi. Co to oznacza? Że nasz skupowanie samochodów uszkodzonych i sprawnych jest dla nas codziennością, dlatego dopracowaliśmy naszą ofertę dosłownie do perfekcji. Posiadamy wszelkie niezbędne zaświadczenia, zezwolenia i certyfikaty, zawsze wszelkie transakcje realizujemy z poszanowaniem obowiązującego prawa, a także jestesmy do dyspozycji klientów przez praktycznie całą dobę. Nie bez powodu nasz skup aut powypadkowych jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych w całym regionie, gdyż to klienta uznajemy za najważniejszą stronę współpracy. Koniecznie skontaktuj się z naszym skupem pojazdów i zleć wycenę swojego auta!

  skup aut Żory

  Sprzedaż auta może być trudna. Jednak nie w firmie Auto Kurek!

  Sprzedaż auta za pośrednictwem portali aukcyjnych lub gazet czy czasopism jest coraz trudniejsza. Wśród klientów znajdują się także oszuści, którzy wykorzystują niewiedzę sprzedających, bardzo często wymuszają zwrot pieniędzy podpierając się rzekomymi wadami lub też dają do podpisania umowy skonstruowane w taki sposób, aby w żadnym stopniu nie chroniły sprzedającego przed oszustwem. W naszym skupie aut w Żorach jest zupełnie odwrotnie – zawsze działamy zgodnie z literą prawa, nasze umowy są proste i przejrzyste i doskonale chronią obie strony współpracy. Ponadto możesz u nas z łatwością sprzedać auta niezbyt znane i nie cieszące się dużym zainteresowaniem, których sprzedaż może trwać nawet miesiącami. U nas jednak możesz każde auto sprzedać już w jeden dzień roboczy.

  FAQ

  Jakie auta skupujemy?

  Nasz skup aut używanych w Żorach skupuje każdy rodzaj pojazdu, w tym samochody osobowe, ciężarowe i terenowe. Dodatkowo przyjmujemy auta o przeznaczeniu specjalistycznym oraz SUV-y. Nie ma znaczenia stan techniczny i wizualny, czy też rocznik, model i przebieg. Oferujemy za pojazdy cenę w przedziale od 200 zł do 300 000 zł./p>

  Jak najszybciej sprzedać samochód w Auto Kurek?

  W celu szybkiej sprzedaży samochodu wystarczy skontaktować się z naszym skupem aut używanych. Zapewniamy ekspresową realizację każdej transakcji z zachowaniem maksymalnego poziomu bezpieczeństwa. Cały proces często zajmuje kilka godzin. Aby skorzystać z atrakcyjnych warunków współpracy z naszym skupem wystarczy się skontaktować z konsultantem i omówić szczegóły.

  Mam do sprzedania auto niesprawne, czy sprzedam je w Auto Kurek?

  Przyjmujemy każdy rodzaj samochodu, niezależnie od stanu technicznego i wizualnego. Dzięki temu naszymi klientami są również właściciele powypadkowych, wyeksploatowanych i uszkodzonych samochodów, które nie nadają się do dalszej eksploatacji. Pozwala to szybko pozbyć się niesprawnego samochodu, a otrzymane wynagrodzenie można przeznaczyć na zakup nowego modelu lub na dowolny cel.

  Skup aut Żory i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (śląskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627