Skup aut Knurów - skup samochodów używanych

W naszym skupie aut w Knurowie możesz sprzedać każdy samochód w cenie od 300 zł do 200 000 zł zarówno w doskonałym stanie techniczny, jak i powypadkowe egzemplarze, które wymagają dużej naprawy. Firma Auto Kurek do skupu aut za gotówkę przyjmuje auta osobowe, w tym miejskie oraz SUV-y, jak i pojazdy specjalistyczne, budowlane, ciężarowe, sportowe czy dostawcze.

Skup samochodów Knurów – Auto Kurek

Wśród wielu zalet naszego skupu samochodów używanych w Knurowie Auto Kurek warto wymienić między innymi elastyczność, jesteśmy bowiem firmą, z którą możesz się skontaktować 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Ponadto wypłacamy należność standardowo w formie gotówki do ręki i dysponujemy darmowym transportem do przewozu auta.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Knurów - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Aby rozpocząć współpracę z naszą firmą warto skontaktować się z konsultantem, do czego można wykorzystać trzy drogi. Jedną z nich jest kontakt telefoniczny, drugi e-mailowy, a trzeci za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie www. Podczas rozmowy lub wymiany wiadomości warto przedstawić najistotniejsze szczegóły dotyczące pojazdu a także wybrać termin spotkania w celu weryfikacji pojazdu. Nasz skup aut używanych w Knurowie działa 24 godziny przez 7 dni w tygodniu, co stanowi duże udogodnienie dla klientów.


Oględziny pojazdu

Przed skupem samochodu zawsze wykonujemy dokładną weryfikację pojazdu, której celem jest sprawdzenie stanu technicznego i wizualnego, co pozwala na staranną wycenę. Bierzemy pod uwagę wady i zalety, które mogą korzystnie wpłynąć na ostateczną kwotę. Ponadto jest ona zawsze korzystna dla obu stron umowy.


Kupno samochodu

Cały proces finalnie kończy się sprzedażą samochodu i podpisaniem stosownych dokumentów, wśród których znajduje się umowa kupna-sprzedaży. Wszystkie formalności są ograniczone do minimum, dlatego nasi klienci mogą zaoszczędzić czas. Ustaloną kwotę wypłacamy do ręki w formie gotówkowej. Istnieje również możliwość przekazania przelewu bankowego na wskazany rachunek na wyraźne życzenie klienta.

Formularz zgłoszeniowy


  Zalety współpracy z naszym skupem

   • dojazd we wskazane miejsce zupełnie bezpłatnie,
   • odbiór samochodu własnym transportem,
   • uczciwa wycena, atrakcyjna dla obu stron umowy,
   • pełen profesjonalizm i rzetelność,
   • ograniczenie formalności do minimum.
  skup aut Knurów

  Dlaczego współpraca z Auto Kurek się opłaca?

  Nasz skup aut powypadkowych i sprawnych jest najbardziej znanym w Knurowie oraz okolicach i nie dzieje się to bez powodu. Nasza firma wyznacza trendy na tym rynku już od wielu lat, a każdego roku staramy się dopracowywać naszą ofertę dosłownie do perfekcji, dzięki czemu obecnie cieszymy się na rynku ogromną popularnością. Jesteśmy w pełni legalnie działającą firmą z polskim kapitałem i odprowadzamy podatki w naszym kraju, dzięki czemu współpraca z nami jest zawsze bezpieczna i daleka od “szarej strefy”. Dysponujemy wszelkimi niezbędnymi certyfikatami i zezwoleniami, mamy także upoważnienia (jeśli są wymagane), a także zatrudniamy najlepszych fachowców z branży motoryzacyjnej. W efekcie nasz auto skup 24h wyznacza trendy na rynku obrotu pojazdami mechanicznymi i zawsze można nam zaufać, niezależnie od wartości danego samochodu, rocznika czy jego stanu.

  skup aut Knurów

  Czy sprzedaż auta w firmie Auto Kurek jest trudna?

  Zdecydowanie nie! Współpraca z naszą marką opiera się na kilku krokach, a sprzedaż samochodu może zająć w większości przypadków nie więcej niż jeden dzień roboczy. Chętnie pomożemy w tym zakresie telefonicznie lub mailowo. Zadzwoń do nas, ustal termin inspekcji auta i sprzedaj swoje auto w kilka godzin, uzyskując w ten sposób wynagrodzenie w wysokości od 300 zł do nawet 200 000 zł. Nasz skup pojazdów jest odpowiedzią na coraz trudniejszą sprzedaż samochodu we własnym zakresie, która zajmuje nawet kilka miesięcy i jest szczególnie uciążliwa w przypadku niezbyt popularnych aut które nie cieszą się dużą popularnością na rynku wtórnym. Sprzedaż w naszym skupie aut na części jest niezwykle prosty i bezpieczny, dlatego zachęcamy do kontaktu już dziś.

  FAQ

  Jakie auta skupujemy?

  Skupujemy każdy rodzaj pojazdu, dzięki czemu na nasz skup aut używanych w Knurowie możesz oddać dowolny model, w tym samochód osobowy, ciężarowy terenowy czy typu SUV. Dodatkowo przyjmujemy również pojazdy o przeznaczeniu specjalistycznym. Nie ma dla nas znaczenia rocznik, przebieg czy stan.

  Ile czasu trwa sprzedaż w skupie aut?

  Sprzedaż samochodu naszej firmie Auto Kurek nie zajmuje wiele czasu, gdyż całą procedurę najczęściej kończymy w kilka godzin od pierwszego kontaktu. Dzięki temu można zaoszczędzić wiele czasu i nerwów na niezdecydowanych klientów, którzy często zdarzają się w przypadku sprzedaży osobom prywatnym.

  Jak wyceniacie samochody?

  Ostateczna cena jaką oferujemy za dany samochód zależy od weryfikacji pojazdu, która przeprowadzana jest przez doświadczonego specjalistę. Na podstawie oględzin proponujemy kwotę mieszczącą się w przedziale od 300 zł do 200 000 zł. Po jej akceptacji i dopełnieniu wszelkich formalności, które są ograniczone do minimum, przychodzi czas na wypłatę środków w gotówce lub na wskazane konto bankowe.

  Skup aut Knurów i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (śląskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627