Skup aut Żywiec - skup samochodów używanych

W naszym skupie aut w Żywcu możesz sprzedać każdy pojazd i uzyskać z tego tytułu wynagrodzenie w wysokości od 300 do 200 000 zł, zależnie od jego stanu technicznego i wizualnego, marki oraz rodzaju. W skupie aut za gotówkę Auto Kurek przyjmujemy zarówno auta praktycznie nowe, jak i mocno wyeksploatowane lub powypadkowe każdego rodzaju, w tym modele osobowe, SUV-y, ciężarowe, dostawcze i sportowe oraz terenówki i nie tylko.

Skup samochodów Żywiec – Auto Kurek

Wśród wielu zalet naszego skupu samochodów używanych w Żywcu warto wymienić fakt, iż pracujemy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, dzięki czemu możesz u nas sprzedać auto już w przeciągu 1 dnia roboczego od chwili kontaktu. Należność wynikającą ze sprzedaży samochodu standardowo wypłacamy w formie gotówki lub przelewem na konto, na wyraźne życzenie klienta.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Żywiec - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Z naszym skupem aut używanych w Żywcu można skontaktować się na dwa sposoby. Klienci mogą zadzwonić na ogólnodostępną infolinię lub też skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego na stronie internetowej. W poszczególnych polach wystarczy podać swoje dane osobowe i kontaktowe, a następnie czekać na odpowiedź naszego konsultanta.


Oględziny pojazdu

Oględziny pojazdu są przeprowadzane w miejscu wskazanym przez klienta, w wybranym przez niego terminie. Nasz pracownik po przyjeździe bada dokładnie stan wizualny i techniczny samochodu, a następnie sporządza wycenę. Po zaakceptowaniu ostatecznej kwoty następuje kolejny proces, który dotyczy podpisania umowy kupna-sprzedaży oraz przekazania dokumentów dotyczących pojazdu.


Kupno samochodu

Ostatnim etapem związanym z transakcją kupna samochodu przez naszą firmę Auto Kurek jest sporządzenie umowy kupna-sprzedaży, a także przekazanie pracownikowi niezbędnych dokumentów dotyczących samochodu, w tym również karty pojazdu jeśli została wydana. Umowa jest zawsze przejrzysta, nie łączy się z ukrytymi kosztami, a także jest zgodna z obowiązującym prawem. Po jej podpisaniu wypłacamy ustaloną należność w gotówce do ręki lub na życzenie klienta na konto bankowe.

Formularz zgłoszeniowy


  Zalety współpracy z naszym skupem

  • pełen profesjonalizm,
  • indywidualne podejście do każdego klienta
  • możliwość skupu każdego samochodu, niezależnie od jego stanu,
  • minimum formalności,
  • natychmiastowa płatność.
  skup aut Żywiec

  Dlaczego warto nam zaufać?

  W naszym auto skupie 24h pracują wyłącznie najlepsi specjaliści z branży motoryzacyjnej, którzy od wielu lat podnoszą swoje umiejętności i szkolą się w cyklicznych szkoleniach. Dzięki temu każdy z nich dysponuje świeżą wiedzą dotyczącą zarówno mechaniki samochodowej, jak i aspektów prawnych. Co to oznacza? Że podczas sprzedaży samochodu w naszym skupie aut powypadkowych i sprawnych możesz być pewien stuprocentowego bezpieczeństwa, niezależnie od wartości transakcji czy rodzaju samochodu. Ponadto dysponujemy wszystkimi niezbędnymi certyfikatami oraz zezwoleniami, działamy zgodnie z prawem i respektujemy wszelkie obowiązki podczas zakupu pojazdu. Zdecyduj się na nasze usługi i skontaktuj się z naszym skupem pojazdów Auto Kurek już dziś. Uzgodnij podczas rozmowy telefonicznej lub mailowej dogodny termin wizyty, nasz pracownik uda się na wyznaczone miejsce i przejdzie do oględzin Twojego auta.

  skup aut Żywiec

  Sprzedaż prywatna czy w Auto Kurek?

  Sprzedaż auta generuje sporo kłopotów. Warto wśród nich wymienić między innymi spotkania z niebezpiecznymi klientami, którzy mogą próbować wielu oszustw polegających np. na wymuszeniach bądź kradzieży. Równie dużym kłopotem jest niska cena, którą można uzyskać samodzielnie na rynku wtórnym. Sprzedaż auta w naszym skupie pojazdów w Żywcu i okolicach jest szybka, bezproblemowa i w pełni bezpieczna, gdyż większość czynności związanych z przeniesieniem własności możemy przeprowadzić już w przeciągu jednego dnia roboczego. Ponadto zapewniamy zawsze dobrą cenę, w pełni adekwatną do stanu auta oraz jego rocznika i marki, a także jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje podczas negocjacji. Nasi pracownicy to prawdziwi fachowcy, dlatego gwarantujemy także doskonały kontakt i możliwość odpowiedzi na pytania natury prawnej i nie tylko.

  FAQ

  Jakie auta skupujemy?

  W naszym skupie aut używanych w Żywcu przyjmujemy każdy rodzaj samochodu, bez względu na jego model, rocznik, przebieg czy stan techniczny i wizualny. Dzięki temu możesz sprzedać sprawny i praktycznie nowy pojazd, jak i również uszkodzony. Każda transakcja przebiega szybko, sprawnie i w pełni bezpiecznie.

  Ile płacimy za samochody?

  Za skupowane samochody oferujemy cenę mieszczącą się w zakresie od 300 zł do 200 000 zł. Ostateczna wycena zależy od stanu technicznego i wizualnego, który oceniany jest po przeprowadzeniu dokładnej analizy. Oględziny stanowią jeden z ważniejszych etapów naszej współpracy i pozwalają na indywidualne podejście do każdego klienta.

  Mam do sprzedania auto niesprawne, czy sprzedam je w Auto Kurek?

  Ogromną zaletą współpracy z naszą firmą Auto Kurek jest fakt, iż skupujemy każdy rodzaj pojazdu. Dzięki temu możesz szybko pozbyć się również niesprawnego i uszkodzonego samochodu, który jedynie generuje koszty, a z uwagi na poważną usterkę nie nadaje się do dalszej eksploatacji.

  Skup aut Żywiec i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (śląskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627