Złomowanie aut Płoty - demontaż i kasacja samochodów

Auto kasacja Płoty i okolice to coś, czego szukasz? Dobrze trafiłeś, nasz auto szrot zapewni usługi, jakich oczekujesz. Możesz liczyć na złomowanie auta w Płotach z pomocą profesjonalistów. Cena złomowania samochodów nie gra roli, bo to my zapłacimy Tobie. Kasacja aut dokonywana jest u nas w zgodzie z naturą i prawem. Zapewniamy minimum formalności i odpowiednią zapłatę za wrak!

Auto szrot Płoty – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Wybierz auto złom i przekonaj się, jak prosto można się pozbyć niesprawnego auta! Kasacja pojazdów w Płotach to dobry wybór! Gwarantujemy szybką usługę, zapewniamy dojazd do klienta i darmowy transport pojazdu. Następnie przechodzimy do demontażu i kasacji samochodu. Działamy od lat, możesz więc liczyć na pełen profesjonalizm. Jesteśmy otwarci 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja aut Płoty Auto Kurek - zadzwoń 692 443 443

Proces obsługi klienta


Kontakt telefoniczny

W pierwszej kolejności prosimy Cię o kontakt telefoniczny. Zadzwoń do nas pod jeden z numerów: 660 637 702 oraz 692 443 443 , aby omówić wszelkie szczegóły dotyczące współpracy. Możesz liczyć na szybkie i skuteczne zezłomowanie auta w Płotach, ale wcześniej niezbędny jest kontakt. Możesz także wypełnić formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej.


Weryfikacja pojazdu

W drugim etapie przejdziemy do weryfikacji pojazdu. Co ważne, będzie to jeszcze podczas rozmowy telefonicznej. Nasz pracownik poprosi Cię o podanie kilku informacji na temat auta. Będą to podstawowe dane, takie jak stan techniczny, kompletność części, czy dokumentacji.


Kupno samochodu

Na koniec przejdziemy do formalności. Otrzymasz od nas zaświadczenie o zezłomowaniu auta, unieważnimy również dowód rejestracyjny samochodu. Przejdziemy do demontażu i kasacji, a Ty otrzymasz gotówkę za każdy kilogram wraku. Zapraszamy!

Formularz zgłoszeniowy


  złomowanie aut Płoty

  Szereg korzyści z firmą Auto Kurek

  • Zapewniamy błyskawiczną współpracę
  • Z nami nie musisz martwić się formalnościami
  • Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta
  • Działamy na rynku od lat
  • Oferujemy darmowy transport samochodu
  • Na życzenie klienta przyjeżdżamy pod wskazany adres
  • Jesteśmy otwarci 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

  Demontaż i kasacja od środka

  Zanim przejdziemy do kasacji, przygotowujemy pojazd do demontażu. Wszystko po to, aby pozyskać z niego części nadające się do regeneracji i ponownego wykorzystania. To jednak nie koniec, jest bowiem wiele innych elementów samochodu, które mogą zyskać drugie życie. Są to na przykład opony. Trafią one do cementowni lub będą składnikiem mas asfaltowych. Płyny eksploatacyjne trafią do rafinerii, a czysty szkielet zostanie sprasowany w paczkę i odebrany przez hutę. Jak widzisz, na naszej Stacji Demontażu Pojazdów w Płotach auta zyskują drugie życie w wielu branżach, nawet przy produkcji mat przygłuszających, jak to jest w przypadku tkanin i tapicerki. W Płotach prowadzimy ponadto skup samochodów, jeśli więc masz używany model, zapraszamy do kontaktu!

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Dla nas nie ma znaczenia stan techniczny pojazdu. Może to być auto mocno zniszczone lub tylko lekko uszkodzone. W Płotach przyjmujemy także pojazdy z brakującymi częściami! Przywieź do nas auto osobowe, dostawcze, ale i ciężarowe – przyjmiemy każde!

  Gdzie zgłosić złomowanie pojazdu?

  W najbliższym Wydziale Komunikacji. Potrzebny Ci do tego będzie Wniosek o Wyrejestrowanie Pojazdu. To jednak nie wszystko, musisz mieć przy sobie zaświadczenie o złomowaniu i unieważniony dowód rejestracyjny – otrzymasz je od nas!

  Czy za złomowanie samochodu się płaci?

  W Auto Kurek nie pobieramy od Ciebie żadnej opłaty za zezłomowanie auta. Co więcej, jako firma z zasadami i tradycją, chcąca zawsze w pełni zaangażować się w obsługę klienta, oferujemy bezpłatny odbiór pojazdu z Twojej posesji!

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.