Złomowanie aut Szczecin - demontaż i kasacja samochodów

Prowadzony przez nas auto szrot od początku istnienia stawia na jak najlepszą relację z klientami, dlatego zdecydowaliśmy się dopracować nasze usługi do perfekcji. W naszej firmie możesz dokonać złomowania aut w Szczecinie, które przeprowadzamy tak szybko, jak to tylko możliwe. Przyjmujemy każdy rodzaj aut w każdym stanie technicznym i wizualnym i wypłacamy z tego tytułu odpowiednio wysokie wynagrodzenie.

Złomowanie pojazdów – Auto szrot Szczecin

Dzięki wieloletniej obecności na rynku możemy pochwalić się dużym doświadczeniem, zdobytym przez wiele zrealizowanych już transakcji. Zapewniamy zawsze stuprocentowe bezpieczeństwo transakcji podczas złomowania pojazdów, a wypłatę realizujemy standardowo w formie gotówki do ręki lub przez przelew na konto na wyraźne życzenie klienta. Dojeżdżamy na miejsce naszym własnym transportem i zawsze pomagamy na każdym etapie współpracy.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Aby zezłomować pojazd w naszej firmie, wystarczy do nas zadzwonić lub napisać i ustalić wraz z asystentem dogodny termin osobistych oględzin samochodu. Zapewniamy elastyczne godziny pracy naszej kasacji aut, gdyż pracujemy praktycznie przez całą dobę. Gwarantujemy także szybką i wyczerpującą odpowiedź na wiadomość e-mail.


Weryfikacja pojazdu

Nasz pracownik na miejscu sprawdzi wszelkie wymagane dokumenty samochodu, po czym dokona weryfikacji wagi auta, porównując wynik z masą znajdującą się w dowodzie. Większe różnice pomiędzy realną wagą a tą zamieszczoną w dowodzie rejestracyjnym, mogą spowodować niewielkie obniżenie wysokości wynagrodzenia.


Kupno samochodu

Ostatnim etapem jest zakup auta przez nasz auto złom w cenie, która odpowiada jego wadze. Dysponujemy wstępnie przygotowanymi umowami, które zabezpieczają obie strony współpracy, a zawsze po ich podpisaniu wypłacamy należność w formie gotówki do ręki i przekazujemy wszelkie dokumenty niezbędne do procesu wyrejestrowania auta w Wydziale Komunikacji.

Formularz zgłoszeniowy


  złomowanie aut Szczecin

  Złomowanie pojazdów Szczecin – najważniejsze zalety współpracy z firmą Auto Kurek

  Nasza firma dysponuje pozwoleniem C-65, które upoważnia nas do realizowania usługi złomowania pojazdów. To gwarancja jakości obsługi oraz pełnej legalności współpracy, dlatego zachęcamy do kontaktu już dziś!

  Czy warto zezłomować samochód w Auto Kurek Szczecin?

  Czasami oddanie własnego auta na auto złom jest zdecydowanie najlepszym wyjściem, głównie ze względu na oszczędność czasu oraz pieniędzy. Warto zezłomować pojazdy, których nie da się naprawić, ich naprawa jest nieopłacalna lub też efekty mogą być niebezpieczne w skutkach. Wówczas kasacja aut jest najlepszym wyjściem. Pozwoli zaoszczędzić sporą ilość gotówki, gdyż nawet w przypadku niesprawnego auta należy uiszczać odpowiednio wysoką opłatę za ubezpieczenie. Co więcej, skorzystanie z kasacji samochodów pozwala także na zwolnienie miejsca na własnym parkingu lub posesji. Wbrew pozorom, proces złomowania jest stosunkowo prosty, a my w firmie Auto Kurek z przyjemnością pomożemy na każdym etapie.

  złomowanie aut

  Skorzystaj z usług auto szrot Auto Kurek!

  Oddziały naszej firmy znajdują się w praktycznie każdym większym mieście w Polsce. Zatrudniamy w nich wyłącznie najlepszych specjalistów z branży motoryzacyjnej. Wszyscy przechodzą cykliczne szkolenia i mają zawsze świeżą, aktualną i profesjonalną wiedzę. Właśnie z tego powodu chętnie pomożemy podczas kasacji aut na każdym etapie, zarówno telefonicznie, jak i mailowo, rozwiewając wszelkie szczegóły na temat naszych usług. Dysponujemy własnymi środkami transportu, dzięki czemu możesz umówić się z nami w dogodnej dla siebie lokalizacji, a nasi inspektorzy, sprawdzając stan auta, oceniają nie tylko jego wady, lecz także zalety, gdyż mogą mieć one wpływ na wysokość wyceny.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  W naszej auto kasacji w Szczecinie i okolicach można zezłomować praktycznie każdy rodzaj pojazdu. Przyjmujemy auta w dobrym stanie, jak i egzemplarze powypadkowe, wyeksploatowane, doszczętnie zniszczone i nienadające się do dalszej jazdy. Możesz u nas dokonać demontażu samochodu osobowego, jak i SUV-ów lub aut specjalistycznych.

  Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować samochód?

  Podczas kasacji auta należy okazać dowód osobisty właściciela lub właścicieli pojazdu, jak i przekazać dowód rejestracyjny wraz z kartą pojazdu, jeśli została wydana. Czasami należy także przekazać naszym pracownikom inne dokumenty, lecz jest to kwestia ustalana indywidualnie.

  Czy za złomowanie samochodu się płaci?

  Złomowanie samochodów jest w naszej firmie całkowicie darmowe! Wizyta w naszej firmie bądź dojazd pracownika naszym transportem na miejsce odbioru auta nie wiążą się z żadnymi dopłatami pod jakąkolwiek postacią.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.