Złomowanie aut Myślibórz - demontaż i kasacja samochodów

Złomowanie aut w Myśliborze to sposób na pozbycie się powypadkowego pojazdu. Przekonaj się, jakie to proste i szybkie. Postaw na nasz auto szrot i dokonaj kasacji auta bez zbędnych formalności. Oferujemy auto kasację w Myśliborze i okolicach – zapraszamy wszystkich chętnych do skorzystania z naszej oferty. Cena złomowania samochodu na pewno pozytywnie każdego zaskoczy!

Auto szrot Myślibórz – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Cennik złomowania samochodów znajdziesz na naszej stronie. Zapraszamy na auto złom, niesprawny pojazd odbierzemy także sami za darmo! Działamy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Demontażem samochodów zajmujemy się od lat, kasacja samochodów również nie jest nam obca. Kasacja samochodów w Myśliborze przebiegnie sprawnie i bezproblemowo. Co więcej, zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta!

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja aut Myślibórz Auto Kurek - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Naszą współpracę rozpoczynamy od rozmowy telefonicznej (660 637 702 oraz 692 443 443 ), możliwe jest także wypełnienie formularza kontaktowego na naszej stronie lub osobiste pojawienie się na złomie. Omówimy wtedy kilka podstawowych szczegółów i umówimy się na konkretny termin.


Weryfikacja pojazdu

Musimy poznać kilka podstawowych informacji o pojeździe, zanim go zezłomujemy. Sprawdzimy dowód rejestracyjny pojazdu i komplet umów kupna sprzedaży (jeśli auto nie zostało przerejestrowane na obecnego właściciela). Co więcej, będziemy chcieli poznać stan techniczny samochodu.


Kupno samochodu

Ostatni etap to już czysta przyjemność. Minimum formalności i gotówka lub przelew dla Ciebie. Płacimy za każdy kilogram złomu! Wydajemy zaświadczenie o kasacji pojazdu potrzebne w Wydziale Komunikacji i unieważniamy dowód rejestracyjny.

Formularz zgłoszeniowy


  złomowanie aut Myśliborz

  Zalety wyboru firmy Auto Kurek

  • Szybki sposób na dodatkową gotówkę
  • Możliwość pozbycia się samochodu
  • Indywidualne podejście do każdego klienta
  • Firma z wieloletnią tradycją
  • Działamy 24 godziny na dobę
  • Gwarantujemy darmowy transport samochodu

  Jak przebiega kasacja pojazdów?

  W naszej stacji Demontażu Pojazdów w Myśliborze zaczynamy od usunięcia płynów eksploatacyjnych z każdego samochodu, który zostanie nam oddany. Dbamy o środowisko, a płyny są potencjalnie niebezpiecznymi substancjami. To jednak nie wszystko, tapicerkę oddajemy bowiem producentom mat przygłuszających. Nowe życie otrzymają nawet opony, które staną się paliwem alternatywnym w cementowniach lub zostaną poddane sproszkowaniu, a następnie użyte do mas asfaltowych. Dysponujemy maszynami tnąco-prasującymi, które zapewniają dostawę od 10 do 15 ton złomu w godzinę! To jednak nie koniec, w Myśliborze prowadzimy także skup samochodów używanych, zapraszamy więc wszystkich chętnych!

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Do naszego punktu w Myśliborze możesz oddać każdy samochód. Mogą to być nie tylko auta powypadkowe, ale również doszczętnie zniszczone. Co więcej, dla nas nie ma najmniejszego znaczenia, czy chcesz się pozbyć samochodu osobowego, czy ciężarowego, zapraszamy w każdym przypadku!

  Czy brak tablic rejestracyjnych uniemożliwia oddanie auta do złomowania?

  Jeśli nie masz tablic rejestracyjnych, nie musisz się niczego obawiać. Zezłomujemy Twój samochód, bo wystarczy nam jedynie numer nadwozia VIN i kilka innych, podstawowych parametrów.

  Zajmujecie się obsługą osób prywatnych czy firm?

  Jako firma z wieloletnim doświadczeniem zapewniamy obsługę zarówno firm, jak i klientów indywidualnych. Wszystko odbywa się w sposób legalny, szybki i przy minimum formalności.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.