Złomowanie i kasacja pojazdów Dobino

Zaufało nam już wielu klientów

Jesteśmy firmą, która od lat działa na polskim rynku i z powodzeniem rozwijamy zakres świadczonych usług. Kasacja pojazdów to jeden z filarów naszej działalności. Działając w tym obszarze od wielu lat wypracowaliśmy bardzo atrakcyjne warunki, dzięki którym nasi klienci każdego dnia darzą nas zaufaniem. Dokładamy wszelkich starań, by transakcja odbywała się szybko, terminowo i co najważniejsze w atrakcyjnych cenach. Kasacja pojazdów dotyczy nie tylko mieszkańców z naszych okolic, ale również z miejscowości Dobino. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Jesteśmy przekonani, że nasze propozycje są korzystne i atrakcyjne.

kasacja pojazdów dobino
kontakt telefoniczny
auto powypadkowe

Kasacja pojazdów – Dobino

Rozszerzanie naszych usług w zakresie kasacji aut na obszar Dobina i innych miast na terenie województwa zachodniopomorskiego daje nam ogromną satysfakcję. Cieszymy się, że coraz więcej klientów nam ufa i oddaje nam swoje auta. Naszym atutem są bardzo korzystne warunki współpracy. Klienci nie ponoszą kosztów za transport pojazdów, a ponadto zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny. Gwarantujemy, że współpraca z naszą firmą jest w pełni opłacalna dla klientów prywatnych, jak i właścicieli firm.

Od lat nasza siedziba mieści się w Radziejowie w województwie kujawsko-pomorskim, jednakże odległość nie stoi nam na przeszkodzie w oferowaniu naszych usług na terenie całego kraju. Celowo wyposażyliśmy naszą firmę w doświadczonych kierowców i zoptymalizowaną flotę samochodową, która pozwala na przewiezienie auta osobowego i dostawczego. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta znajdzie aprobatę u każdego klienta, który chciałby oddać swoje auto do kasacji i zarobić na nim sumę adekwatną do stanu pojazdu.

Oferta kasacji pojazdów dla klientów z Dobina

Nasi specjaliści pracują w branży od lat, dlatego wycena pojazdów jest bardzo skrupulatna, rzetelna i co najważniejsza w pełni zgodna ze stanem. Jesteśmy przygotowani na odbiór auta w dowolnym stanie, jednakże nie wszystkie samochody możemy wycenić tak samo. Z uwagi na fakt, iż zależy nam na satysfakcji i zadowoleniu naszych klientów proponujemy indywidualną wycenę dopasowaną do zastałego stanu. Zachęcamy wszystkie osoby zainteresowane kasacją pojazdów z Dobina do kontaktu z naszymi przedstawicielami.

zielony samochód osobowy

Formularz zgłoszeniowy