Złomowanie aut Dobino – kasacja samochodów

Jesteśmy firmą, która od lat działa na polskim rynku i z powodzeniem rozwijamy zakres świadczonych usług. Kasacja pojazdów to jeden z filarów naszej działalności. Działając w tym obszarze od wielu lat wypracowaliśmy bardzo atrakcyjne warunki, dzięki którym nasi klienci każdego dnia darzą nas zaufaniem. Dokładamy wszelkich starań, by transakcja odbywała się szybko, terminowo i co najważniejsze w atrakcyjnych cenach. Kasacja pojazdów dotyczy nie tylko mieszkańców z naszych okolic, ale również z miejscowości Dobino. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Jesteśmy przekonani, że nasze propozycje są korzystne i atrakcyjne.
Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Sposób obsługi Klientów.


Kontakt telefoniczny

Zainteresowanym osobom zapewniamy bezproblemowe oraz sprawne złomowanie auta. Współpraca z nami rozpoczyna się w momencie nawiązania kontaktu internetowego lub telefonicznego (numery telefonu – 692 443 443 i 660 637 702; formularz na naszej witrynie www).


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Drugim krokiem jest błyskawiczna wycena samochodu – przeprowadza się ją przez telefon na bazie danych podanych przez właściciela samochodu.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Ostatni etap to podpisanie dokumentów (zawsze zapewniamy minimum formalności) i błyskawiczna płatność z naszej strony.

Formularz zgłoszeniowy


  Decydując się na naszą ofertę, możecie liczyć na sporo korzyści:

  • gwarantujemy błyskawiczną procedurę,
  • w naszej firmie możesz liczyć na natychmiastową wycenę i błyskawiczną wypłatę gotówki,
  • podchodzimy indywidualnie do każdego klienta,
  • realizujemy usługi w zakresie złomowania aut przez całą dobę,
  • nasz dojazd pod wybrany przez klienta adres jest darmowy,
  • auto odbieramy do złomowania z prywatnym transportem.
  auto powypadkowe

  Kasacja pojazdów – Dobino

  Rozszerzanie naszych usług w zakresie kasacji aut na obszar Dobina i innych miast na terenie województwa zachodniopomorskiego daje nam ogromną satysfakcję. Cieszymy się, że coraz więcej klientów nam ufa i oddaje nam swoje auta. Naszym atutem są bardzo korzystne warunki współpracy. Klienci nie ponoszą kosztów za transport pojazdów, a ponadto zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny. Gwarantujemy, że współpraca z naszą firmą jest w pełni opłacalna dla klientów prywatnych, jak i właścicieli firm.

  Od lat nasza siedziba mieści się w Radziejowie w województwie kujawsko-pomorskim, jednakże odległość nie stoi nam na przeszkodzie w oferowaniu naszych usług na terenie całego kraju. Celowo wyposażyliśmy naszą firmę w doświadczonych kierowców i zoptymalizowaną flotę samochodową, która pozwala na przewiezienie auta osobowego i dostawczego. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta znajdzie aprobatę u każdego klienta, który chciałby oddać swoje auto do kasacji i zarobić na nim sumę adekwatną do stanu pojazdu.

  Oferta kasacji pojazdów dla klientów z Dobina

  Nasi specjaliści pracują w branży od lat, dlatego wycena pojazdów jest bardzo skrupulatna, rzetelna i co najważniejsza w pełni zgodna ze stanem. Jesteśmy przygotowani na odbiór auta w dowolnym stanie, jednakże nie wszystkie samochody możemy wycenić tak samo. Z uwagi na fakt, iż zależy nam na satysfakcji i zadowoleniu naszych klientów proponujemy indywidualną wycenę dopasowaną do zastałego stanu. Zachęcamy wszystkie osoby zainteresowane kasacją pojazdów z Dobina do kontaktu z naszymi przedstawicielami.

  zielony samochód osobowy

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.