Złomowanie aut Dobrzany - demontaż i kasacja samochodów

Nasi klienci chętnie korzystają z usług firmy Auto Kurek, ponieważ oferujemy najbardziej atrakcyjne warunki skupu, złomowania i kasacji aut. Kasacja pojazdów może odbywać się szybko i na właściwych warunkach pod warunkiem, że korzystają Państwo z naszej oferty. Przygotowaliśmy naszą usługę z myślą o klientach z całej Polski, również tych zamieszkujących Dobrzany. Nasi kierowcy są w stanie przyjechać po auto pod wskazany adres w ciągu kilkunastu godzin od zgłoszenia. Zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy chętnie udzielą wszystkich dodatkowych informacji.

Auto Kurek – kasacja pojazdów – Auto szrot Dobrzany

Naszym celem jest zapewnienie Państwu usług, które umożliwią pozbycie się uszkodzonego auta na korzystnych warunkach. Współpracujemy z klientami z różnych obszarów Polskich. Z naszych usług korzystają klienci prywatni, którzy chcą oddać w nasze ręce auta powypadkowe, jak i przedstawiciele firm w przypadku doszło do uszkodzenia układów auta, a jego naprawa jest nieopłacalna. Do współpracy w zakresie kasacji pojazdów zachęcamy również klientów z Dobrzan.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja aut Dobrzany Auto Kurek - zadzwoń 692 443 443

Jak obsługujemy Klientów?


Kontakt telefoniczny

Zainteresowanym osobom gwarantujemy sprawne i skuteczne złomowanie samochodu. Współpraca z nami zaczyna się w momencie nawiązania kontaktu telefonicznego lub internetowego (numery telefonu – 692 443 443 i 660 637 702 formularz na stronie internetowej).


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Kolejnym krokiem jest natychmiastowa wycena auta – odbywa się ona przez rozmowę telefoniczną na bazie danych dostarczonych przez właściciela samochodu.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Tę procedurę kończy podpisanie dokumentacji (przy czym zapewniamy minimalną ilość formalności) i błyskawiczna płatność z naszej strony.

Formularz zgłoszeniowy


  Wybierając naszą ofertę, mogą Państwo liczyć na wiele korzyści:

  • zapewniamy szybką procedurę,
  • w naszej firmie możesz liczyć na szybką wycenę i błyskawiczną wypłatę należnej kwoty,
  • traktujemy indywidualnie każdego kontrahenta,
  • realizujemy usługi w zakresie złomowania aut przez całą dobę,
  • nasz dojazd pod wskazany przez klienta adres jest bezpłatny,
  • samochód odbieramy do złomowania z własnym transportem.
  złomowanie aut Dobrzany

  Kasacja pojazdów dla klientów z Dobrzan i okolic

  Nasza firma ceni sobie dbałość o środowisko naturalne i działanie zgodnie z obowiązującymi przepisami. Wiemy, jak istotne jest bezpieczeństwo, dlatego dokładamy wszelkich starań, by nasze rozwiązania nie były szkodliwe dla środowiska i ekosystemu. Wszystkie usługi wykonujemy zgodnie w zgodzie z prawem, ponadto posiadamy wszystkie niezbędne zezwolenia. Jako specjaliści wiemy, jak wykonywać naszą pracę. Jednakże przypominamy, że pozbywanie się auta samodzielnie jest niezgodne z prawem, dlatego zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Aby zachęcić klientów zamieszkujących Dobrzany do kasacji pojazdów w naszej firmie, proponujemy atrakcyjne wynagrodzenie.

  złomowanie aut Dobrzany

  Kasacja pojazdów – Dobrzany

  Naszym klientom możemy zaoferować szereg usług, między innymi kasacje pojazdów, złomowanie aut, auto szron i wiele innych. Dokładamy wszelkich starań, by nasze usługi były dopasowane do Państwa potrzeb, dlatego wszystkie wyceny wykonujemy w oparciu o stan techniczny pojazdów. Dzięki Państwa zaufaniu mamy możliwość stale rozwijać się w zakresie oferowanych usług oraz inwestować w nowoczesny sprzęt.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.