Złomowanie aut Stargard - demontaż i kasacja samochodów

Nasza firma Auto Kurek od początku istnienia realizuje usługę złomowania aut w Stargardzie. Możesz u nas zezłomować praktycznie każdy rodzaj samochodu, zarówno auta nieużywane, jak i pojazdy, które nie nadają się do naprawy i dalszej eksploatacji. Zawsze po wykonaniu kasacji pojazdu wystawiamy odpowiedni dokument i wpłacamy należność w formie gotówki do ręki.

Auto Kurek – kasacja pojazdów – Auto szrot Stargard

Wśród zalet naszej firmy warto wymienić między innymi przyjazne podejście do klienta oraz pełen profesjonalizm na każdym etapie współpracy, a także możliwość bezpłatnego dojazdu po auto naszym własnym transportem. Zatrudniamy jedynie najlepszych specjalistów z branży i zawsze staramy się, aby proces auto kasacji w Stargardzie był bezproblemowy, szybki i bezpieczny.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja aut Stargard Auto Kurek - zadzwoń 692 443 443

Przebieg transakcji


Kontakt telefoniczny

Aby rozpocząć z nami współpracę, koniecznie zadzwoń na numer telefonu, który znajdziesz na stronie głównej. W trakcie rozmowy uzgodnij odpowiedni termin odbioru auta z wybranej lokalizacji bądź poinformuj nas o własnej wizycie. Zachęcamy także do przekazania pracownikowi naszego auto szrotu Auto Kurek wszystkich podstawowych informacji na temat pojazdu.


Weryfikacja pojazdu

Drugim krokiem niezbędnym do złomowania auta w naszej firmie jest jego weryfikacja. Proces ten polega na zważeniu samochodu i porównaniu jego wagi z tą w dowodzie rejestracyjnym. Ocenimy także kompletność dokumentów oraz ich oryginalność.


Kupno samochodu

Ostatnim krokiem do skutecznego złomowania auta jest podpisanie umowy oraz przekazanie praw własności bezpośrednio na naszą firmę. Wówczas także wypłacimy odpowiednio wysokie wynagrodzenie oraz przekażemy je standardowo w formie gotówki do ręki wraz z zaświadczeniem o złomowaniu.

Formularz zgłoszeniowy


  złomowanie aut Stargard

  Auto kasacja Stargard – Poznaj korzyści współpracy z naszą marką

  Auto kasacja Auto Kurek to firma, w której nie uznajemy żadnych kompromisów, dlatego oferujemy jedynie pewne, sprawdzone i bezpieczne usługi. Jednym z powodów, dla których zapewniamy tak wysoką jakość obsługi jest fakt, iż posiadamy niezbędne pozwolenie C-65.

  Kasacja pojazdów Stargard – Dlaczego warto skorzystać z oferty Auto Kurek?

  W naszym auto złomie Auto Kurek pracują jedynie najlepsi specjaliści z branży motoryzacyjnej, którzy z przyjemnością pomogą na każdym etapie złomowania oraz udzielą wszelkich niezbędnych informacji. Wszyscy mają zawsze świeżą wiedzę, tym samym mogą pomóc nawet w najbardziej nietypowych sytuacjach. Dla nas kasacja aut jest podstawową działalnością, dlatego dopracowaliśmy tę ofertę do perfekcji i staramy się, aby co roku zwiększać liczbę dostępnych punktów stacjonarnych i zwiększać zakres naszych usług. W naszej firmie wyznajemy zasadę, że bezpieczeństwo jest najważniejsze, dlatego zapewniamy pełną ochronę na każdym etapie współpracy, co dotyczy również korzystnych i przejrzystych umów.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  W naszej firmie Auto Kurek realizujemy usługę złomowania aut w Stargardzie od wielu lat i jesteśmy uznawani w regionie za firmę najbardziej godną zaufania. Właśnie z tego względu możesz u nas zezłomować auta osobowe, terenówki oraz pojazdy specjalistyczne i sportowe w każdym stanie technicznym.

  Czy otrzymam zaświadczenie o zezłomowaniu auta?

  W naszym auto złomie zawsze wystawiamy komplet dokumentów niezbędnych między innymi do jego wyrejestrowania w odpowiednim Wydziale Komunikacji. Jednym z nich jest zaświadczenie o zezłomowaniu auta, które należy do niego dostarczyć w przeciągu 30 dni od daty złomowania.

  Czy za złomowanie samochodu się płaci?

  Złomowanie samochodu jest w naszej firmie całkowicie darmowe, łącznie z naszym własnym transportem. Oznacza to, iż jako klient nie musisz się martwić kwestią finansową.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.