Złomowanie aut Wałcz - demontaż i kasacja samochodów

Auto szrot to doskonałe miejsce na pozbycie się niesprawnego pojazdu. Złomowaniem aut w Wałczu zajmuje się firma Auto Kurek. Zapewniamy kasację aut każdego typu, dla nas nie ma znaczenia jego typ, czy stan techniczny. Jaka jest cena za złomowanie samochodu? Jest to usługa darmowa, co więcej, to my płacimy Tobie! Auto kasacja w Wałczu i okolicach to rozsądny wybór. Pozbądź się swojego niesprawnego samochodu i jeszcze na tym zyskaj!

Auto szrot Wałcz – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Złomowanie samochodów w Wałczu to nasza specjalność. Auto złom w tym mieście działa od lat. Oferujemy kompleksowe usługi i zapewniamy darmowy transport samochodu, jeśli jest to konieczne. Kasacją pojazdów w Wałczu zajmujemy się przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wystarczy, że do nas zadzwonisz! Wieloletnie doświadczenie to pewność sprawdzonych, legalnych usług. Zapraszamy do złomowania pojazdów właśnie u nas.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja aut Wałcz Auto Kurek - zadzwoń 692 443 443

Etapy współpracy z firmą Auto Kurek


Kontakt telefoniczny

Traktując indywidualnie każdego klienta, chcemy rozpocząć współpracę od kontaktu telefonicznego lub poprzez udostępniony na naszej stronie internetowej formularz kontaktowy. Zadzwoń więc do nas pod jeden z tych numerów: 660 637 702 oraz 692 443 443 , aby omówić szczegóły współpracy.


Weryfikacja pojazdu

W czasie rozmowy telefonicznej czeka na Ciebie kilka pytań ze strony naszego pracownika. Wszystko po to, abyśmy poznali najważniejsze informacje na temat pojazdu. Przede wszystkim będziemy chcieli wiedzieć, jaki jest jego stan techniczny.


Kupno samochodu

Ostatni etap to już kupno samochodu. Dopełnimy wszystkich formalności i zapłacimy za pojazd. Następnie zostanie przeprowadzony demontaż samochodu, a później trafi on do maszyny tnąco-prasującej. Po samochód przyjedziemy własnym, darmowym transportem. Możesz go także przywieźć do nas sam.

Formularz zgłoszeniowy


  złomowanie aut Wałcz

  Dlaczego postawić właśnie na nas?

  • Podchodzimy indywidualnie do każdego zlecenia
  • Oferujemy darmowy transport pojazdów spod wskazanego przez klienta adresu
  • Zapewniamy błyskawiczną procedurę
  • Z nami nie musisz obawiać się natłoku formalności
  • Działamy na rynku od lat
  • Jesteśmy otwarci 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu

  Przebieg demontażu i kasacji pojazdów

  Wszystko rozpoczyna się od demontażu samochodu w Wałczu. Zanim przejdziemy do kasacji, chcemy wyciągnąć z pojazdu wszystkie części nadające się do ponownego użytku. Niektóre elementy mechaniczne można bowiem zregenerować. Zdemontujemy także opony, tapicerkę, tkaniny i opróżnimy płyny eksploatacyjne. Wszystko po to, aby te trafiły do odpowiednich producentów, hut, cementowni i rafinerii. Tam zyskają nowe życie. Przykładem mogą być opony, które zostaną przerobione na paliwo alternatywne lub sproszkowane i dodane do mas asfaltowych w celu zwiększenia przyczepności jezdni. Kiedy mamy pewność, że oddany przez Ciebie samochód to czysty, metalowy szkielet, przekazujemy go do sprasowania. Tę pracę wykonują maszyny prasująco-tnące, które są w stanie przygotować od 10 do 15 ton złomu w godzinę. Sprasowane paczki odbiera od nas huta. W Wałczu prowadzimy także skup aut!

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Na nasz auto szrot w Wałczu przyjmujemy każdy pojazd. Nie ma dla nas znaczenia jego marka, model, rok produkcji, czy stan techniczny. Możesz nam przekazać nawet doszczętnie zniszczony samochód.

  Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować samochód?

  Kilka podstawowych, które są potrzebne zawsze. Będzie to dowód rejestracyjny, karta pojazdu, jeśli jest i dowód osobisty właściciela auta. Po więcej informacji na ten temat zapraszamy do naszego poradnika.

  Zajmujecie się obsługą osób prywatnych czy firm?

  Chcemy, aby każdy miał szansę skorzystać z naszych usług. Dlatego też oferta auto złomu skierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i przedsiębiorstw.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.