Złomowanie aut Kołobrzeg - demontaż i kasacja samochodów

Złomowanie aut w Kołobrzegu to domena naszej firmy Auto Kurek, w której możesz zezłomować każdy pojazd – zarówno praktycznie nowy, jak i samochód, który lata świetności ma już dawno za sobą. Do naszego auto szrotu możesz przekazać auta sprawne technicznie oraz w dobrym stanie wizualnym, a także egzemplarze powypadkowe, po powodzi, po aktach wandalizmu lub wysłużone, których naprawa jest nieopłacalna.

Auto szrot Kołobrzeg – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Złomowanie samochodów w Kołobrzegu oraz w innych polskich miastach to dla nas codzienność, dzięki czemu mamy na tym polu ogromne doświadczenie i możemy zaproponować najlepsze warunki współpracy na rynku. Gwarantujemy między innymi stuprocentowe bezpieczeństwo każdej transakcji – zawsze gotówkę ze złomowania pojazdu przekazujemy do ręki, a także dysponujemy wstępnie przygotowanymi, korzystnymi umowami. Co więcej, pracujemy w trybie 24-godzinnym i umożliwiamy odbiór auta w praktycznie każdym mieście.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja aut Kołobrzeg Auto Kurek - zadzwoń 692 443 443

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Aby skorzystać z kasacji pojazdów w Kołobrzegu w firmie Auto Kurek, skontaktuj się z nami w celu uzgodnienia dogodnego terminu osobistej wizyty w naszym punkcie lub przekaż nam informację na temat dogodnej dla siebie lokalizacji. Auto odbierzemy z ustalonego wcześniej miejsca własnym transportem. To ogromne ułatwienie dla osób, chcących dokonać kasacji samochodu uszkodzonego, którego nie mogą samodzielnie dostarczyć na szrot.


Weryfikacja pojazdu

Podczas inspekcji nasz pracownik zważy dany egzemplarz i porówna jego realną masę z tą zawartą w dowodzie rejestracyjnym. Oceni także kompletność auta oraz dokumentację. Warto wiedzieć, że duża rozbieżność pomiędzy realną masą pojazdu a tą znajdującą się w dowodzie może nieco obniżyć uzyskane z tego tytułu wynagrodzenie.


Kupno samochodu

Ostatnim krokiem współpracy z naszym auto szrotem w Kołobrzegu jest kupno samochodu. Przekażemy do podpisania prostą i przejrzystą umowę przeniesienia, a także pomożemy w dalszych krokach związanych z wyrejestrowaniem auta z odpowiedniego Wydziału Komunikacji. Całą transakcję zakończymy poprzez przekazanie wypłaty w formie gotówki do ręki.

Formularz zgłoszeniowy


  złomowanie aut Kołobrzeg

  Złomowanie pojazdów Kołobrzeg – Auto Kurek – Zalety naszej firmy

  Demontaż samochodów w naszej firmie jest zawsze optymalnym wyjściem. Nasi pracownicy przechodzą cykliczne szkolenia i uzyskują wiedzę teoretyczną oraz praktyczną, która jest bardzo pomocna podczas procesu kasacji aut. Stawiamy na błyskawiczną obsługę oraz przyjazną atmosferę.

  Dlaczego złomowanie pojazdu w Kołobrzegu warto zlecić właśnie nam?

  W naszej firmie Auto Kurek nie uznajemy żadnych półśrodków i kompromisów, dlatego od początku naszego istnienia staramy się, aby oferowane przez nas usługi były doskonale oceniane wśród dotychczasowych klientów. Zdajemy sobie sprawę z tego, że złomowanie aut w Kołobrzegu to dość stresujący proces. Właśnie z tego względu stawiamy na ciągłą komunikację i z przyjemnością rozwiewamy wszelkie wątpliwości pojawiające się podczas realizacji auto kasacji w Kołobrzegu i okolicach. Co więcej, gwarancją naszego bezkompromisowego podejścia jest fakt, iż nasza firma jest objęta pozwoleniem C-65.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Do kasacji aut w Kołobrzegu w Auto Kurek przyjmujemy każdy rodzaj samochodu osobowego i nie tylko. Możesz u nas zezłomować auta w każdym stanie technicznym oraz wizualnym, w tym pojazdy osobowe oraz specjalistyczne, takie jak terenówki lub auta wyścigowe.

  Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądze?

  Tak! Złomowanie pojazdów to proces, w którym wynagrodzenie jest zależne od realnej wagi auta, a uzyskaną z tego tytułu kwotę warto przeznaczyć na zakup kolejnego samochodu. Zawsze w standardzie wypłacamy należność w formie gotówki do ręki.

  Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować samochód?

  Aby dokonać kasacji samochodu, należy mieć przy sobie kilka podstawowych dokumentów. Niezbędny będzie dowód osobisty właściciela auta oraz dowód rejestracyjny, a także karta pojazdu (jeśli została wydana).

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.