Złomowanie aut Szczecinek - demontaż i kasacja samochodów

Nasz auto szrot Auto Kurek jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych w całej Polsce, gdyż mamy własne punkty stacjonarne w większości dużych i mniejszych miastach. Przyjmujemy na złom praktycznie wszystkie samochody – zarówno te zużyte i wyeksploatowane, jak i modele w zasadzie nowe, które nie wymagają żadnego nakładu finansowego. Koniecznie poznaj ofertę złomowania aut w Stargardzie już dziś!

Auto szrot Szczecinek – kasacja pojazdów

W naszym auto szrocie Auto Kurek stawiamy na jak najlepszą obsługę klienta, dzięki czemu umożliwiamy między innymi odbiór auta z każdej lokalizacji oraz dostęp do wyselekcjonowanych usług z kategorii motoryzacji. Przykładamy także uwagę do kwestii bezpieczeństwa, dlatego w standardzie wypłacamy należność w formie gotówki do ręki lub przelewem na konto.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja aut Szczecinek Auto Kurek - zadzwoń 692 443 443

Przebieg transakcji


Kontakt telefoniczny

Aby skontaktować się z naszą kasacją aut, zadzwoń do nas na numer telefonu, który znajdziesz na stronie głównej. W trakcie rozmowy ustal miejsce odbioru auta oraz konkretną porę, dzięki czemu będziemy mogli odebrać Twoje auto osobiście i bez dodatkowych opłat. Możesz się także zjawić w naszym punkcie stacjonarnym, który znajdziesz w praktycznie każdym mieście w Polsce.


Weryfikacja pojazdu

Kolejnym krokiem do złomowania auta jest jego weryfikacja przez naszych pracowników. Podstawową kwestią, mającą wpływ na wycenę danego egzemplarza, jest jego realna masa oraz ewentualne różnice między nią a wagą umieszczoną w dowodzie rejestracyjnym. W naszym auto złomie zapewniamy zawsze szybką realizację i bardzo krótkie terminy.


Kupno samochodu

Ostatnim krokiem do zezłomowania auta w naszej firmie jest podpisanie wcześniej przygotowanej umowy, która jest przejrzysta i skutecznie chroni dobro i bezpieczeństwo obu stron. Po jej podpisaniu i przekazaniu wszelkich dokumentów przejdziemy do wypłaty należności.

Formularz zgłoszeniowy


  złomowanie aut

  Auto kasacja Szczecinek – Poznaj korzyści współpracy z naszą marką

  Wśród wielu atutów naszego auto złomu Auto Kurek warto wymienić między innymi znakomitą i pomocną obsługę klienta oraz fakt, iż jako jedna z niewielu firm świadczących usługi złomowania aut dysponujemy pozwoleniem C-65, które upoważnia nas do świadczenia tego typu usług.

  Dlaczego warto oddać auto na złom w firmie Auto Kurek – kasacja pojazdów Szczecinek?

  Czasami oddanie samochodu do kasacji pojazdów jest najlepszym wyjściem, głównie ze względów finansowych. Auto nieużywane generuje dość wysokie koszty związane z jego utrzymaniem, np. w postaci przymusu opłacania ubezpieczenia OC. Właśnie z tego powodu złomowanie aut to usługa, która jest przeznaczona dla właścicieli pojazdów uszkodzonych, powypadkowych, po pożarach lub zalaniu, a także modeli, które wskutek wyeksploatowania nie nadają się do żadnej naprawy. W naszym auto szrocie Auto Kurek pracują specjaliści, którzy z chęcią pomogą na każdym etapie współpracy.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Dla naszej firmy złomowanie aut w Szczecinku to podstawowa usługa, którą realizujemy od samego początku naszego istnienia. Właśnie z tego względu zezłomujesz u nas auta typu SUV, miejskie, osobowe czy limuzyny, a także pojazdu sportowe oraz specjalistyczne, np. w postaci terenówek lub aut ciężarowych.

  Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować samochód?

  Do złomowania auta niezbędne okażą się tylko podstawowe dokumenty, wśród których warto wymienić dowód osobisty właściciela oraz dowód rejestracyjny i kartę pojazdu – jeśli została wydana. Czasami niezbędne okaże się także inna dokumentacja, lecz jest to ustalane indywidualnie.

  Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądze?

  Tak! Za zezłomowanie własnego auta otrzymuje się wynagrodzenie adekwatne do jego wagi oraz różnicy względem realnej masy, a tej umieszczonej w dowodzie rejestracyjnym.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.