Złomowanie aut Barlinek - demontaż i kasacja samochodów

Auto szrot to miejsce, do którego trafia większość samochodów, a kasacja aut to nieunikniona czynność. Wszystkie samochody kiedyś się zniszczą lub ulegną awarii, której nie będzie warto usuwać. Dlatego też złomowanie aut w Barlinku to dobra propozycja dla wszystkich posiadaczy starszych lub zniszczonych samochodów. Kasacją aut w Barlinku i okolicach zajmujemy się od lat, możesz więc liczyć na pełen profesjonalizm. Oferujemy złomowanie samochodów w przystępnych cenach!

Auto szrot Barlinek – kasacja pojazdów – Auto Kurek

W złomowaniu samochodów w Barlinku mamy spore doświadczenie. Cechuje nas indywidualne podejście do klienta i pomoc na każdym etapie kasacji samochodu. Udowodnimy to jużna wstępie, przyjeżdżając po Twoje auto pod wskazany adres. Cennik złomowania samochodów dostępny jest na naszej stronie, dzięki czemu zawsze masz wgląd w ofertę. Kasacja pojazdów w Barlinku przebiegnie szybko, sprawnie i legalnie. Zajmujemy się także demontażem samochodów. Sprawdź ofertę auto złomu!

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja aut Barlinek Auto Kurek - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Wszystko rozpoczyna kontakt telefoniczny z naszym biurem. Wystarczy wybrać jeden z numerów: 660 637 702 lub 692 443 443 , aby szybko i skutecznie zezłomować pojazd. Oferujemy także możliwość kontaktu przez internet za pomocą formularza dostępnego na naszej stronie.


Weryfikacja pojazdu

Drugi krok to już wycena pojazdu. Nasi eksperci spiszą podstawowe informacje, aby podać uczciwą cenę. Potrzebujemy do tego kilka informacji, takich jak stan pojazdu, jego model, rok produkcji, czy kompletność części.


Kupno samochodu

Ostatni etap to kupno samochodu. Zapewniamy minimum formalności! Ponadto, oferujemy szybką płatność gotówką lub przelewem. Unieważnimy dowód rejestracyjny i wydamy zaświadczenie dla Wydziału Komunikacji.

Formularz zgłoszeniowy


  złomowanie aut Barlinek

  Dlaczego warto na nas postawić?

  • To my przyjeżdżamy odebrać samochód.
  • Zapewniamy bezpłatną wycenę pojazdu.
  • Oferujemy błyskawiczną procedurę.
  • Zawsze traktujemy klientów indywidualnie.
  • Działamy 24 godziny na dobę.
  • Gwarantujemy minimum formalności i szybką płatność w gotówce lub przelewem.

  Kupimy każdy samochód

  Stojąc przed koniecznością kasacji auta, warto wybrać naszą firmę. Możesz mieć pewność, że kupimy od Ciebie każde auto. Nie ma dla nas znaczenia jego stan techniczny, czy wizualny, jest to bowiem auto przeznaczone do rozbiórki i złomowania. Dlatego też zachęcamy do kontaktu, jeśli jesteś posiadaczem kompletnie zniszczonego samochodu, który nie nadaje się już do jazdy. Złomowanie aut w Barlinku to tylko chwila – wycena, kilka formalności i oczywiście zapłata. Warto tutaj także wspomnieć o aspekcie ekologicznym. Auto, które nam oddasz, nie trafi pod maszynę prasująco-tnącą od razu. Wcześniej zdemontujemy akumulator, opony, tapicerkę, czy maty, aby wysłać je w odpowiednie miejsce i poddać recyklingowi. Auto Kurek oferuje także skup samochodów w Barlinku. Zapraszamy!

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Przyjmiemy od Ciebie każdy pojazd, bez względu na jego stan. Złomujemy auta powypadkowe, zdezelowane, zalane, spalone, czy doszczętnie zniszczone przez inne czynniki. Dla nas nie ma to znaczenia!

  Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądze?

  Oczywiście! Otrzymasz stosowną zapłatę za każdy kilogram wagi wraku. Jeśli jednak masa auta jest niższa niż 90% od tego, co jest wpisane w dowodzie, musimy pobrać niewielką opłatę. Tym samym Twoje wynagrodzenie będzie nieco mniejsze.

  Czy otrzymam zaświadczenie o zezłomowaniu auta?

  Tak, zawsze je wystawiamy. Zaświadczenie o zezłomowaniu jest konieczne do wyrejestrowania samochodu w Wydziale Komunikacji w odpowiednim Starostwie Powiatowym. Jego brak świadczyłby o niekompetencji złomowiska.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.