Złomowanie aut Nowogard - demontaż i kasacja samochodów

Złomowanie aut w Nowogardzie to coś, czego szukasz? Zapraszamy więc na nasz auto szrot, gdzie dokonamy kasacji Twojego auta bez względu na jego stan techniczny. Oferujemy kasację aut powypadkowych, ale i doszczętnie zniszczonych. Cena złomowania samochodu widnieje na naszej stronie. Auto kasacja w Nowogardzie i okolicach to sposób na pozbycie się nieużytkowanego pojazdu z podwórka.

Auto szrot Nowogard – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Kasacja pojazdów w Nowogardzie nic Cię nie kosztuje! Zapewniamy pełną obsługą i oferujemy darmowy transport zniszczonego auta. Działamy 24 godziny na dobę, możesz więc oddać pojazd do złomowania o każdej porze. Postaw na demontaż samochodów w naszym auto złomie i ciesz się dodatkową gotówką! Oferujemy usługi kasacji samochodów od lat, masz więc pewność, że wybierasz legalne rozwiązanie!

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja aut Nowogard Auto Kurek - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Chcesz poznać szczegóły naszej współpracy? Może masz kilka pytań lub chcesz się umówić na konkretny termin? W takim razie zadzwoń do nas, wybierz jeden z numerów: 660 637 702 oraz 692 443 443 . Możesz także postawić na kontakt poprzez formularz na naszej stronie internetowej.


Weryfikacja pojazdu

Po ustaleniu terminu przejdziemy do weryfikacji pojazdu. Potrzebujemy podstawowych informacji na temat jego stanu technicznego. Konieczny będzie także wgląd w dokumenty, takie jak dowód rejestracyjny, czy karta pojazdu, jeśli taka istnieje.


Kupno samochodu

Ostatni etap to odkup Twojego samochodu przez naszą firmę. Zapewniamy minimum formalności i płatność gotówką lub przelewem. Płacimy za każdy kilogram wraku, wystawiamy zaświadczenie o zezłomowaniu i unieważniamy dowód rejestracyjny.

Formularz zgłoszeniowy


  złomowanie aut Nowogard

  Zalety wyboru firmy Auto Kurek

  • Profesjonalna obsługa
  • Darmowy transport samochodu
  • Auto złom otwarty całą dobę
  • Indywidualne podejście do klienta
  • Zapłata za każdy kilogram złomu
  • Minimum formalności
  • W pełni legalna usługa

  Jak przebiega demontaż i kasacja pojazdów?

  Wa naszej Stacji Demontażu Pojazdów w Nowogardzie niektóre elementy pojazdu dostają drugie życie. Zanim przejdziemy do cięcia i zgniatania szkieletu pojazdu, musimy go najpierw zdemontować. Wszystkie sprawne części idą do regeneracji i dalszego użytku. Opony zostają wykorzystane w masach asfaltowych lub jako paliwo alternatywne w cementowniach. Co więcej, płyny eksploatacyjne trafiają do rafinerii, bo są potencjalnie niebezpieczne dla środowiska. Z kolei tkaniny i tapicerki posłużą jako półfabrykaty do produkcji mat przygłuszających. Kiedy mamy już czysty szkielet, wykorzystujemy nasze maszyny tnąco-prasujące pozwalające nam uzyskać do 15 ton złomu na godzinę. W Nowogardzie prowadzimy także skup aut używanych, zapraszamy wszystkich chętnych do skorzystania z tej formy współpracy! Oferujemy rozsądne ceny za pojazdy, które wcześniej zostają rzetelnie wycenione przez naszych ekspertów.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  W naszym punkcie w Nowogardzie przyjmiemy każdy samochód. Może to być auto dostawcze, terenowe, ciężarowe i oczywiście pojazd osobowy. Nie musisz przejmować się jego stanem, zezłomujemy auto powypadkowe i doszczętnie zniszczone.

  Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądze?

  Zapłacimy Ci za każdy kilogram wraku. Musisz jednak pamiętać, że jeśli oddasz nam samochód, którego waga będzie niższa niż 90% tej zapisanej na dowodzie rejestracyjnym, od każdego kilograma pobierzemy niewielką opłatę.

  Czy otrzymam zaświadczenie o zezłomowaniu auta?

  Jako legalny auto złom zawsze zapewniamy naszym klientom zaświadczenie o zezłomowaniu. Będzie ono potrzebne do wyrejestrowania samochodu w Wydziale Komunikacji.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.