Złomowanie aut Goleniów - demontaż i kasacja samochodów

Auto kasacja Goleniów i okolice to dobry wybór dla wszystkich chcących pozbyć się niesprawnego pojazdu. Wybierz kasację aut w firmie Auto Kurek! Nasz auto szrot przyjmie każdy pojazd bez względu na jego stan techniczny. Złomowanie aut w Goleniowie to ekologiczny i zgodny z prawem sposób na pozbycie się samochodu. Jaka jest cena złomowania samochodu? To my zapłacimy Tobie za każdy kilogram wraku. Cennik złomowania samochodów znajdziesz na naszej stronie!

Auto Kurek – kasacja pojazdów – Auto szrot Goleniów

Złomowanie pojazdów to coś, czym zajmujemy się od lat. Zapewniamy demontaż samochodów w zgodzie ze wszelkimi normami. Oferujemy własny transport od klienta. Auto złom jest otwarty przez 7 dni w tygodniu, a kasacja pojazdów w Goleniowie odbywa się przez 24 godziny na dobę.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja aut Goleniów Auto Kurek - zadzwoń 692 443 443

Proces obsługi klienta


Kontakt telefoniczny

Wybierz jeden z tych numerów telefonu: 660 637 702 oraz 692 443 443 i skontaktuj się z nami. Tak rozpocznie się nasza współpraca. Chcemy podczas rozmowy telefonicznej omówić kilka podstawowych szczegółów. Wszystko po to, aby późniejsze etapy przebiegły równie sprawnie i szybko


Weryfikacja pojazdu

Jeszcze w czasie rozmowy telefonicznej zostaniesz poproszony o podanie kilku informacji na temat auta. Nasz pracownik zapyta o jego stan techniczny, czy kompletność części. Nie zabraknie także pytania dotyczącego dokumentacji auta.


Kupno samochodu

Kiedy wszystko będzie już jasne, a samochód trafi na nasz złom, przejdziemy do formalności w naszym biurze. Możemy to zrobić również u Ciebie w domu! Podpiszemy stosowne dokumenty, oddamy w Twoje ręce zaświadczenie o złomowaniu i unieważnimy dowód rejestracyjny. Oczywiście zapłacimy Ci za każdy kilogram wraku!

Formularz zgłoszeniowy


  złomowanie aut Goleniów

  Szereg korzyści z firmą Auto Kurek

  • Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta
  • Realizujemy usługi złomowania przez 24 godziny na dobę
  • Działamy 7 dni w tygodniu
  • Istniejemy na rynku od lat
  • Oferujemy pełen profesjonalizm i legalność usług
  • Przyjmujemy każdy samochód
  • Dojeżdżamy do klienta i za darmo odbieramy od niego niesprawne auto

  Co dzieje się z samochodami w Auto Kurek?

  Samochody, które do nas trafiają, przechodzą gruntowny demontaż. Dzięki temu możliwe jest usunięcie części wadliwych, a także tych sprawnych, które następnie trafią do regeneracji. Co więcej, na stacji w Goleniowie zapewniamy także demontaż innych części pojazdu, będzie to między innymi tapicerka i tkaniny. Wszystko po to, aby zyskały nowe życie jako półfabrykat przy produkcji mat przygłuszających. Nawet opony zostaną wysłane dalej, trafią do cementowni jako paliwo alternatywne lub składnik mas asfaltowych. Oczywiście z każdego auta przed kasacją pozbywamy się niebezpiecznych dla środowiska płynów eksploatacyjnych, które trafiają następnie do rafinerii. Huta z kolei odbiera od nas gotowe paczki wykonane przez maszynę tnąco-prasującą. Co jeszcze? W Goleniowie prowadzimy skup samochodów używanych!

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  W Goleniowie przyjmujemy każdy samochód. Dla nas nie ma znaczenia jego stan techniczny, czy wizualny. Może to być auto powypadkowe, doszczętnie zniszczone lub nawet całkiem sprawne. To nie wszystko, w ręce naszych maszyn tnąco-prasujących oddasz samochód osobowy, dostawczy, czy nawet ciężarówkę.

  Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądze?

  Tak! Zapłacimy Ci za każdy kilogram wraku. Musimy jednak zaznaczyć, że kiedy pojazd będzie ważył mniej niż 90% tego, co zostało zapisane w dowodzie rejestracyjnym, od każdego brakującego kilograma będziemy musieli pobrać niewielką opłatę.

  Zajmujecie się obsługą osób prywatnych czy firm?

  Jako firma z wieloletnią tradycją, chcąca zaspokoić potrzeby i oczekiwania wszystkich klientów, oferujemy obsługę zarówno osób prywatnych, jak i podmiotów gospodarczych. Zapraszamy wszystkich chcących w legalny i szybki sposób zezłomować auto!

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.