Złomowanie aut Świnoujście - demontaż i kasacja samochodów

W naszym auto szrocie od wykonujemy usługi związane z motoryzacją, a wśród nich także złomowanie aut w Świnoujściu oraz w innych polskich miastach. Jesteśmy jedną z największych stacji demontażu pojazdów i słyniemy między innymi z najlepszej oferty na rynku. Możesz u nas złomować wszystkie auta, zarówno te praktycznie nowe, jak i modele, które nie nadają się do dalszego użytkowania oraz naprawy.

Auto szrot Świnoujście – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Auto szrot Auto Kurek jest odpowiedzią na coraz większe wymagania współczesnych klientów, dlatego zapewniamy pełne bezpieczeństwo każdej transakcji oraz przyjazne podejście na każdym jej etapie. Dysponujemy własnym transportem, który jest dla naszych klientów całkowicie darmowy. Koniecznie zadzwoń już dziś do pracowników naszej auto kasacji w Świnoujściu i umów się na ważenie oraz oględziny swojego auta.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja aut Świnoujście Auto Kurek - zadzwoń 692 443 443

Przebieg transakcji


Kontakt telefoniczny

Aby skorzystać ze złomowania pojazdów w naszej firmie, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo i przekaż nam wszelkie informacje na temat swojego auta. Poinformuj asystenta także o preferowanym miejscu odbioru samochodu. Nasz pracownik po uzyskaniu tych informacji będzie mógł zjawić się w określonej lokalizacji i wykonać wszystkie czynności związane z demontażem pojazdów.


Weryfikacja pojazdu

Po odebraniu auta z miejsca docelowego dokonamy jego ważenia oraz sprawdzenia całej dokumentacji. Porównamy wówczas realną masę auta na dzień ważenia z tą znajdującą się w dowodzie rejestracyjnym. Ocenimy także kompletność dokumentów i ich oryginalność.


Kupno samochodu

Ostatnim krokiem współpracy z naszą kasacją aut jest zezłomowanie samochodu przez naszą firmę. Zawsze standardowo przekazujemy całe wynagrodzenie w formie gotówki do ręki wraz z dokumentami wymaganymi między innymi do wyrejestrowania auta z odpowiedniego Wydziału Komunikacji.

Formularz zgłoszeniowy


  złomowanie aut Świnoujście

  Kasacja aut Świnoujście – Zalety naszej firmy

  Warto wiedzieć, że nasz auto szrot Auto Kurek jest jednym z najbardziej znanych na rynku. Dysponujemy oddziałami stacjonarnymi w całej Polsce i gwarantujemy zawsze najlepszą obsługę klienta oraz pełne bezpieczeństwo każdej transakcji. Wyróżnikiem naszej firmy na tle innych jest między innymi fakt, iż jesteśmy objęci pozwoleniem C-65.

  Kiedy warto oddać auto na złom do Auto Kurek Świnoujście?

  Wiele osób obawia się złomowania samochodu, lecz zupełnie niepotrzebnie. Czasami jest to zdecydowanie najkorzystniejsze rozwiązanie, dlatego też oferta ta jest skierowana głównie do właścicieli aut zużytych, wyeksploatowanych oraz takich, które nie nadają się do naprawy. Wraki stojące na własnej posesji generują mnóstwo kosztów związanych np. z opłacaniem polisy OC, a brak jej ciągłości może skutkować dużymi karami finansowymi. Warto także skorzystać z auto złomu wtedy, kiedy nasz samochód uległ groźnemu wypadkowi czy też zostało wyeksploatowane na tyle mocno, że jego naprawa może być nieopłacalna.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Złomowanie aut w Świnoujściu to dla naszej firmy codzienność, dlatego możemy zaproponować możliwość złomowania praktycznie każdego rodzaju samochodu. Przyjmujemy zarówno wyeksploatowane i zużyte modele, jak i praktycznie nowe. Mogą to być auta osobowe, SUV-y bądź pojazdy specjalistyczne i nietypowe.

  Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować samochód?

  Wśród dokumentów niezbędnych w procesie kasacji aut, warto wymienić dowód osobisty właściciela oraz dowód rejestracyjny i kartę pojazdu, jeśli ta została wydana. Czasami niezbędne jest okazanie również innych dokumentów, lecz jest to ustalane indywidualnie.

  Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądze?

  Tak, za złomowanie auta płacimy wynagrodzenie w wysokości zależnej głównie od jego wagi oraz ewentualnej różnicy pomiędzy realną masą a tą wykazaną w dowodzie rejestracyjnym.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.