Złomowanie aut Białogard - demontaż i kasacja samochodów

Idealne miejsce na kasację auta to nasz auto szrot w Białogardzie. Jeśli chcesz, aby złomowanie samochodu w cenie, która z pewnością Ci się spodoba, przebiegło pomyślnie, wybierz auto kasację w Białogardzie i okolicach.
Zapewniamy kompleksową obsługę i gwarantujemy szybkość współpracy. W mgnieniu oka zwolnisz miejsce na podjeździe! Postaw na złomowanie aut w Białogardzie, a przekonasz się o tym sam!

Auto szrot Białogard – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Dbamy o naszych klientów, jak żaden inny auto złom w kraju. Sami przyjeżdżamy wycenić dany pojazd i co więcej, oferujemy także jego transport do naszego auto szrotu. Złomowanie pojazdów to jedyna słuszna droga na pozbycie się auta, u nas otrzymasz za to odpowiednią zapłatę! Postaw na demontaż samochodów w naszej firmie, a na pewno nie pożałujesz tej decyzji!

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja aut Białogard Auto Kurek - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Chcesz poznać szczegóły współpracy z naszym auto szrotem? W takim razie zapraszamy do kontaktu. Udostępniamy dwa numery telefonu: 660 637 702 oraz 692 443 443 . Jednak to nie wszystko, możesz skontaktować się z nami także za pomocą formularza na naszej stronie internetowej.


Weryfikacja pojazdu

Drugim etapem współpracy będzie wycena Twojego samochodu. Wykona ją dla nas ekspert, który weźmie pod uwagę wszystkie czynniki. Przedstaw mu wszelkie informacje na temat auta. Dzięki temu wycena będzie rzetelna. Możesz liczyć na uczciwą zapłatę!


Kupno samochodu

Jeśli wycena Ci się spodoba i będziesz zdecydowany oddać nam swój samochód, przejdziemy do formalności. Tak naprawdę zajmie to tylko chwilę. Następnie przekażemy Ci gotówkę lub przelejemy ustaloną kwotę i zajmiemy się unieważnieniem dowodu oraz złomowaniem.

Formularz zgłoszeniowy


  złomowanie aut Białogard

  Dlaczego warto na nas postawić?

  • Szybkość zamykania transakcji
  • Możliwość pozbycia się zniszczonego auta
  • Mamy własny, darmowy transport
  • Uczciwie wyceniamy samochody
  • Działamy przez 24 godziny na dobę
  • Oferujemy zapłatę za każdy kilogram wraku auta

  Co dzieje się z samochodami w Auto Kurek?

  Zanim jeszcze samochód zostanie przetransportowany do maszyn tnąco-prasujących, wyciągamy z niego wszystkie niebezpieczne części. Będzie to akumulator, opony, czy tapicerka. Wszystko to trafi do utylizacji lub recyklingu. Dbamy bowiem w pierwszej kolejności o dobro planety. Ekologia jest ważna, a to jedyny sposób, aby zapobiec rozkładowi tych elementów na złomie w Białogardzie. Co ważne, działamy naprawdę szybko. Nasze maszyny są w stanie dostarczyć od 10 do 15 ton złomu w godzinę! Co ważne, oferujemy zarówno złomowanie aut w dobrym stanie, jak i takich, które zostały doszczętnie zniszczone na przykład przez pożar. Auto Kurek w Białogardzie zaprasza także wszystkich, którzy chcą sprzedać samochód!

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Przyjmiemy od Ciebie każdy pojazd, bez względu na jego stan. Złomujemy auta powypadkowe, zdezelowane, zalane, spalone, czy doszczętnie zniszczone przez inne czynniki. Dla nas nie ma to znaczenia!

  Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować samochód?

  Komplet niezbędnych dokumentów przy kasacji to dowód osobisty, dowód rejestracyjny i karta pojazdu, jeśli taka występuje. Odsyłamy do naszego poradnika po więcej informacji.

  Czy za złomowanie samochodu się płaci?

  To darmowa usługa, a co więcej, oferujemy zapłatę za każdy kilogram masy wraku. Możesz więc jeszcze na tym zarobić!

  Czy otrzymam zaświadczenie o zezłomowaniu auta?

  Oczywiście, jako legalny auto złom zawsze wydajemy zaświadczenia! Będzie Ci ono potrzebne w Wydziale Komunikacji. Tylko wtedy prawnie wyrejestrujesz dany pojazd.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.