Złomowanie aut Police - demontaż i kasacja samochodów

Auto kasacja w Policach i okolicy jest dostępna dla każdego, zapraszamy na nasz auto szrot zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Kasacją aut zajmujemy się całodobowo. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie, przyjmujemy samochody powypadkowe i doszczętnie zniszczone, w każdym stanie technicznym! Złomowanie aut w Policach to doskonały sposób na pozbycie się ich! Cena złomowania samochodów na pewno Cię do tego zachęci.

Auto szrot Police – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Auto złom działa przez 24 godziny na dobę. Ponadto, oferujemy darmowy transport pojazdu do naszej siedziby. Zapewniamy kasację i demontaż samochodów od lat. Możesz nam oddać pojazd każdego typu. Cennik złomowania samochodu znajdziesz na naszej stronie, jednak do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Zapewniamy legalny sposób na zezłomowanie pojazdu w zgodzie ze środowiskiem.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja aut Police Auto Kurek - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Współpracę z nami rozpoczyna kontakt telefoniczny lub internetowy. Oferujemy dojazd do klienta, ale oferujemy również możliwość umówienia się na konkretny termin w naszej siedzibie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerami: 660 637 702 oraz 692 443 443 lub wypełnienia formularza na naszej stronie!


Weryfikacja pojazdu

Podczas rozmowy telefonicznej będziemy chcieli dowiedzieć się kilku informacji na temat pojazdu. Interesuje nas między innymi stan techniczny auta, pomocna dla nas będzie także wszelka dokumentacja dotyczącą samochodu.


Kupno samochodu

Ostatni etap to demontaż i złomowanie. Oczywiście płacimy za każdy kilogram wraku. U nas możesz liczyć na minimum formalności, dzięki czemu wszystko przebiegnie bardzo szybko. Unieważnimy Twój dowód rejestracyjny i wydamy zaświadczenie o zezłomowaniu.

Formularz zgłoszeniowy


  złomowanie aut Police

  Zalety wyboru firmy Auto Kurek

  • Kompleksowa, indywidualna obsługa
  • Otwarte 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu
  • Zaświadczenie o zezłomowaniu dla Wydziału Komunikacji
  • Szybka, konkretna realizacja
  • Dojazd pod wskazany przez klienta adres
  • Darmowy transport samochodu
  • Natychmiastowa wycena i zapłata

  Kasacja i demontaż – jak przebiega w firmie Auto Kurek?

  Maszyny tnąco-prasujące pracują pełną parą, oferując wydajność do 15 ton złomu na godzinę. Zanim jednak auto, które nam oddałeś, trafi pod taką maszynę, musimy wyciągnąć z niego wszystko, co możliwe, aby dać tym częściom nowe życie. Z tego powodu na naszej Stacji Demontażu Pojazdów w Policach zaczynamy od wyciągnięcia wszystkich sprawnych części. Trafią one do regeneracji i zostaną oddane do dalszego użytku. Z kolei opony trafią do cementowni lub zostaną sproszkowane, a płyny eksploatacyjne oddamy do rafinerii. Natomiast tkaniny i tapicerki oddamy producentom mat przygłuszających. Bezpieczny, metalowy szkielet zostanie poddany cięciu i zgniataniu przez nasze maszyny. Jeśli jednak nie chcesz oddać auta na złom, sprzedaj go nam! W Policach prowadzimy bowiem także skup samochodów.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Jeśli chcesz oddać pojazd na nasz złom w Policach, po prostu zrób to! Nie ma żadnych ograniczeń co do konkretnego typu samochodu. Przyjmujemy osobówki, auta dostawcze i ciężarowe. Co więcej, nie ma znaczenia stan techniczny tych pojazdów.

  Dlaczego złomowanie pojazdów jest tak istotne?

  Ponieważ samochód, którego się nie użytkuje, generuje koszty stałe, takie jak ubezpieczenie OC, czy AC. Co więcej, auto powypadkowe stanowi niebezpieczeństwo dla innych osób na drodze, gdy stoi w jej bezpośrednim otoczeniu.

  Zajmujecie się obsługą osób prywatnych czy firm?

  Zapraszamy wszystkich klientów indywidualnych, ale również biznesowych. Chcemy, aby nasze usługi były wybierane przez wszystkich posiadaczy niepotrzebnych, zniszczonych aut. Działamy w pełni legalnie, szybko i skutecznie!

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.