Złomowanie aut Choszczno - demontaż i kasacja samochodów

Jest wiele powodów, dla których warto wybrać auto szrot. Jeden z nich to możliwość pozbycia się niesprawnego pojazdu z podwórka. Kasacja aut jest także ważna ze względu na środowisko. Chciałbyś skorzystać z tego rodzaju usług? Jesteś z Choszczna lub okolic? Wybierz auto kasację z pomocą Auto Kurek. Zdemontujemy każde auto, a cena złomowania samochodu będzie dla Ciebie korzystna.

Auto szrot Choszczno – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Postaw na złomowanie pojazdów z naszą firmą. Przede wszystkim możesz liczyć na pełen profesjonalizm i brak zbędnych formalności. Kasacją samochodów zajmujemy się od lat. Zapewniamy odpowiednią zapłatę za złomowanie samochodu. Cennik dostępny jest na stronie. Nasz auto złom jest otwarty 7 dni w tygodniu, przez 24 h na dobę. Co więcej, transport pojazdu na życzenie klienta jest darmowy!

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja aut Choszczno Auto Kurek - zadzwoń 692 443 443

Współpraca i jej etapy


Kontakt telefoniczny

Zaczynamy od kontaktu telefonicznego lub internetowego, aby omówić niezbędne szczegóły. Chcemy, abyś poznał kolejne etapu złomowania pojazdu. Ponadto, musimy omówić kilka spraw organizacyjnych. Zapraszamy więc do kontaktu pod jednym z numerów: 660 637 702 oraz 692 443 443 .


Weryfikacja pojazdu

Następnym etapem jest już weryfikacja pojazdu. Jeszcze w czasie rozmowy telefonicznej nasz pracownik zapyta Cię o kilka informacji dotyczących auta. Będzie to między innymi jego stan techniczny, model, marka, czy rok produkcji. Podstawowe dane, które dla nas są niezwykle ważne.


Kupno samochodu

Ostatni etap to oczywiście kilka formalności. Nie martw się, nie będzie ich wiele. Co więcej, po podpisaniu stosownych dokumentów, oddamy w Twoje ręce zaświadczenie o złomowaniu i unieważnimy dowód rejestracyjny. Zapłacimy Ci także za każdy kilogram wraku auta!

Formularz zgłoszeniowy


  złomowanie aut Choszczno

  Auto Kurek – postaw na sprawdzoną firmę!

  • Szybka transakcja
  • Minimum formalności
  • Otwarte 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu
  • Dojazd do klienta na jego życzenie
  • Darmowy transport pojazdu
  • Wieloletnie doświadczenie
  • Korzystna oferta złomowania
  • Legalna działalność
  • Zapłata za każdy kilogram pojazdu

  Samochody i ich nowe życie

  Zanim auta przejdą do kasacji, przeprowadzamy ich demontaż. Chcemy bowiem, aby jak najwięcej części z naszej Stacji Demontażu Pojazdów w Choszcznie otrzymało nowe życie. Przede wszystkim usuwamy płyny eksploatacyjne z aut, które trafiają następnie do rafinerii. Wszystkie mechaniczne części, które mogą zostać zregenerowane, są poddawane temu procesowi i oddawane do dalszego użytku w innych samochodach. Nawet tapicerka i tkaniny zostają zdemontowane i wysłane do producentów mat przygłuszających. Dopiero czysty szkielet samochodu trafia do kasacji. Po pocięciu i sprasowaniu gotowa paczka odbierana jest przez hutę. W naszym punkcie w Choszcznie prowadzimy także skup samochodów każdego rodzaju. Zapraszamy!

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  W Choszcznie przyjmiemy od Ciebie każdy pojazd. Dla nas nie ma różnicy, czy jest to autobus, ciężarówka, czy niewielkie auto osobowe przeznaczone do jazdy po mieście. Stan techniczny także nie ma znaczenia.

  Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądze?

  W naszym auto złomie czeka na Ciebie dodatkowy zarobek. Za każdy kilogram wraku otrzymasz bowiem odpowiednią zapłatę. Jeśli jednak masa pojazdu będzie niższa niż 90% wagi zapisanej w dowodzie rejestracyjnym, będziemy zmuszeni pobrać niewielką opłatę od każdego brakującego kilograma.

  Gdzie zgłosić złomowanie pojazdu?

  W najbliższym Wydziale Komunikacji. Potrzebujesz do tego zaświadczenia, które oczywiście Ci przekażemy, a także unieważnionego przez nas dowodu rejestracyjnego i ewentualnie karty pojazdu. Złożysz wtedy Wniosek o Wyrejestrowanie Pojazdu. Masz na to 30 dni od kasacji.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.